Festiwal Maritime w Dublinie -

Festival maritime à Dublin

Jeśli planujesz spędzić weekend w Dublinie w pierwszej połowie czerwca, nie przegap Festiwalu Maritime, organizowanego przez władze Dublin Dockland. W przepięknej, ruchliwej i pełnej atrakcji okolicy, Festiwal świętuje wszystko co związane jest z morzem! Informacje na temat dokładnej daty Festiwalu możesz uzyskać w swoim hostelu.

Większość atrakcji ma miejsce w dokach przy pólnocnych i południowych brzegach rzeki Liffey: teatry i przedstawienia uliczne, muzyka, wspaniałe jarmarki rękodzieła, gdzie możesz spróbować sera i innych smakołyków Dublina.

Możesz również zwiedzić trzymasztowy okręt Jeanie Johnston, który jest repliką statku zbudowanego w Quebec w 1847 roku, jak również wziąć udział w mini-rejsie po rzece Liffey.

Dockland jest położone zaledwie kilka minut od centrum miasta i wielu hosteli. Możesz się tam dostać na wiele sposobów: pieszo, na rowerze lub środkami publicznego transportu (przedłużeniem linii czerwonej C1, Luasem lub Dartem).

Festiwal corocznie przyciąga ponad 150 tysięcy turystów, więc pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji zakwaterowania. Możesz użyć naszego bezpiecznego systemu rezerwacji, by móc spokojnie odkrywać kulturowe skarby Dublina. Oferujemy szeroki wybór hosteli i hoteli w przystępnych cenach.

Rezerwuj hostel na jutrzejszy wyjazd lub następny urlop

Pobierz darmową aplikację do rezerwacji hosteli.