Most Karola w Pradze -

Praga ma do zaoferowania wiele miejsc do zwiedzenia. Poza słynnym zamkiem, jest również Most Karola, najstarszy i najbardziej znany wśród czternastu mostów przecinających Wełtawę. Most jest łatwo rozpoznawalny, dzięki swoim trzydziestu rzeźbom na każdym z filarów, stanowi połączenie pomiędzy zabytkowym Starym Miastem i dzielnicą Mala Strana.

Powienineś wiedzieć, że prace na moście mogą trwać znacznie dłużej niż wcześniej przewidywano, bo do 2020 roku. To jednak nie stanowi utrudnienia w korzystaniu z mostu, może jednak kolidować z widokami.
Innym problemem, jest jego popularność. W określonych godzinach, znajdziesz tutaj nie tylko malarzy, muzyków i sprzedawców: czasem prawie niemożliwe jest swobodne poruszanie się z powodu tłumów turystów! Oczywiście nie brak również kieszonkowców, dlatego uważaj na swój aparat i kosztowności podczas zwiedziania…
By uzyskać więcej informacji na temat Mostu Karola, zapytaj się recepjonisty w swoim hostelu, lub odwiedź muzeum otwarte dla wszystkich zainteresowanych od 2007 roku.
Cena biletu wstępu to 6.50 euro.

Jeśli ciągle szukasz zakwaterowania, zobacz nasz szeroki wybór hoteli, hosteli i schronisk młodzieżowych.

Użyj opcji "Zaprowadź mnie do mojego hostelu" i już się nie zgubisz

Pobierz darmową aplikację do rezerwacji hosteli.