Nocne życie w Londynie

Sortir à Londres

Większość osób, które tu kiedyś były powie, że Londyn jest bardzo drogim miastem. Ale prawdą jest, że wystarczy kilka dobrych rad, aby cieszyć się tym miastem!

Londyn jest najbardziej znany ze swoich pubów. Te “publiczne bary” koncentruje się na West Endzie, w którego skład wchodzą okolice Covent Garden, Soho, Leicester Square i Piccadilly Square. Należy pamiętać, że wieczorem w jednym z tych miejsc wszystko będzie Cię kosztować kilka funtów więcej, niż w przypadku wybrania miejsca trochę bardziej poza centrum miasta.

Tak więc, w dzielnicy Islington, w północno-wschodnim Londynie, Clapham, na południe od miasta i Camden trochę dalej od centrum, można cieszyć się niedrogimi wieczorami! Również zwróć uwagę na “Happy Hour”, które są zwykle pod koniec dnia, od 17:00 do 19:00. Jest to okazja, aby wypić za połowę ceny!

Miasto jest gospodarzem wielu musicali. Jak na Broadwayu, w Nowym Jorku, można zobaczyć tu znanych aktorów i odkryć wschodzące gwiazdy na jednej ze scen w mieście. Jeśli chcesz zobaczyć musical nie wydając całego swojego budżetu na bilet, należy wiedzieć, że  w niektórych miejscach są oferowane tanie bilety w dniu przedstawienia.

Jeśli chodzi o jedzenie, Londyn jest miastem stale zmieniającym swoje kulinarne preferencje. Niedawno doświadczył dramatycznych zmian wprowadzonych przez  utalentowanych, uznanych kucharzy takich jak Jamie Oliver, Gordon Ramsay, Tom Aikens. Miasto oferuje turystom szeroki wybór dań z ponad 70 krajów!

Tu zawsze można dobrze zjeść bez potrzeby obrabowywania banku! Tylko miej oczy otwarte, ponieważ większość dzielnic oferuje menu po obniżonych kosztach.

Rezerwuj hostel na jutrzejszy wyjazd lub następny urlop

Pobierz darmową aplikację do rezerwacji hosteli.