Hostele i schroniska - Londyn

Londres, Tower Bridge

Kto nie marzył aby stapać po ulicach Londynu, stolicy Anglii, raz w życiu chociaż, nawet jeśli tylko po to, aby bliżej przyjrzeć się Big Benowi? Greater Londyn zajmuje powierzchnię około 1584 km2, na których żyje 7.2 mln ludzi i korzysta z wielu oferowanych atrakcji. Londyn jest największą metropolią w Europie, pierwszym globalnym centrum finansowym i miejscem wielu eksperymentów kulturowych. Ponadto, będzie gościć kolejne Letnie Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku!

Angielski jest koniecznością w każdym miejscu, ale trzeba wiedzieć, że w Londynie mówi się prawie 300 językami, w tym hinduskich, chińskich i hebrajskim. Rzeczywiście, gospodarzami miasta od roku 1940 są imigranci z byłych kolonii Imperium Brytyjskiego na Karaibach, w Indiach i Pakistanie.

Pomimo faktu, że Wielka Brytania jest częścią Unii Europejskiej, postanowili oni  zachować funt szterlinga jako walutę i nie przyjmować Euro.

Przeglądaj nasz przewodnik, aby znaleźć pomysły gdzie iść i jak najlepiej zorganizować swoją wyprawę. I oczywiście nie zapomnij sprawdzić najlepszych ofert noclegów w naszym systemie rezerwacji! Oferujemy najlepsze hostele, małe hotele pełne uroku we wszystkich dzielnicach Londynu.

Użyj opcji "Zaprowadź mnie do mojego hostelu" i już się nie zgubisz

Pobierz darmową aplikację do rezerwacji hosteli.