Najlepsze ofertyCena za nocleg za osobę.

  • Zabezpieczone płatności
  • Brak dodatkowych opłat za rezerwację
  • Darmowy SMS

Leo Wędrownik

Leo Wędrownik

Lubię myśleć, że zostawiam po sobie pamięć, cząstkę siebie, gdziekolwiek bym nie podróżował. Podróż to jedyne życie jakie znam. Gdybym nie nosił swojego domu na plecach, byłbym niczym więcej, niż zwykłym, przeciętnym ślimakiem. Jestem zawsze w ruchu, ale nigdy w pośpiechu , by dotrzeć do wyznaczonego miejsca. Życie jest podróżą samą w sobie, często nieosiągalną, lecz dla mnie jest jedyną możliwą drogą.

Powinienem chyba zacząć od przedstawienia siebie. Mam na imię Leo i tak, jestem ślimakiem. Uwielbiam podróże ponad wszystko i głównie spędzam swój czas w poszukiwaniu zakątków, jakie ten świat ma do zaoferowania. Niektórzy mogą stwierdzić, że jestem beztroski, czy niezależny, ale ja po prostu nie chcę przegapić żadnej szansy na nawiązanie nowej znajomości. Zawsze staram się dzielić swoim doświadczeniem i mądrością z każdą napotkaną osobą i zawsze czekam z niecierpliwością na kolejną przygodę. Dla mnie podróże to coś więcej niż pasja, czy wypełniacz czasu, to sposób na życie.

Jako podróżnik, wiem doskonale, że pieniądze mogą od czasu do czasu okazać się problemem, dlatego aby zaoszczędzić jak najwięcej i zachować przjemne wspomnienia, korzystam z usług hosteli na czas mojego pobytu. Dołączyłem do hostele.com, aby podzielić się moim doświadczeniem, co do hosteli w różnych zakątkach świata. Zawsze byłem wybredny, jeśli chodzi o nocleg, dlatego jednym z moich oczekiwań jest zachowanie wysokich standardów. Może i jestem ślimakiem, ale to nie oznacza, że nie mogę podróżować w dobrym stylu! Oznacza to dla mnie więcej, niż tylko oczekiwanie najwyższych standardów w zakresie czystości i obsługi, ale także pociąga za sobą przystępną cenę, jak i przyjazne, zrównoważone otoczenie.  Zawsze odczuwałem ogromny respekt co do wpływu, jakie mam na środowisko podczas moich podróży i mam nadzieję, że Ty także myślisz podobnie. Każdy z nas ma rolę do odegrania, aby upewnić się, że „hosteling” jako nieodłączna część każdej podrózy, pozostanie praktycznym rozwiązaniem dla przyszłych pokoleń.

Życie powinno być przygodą, a podróżowanie dookoła świata jest jedną z najlepszych przygód, jakie można sobie wyobrazić. Jestem zawsze w ruchu i nigdy nie przegapiam okazji do zabawy. Jeśli szukasz czegoś nowego i interesującego, co mógłybś robić w ciągu najbliższych miesięcy, proponuję abyć wybrał się na wycieczkę i śledził moje przygody przez hostele.com. Bedzięsz mógł zobaczyć mnie wszędzie, od najgorętszych koncertów, najmodniejszych festiwali, a także uzyskać niezbędne informacje przy wyborze najlepszych hosteli.

Świat jest pełen inspirujących ludzi I widoków zapierających dech w piersiach, a Ty możesz być częścią tej historii. Nie przegap swojej szansy na wspaniałą przygodę!

Przyjemnej podróży!

Leo

Użyj opcji "Zaprowadź mnie do mojego hostelu" i już się nie zgubisz

Pobierz darmową aplikację do rezerwacji hosteli.