Schroniska Młodzieżowe w mieście Wenecja

Wenecja - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Wenecja na Hostele.com. Wenecja - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Wenecja.

Witamy w Wenecji

Sztuka, mosty i karnawał: to od A do Z o Wenecji. Czy jednak trzeba wspomnieć o alejach, bazylikach i kolumnadach? Wenecja jest jednym z najbardziej charakterystycznych i bogatych w atrakcje miast w Europie, nie mówiąc już o jej wyjątkowym pięknie. To pływające miasto, rzeźbione przez kanały i budowane przez mosty, obdarowuje przyjezdnych niesamowitym wyborem hosteli w tym małym centrum miasta. Czy szukasz taniego schroniska podróżująć z dziećmi, lub schroniska w centrum, gdzie można poznać się z innymi turystami, Wenecja to wszystko oferuje Ale nie chcesz słyszeć o hostelach, prawda? Poza pokojem znajdziesz oszałamiającą architekturę, pyszną kuchnię, kluby pełne zabawy i festiwale tętniące życiem. Pewnie zgubisz się więcej niż raz, ale cóż - nczy to nie o to w tym wszystkim chodzi?

Spacer po Burano

Kolorowe domy, urokliwy kościół i przyjazna atmosfera to atuty tej rybackiejwysepki położonejna północ od centrum miasta, czynią jąjednym z najbardziej niezwykłych miejsc w Wenecji, przyciągającturystów i grupy turystów, które chcą pozostaćz dala od bardziej znanych zabytków. Wsiądź w tramwaj wodny vaporetto numer12i koniecznie odwiedź to miejsce.

Wybierz się na plażę

Wyrusz z akademika hostelu, by uciec od ruchliwych ulic i cieszyć się relaksem na plaży. Lido to spokojnynadmorski pas gdzie przez większość roku nie ma tłumów, aż do rozpoczęciaFestiwalu Filmowego w Wenecji. Relaksuj się podczasopalania, spróbuj surfingu, jazdy nadeskorolce lub po prostu wypij koktajl, podczas gdypodziwiasz Adriatyk.

Dzielnica: Rejonowy Lido, Malamocco, Alberoni

Wkrocz do historii Żydów

Poznaj historię społeczności żydowskiej w Wenecji, odwiedź Muzeum Ebraico, gdzie zgromadzone zbiory sięgają roku 1516.Skorzystajrównież ze specjalnej wycieczki z przewodnikiem byzobaczyć trzy dawne synagogi.

Adres: Sestiere Cannaregio, 2902/b, 30121 Venice

Dzielnica: Sestiere Cannaregio

Most Rialto

Najsłynniejszym most wWenecji, Ponte di Rialto został zbudowany w XVIwieku przez architekta Antonio da Ponte. Jest to jednoprzęsłowa, kamienna konstrukcja na której znajduą się sklepy, a sam obiekt przyciąga rzesze turystów.

Adres: Sestiere San Polo, 30125 Venezia, Italy

Punkt orientacyjny:Most Rialto

Gallerie dell'Accademia

Atrakcja obowiązkowa dla turystów spragnionych kultury, jest to jedna z wielkich galerii sztuki we Włoszech. Jest domemdla dzieł Tycjana, Canaletto i da Vinci. Wstęp kosztuje 15 € (12,50 € dla obywateli UE między 18 a25 rokiem życia), z dodatkowymi opłatami dla niektórychwystaw.

Adres: Campo della Carità, 1050, 30123 Venezia, Italy

Dzielnica: Sestiere Dorsoduro

Ca’ d’Oro

Pięknagotycka fasadatego pałacu znajdującego się nadCanal Grande ukrywa równie zapierające dech w piersiwnętrze, oraz ślicznywewnętrzny dziedziniec oraz zbiór artystycznych i archeologicznych skarbów.

Dzielnica: Sestiere Cannaregio

Punkt orientacyjny:Ca 'd'Oro

Bazylika św. Marka w Wenecji

Wiele turystów wyrusza prosto zhostelu na zwiedzanie tej XI-wiecznej bazyliki, głównej atrakcji w Wenecji. Jej pokaźnakopuła sprawia, że łatwo jest ją dostrzec. W środku cieszą oko mozaiki, ikony i pełny przepychuołtarz, a to wszystko w ramach darmowego wstępu. Koniecznie udaj się na 100-metrową wieżę, by cieszyć się widokiem na miasto, a - jeśli jest to jasny dzień - nawet widokiemDolomitów.

Adres: San Marco, 328, Venezia, Italy

Dzielnica: Sestiere San Marco

Pałac Dożów

Siedziba władców i rządówWenecji, ten spektakularnypałac, zbudowany w XVI wieku, łączy wpływy islamu, renesansu i gotyku a jego wnętrze przepełnine jestpięknymi meblami i obrazami.

Dzielnica: Sestiere San Marco

Piazza San Marco - Plac Świętego Marka

OtaczającyBazylikę Świętego Marka na południu i Most Rialto na północy, brukowana centralna część Wenecji była niegdyśpolitycznym i handlowym sercem miasta przez tysiąclecia. Mmo, że miejsce to jest przepełnione turystami,to wciąż wspaniały obszar do zbadania.

Dzielnica: Sestiere San Marco

Lido di Venezia

Mieszczący się na wyspie przypominającej kształtem kość, położony na południe od centrum miasta, obszar dysponuje prawie 15 kilometrową plażą miejskąi jest gospodarzem Festiwalu Filmowego w Wenecji. Nie ma tu za wiele schronisk, ale to świetne miejsce, aby przyjść na jakiś czas, aby odpocząć na plaży i uciec od zatłoczonych miejsc na głównej wyspie.

Dzielnica: Rejonowy Lido, Malamocco, Alberoni

San Polo

Na północny zachód od San Marco, i tuż na południe od tanich hosteli w Cannaregio, znajduje się San Polo, które słynie z tradycyjnegorynku Rialto, pięknego kościoła z cegły Santa Maria dei Frari i znakomitych restauracji.

Dzielnica: Sestiere San Polo

Karnawał w Wenecji (styczeń)

Idealny momentaby zarezerwować hostel w Wenecji. Balmaskowy rozgrywa się w tym mieście od czasów średniowiecza, ale to tylko część obchodów. Spodziewaj barwnej parady z muzyką na żywo, teatru ognia, żonglerki,pysznego jedzenia i dużo więcej.

Festiwal Filmowy w Wenecji (wrzesień)

Ten ceniony festiwal filmowy odbywa się wLido we wrześniu, a największe światowe gwiazdy filmowe przechadzają się po mieście i zaglądaja na plażę. Pokazyfilmowe są udostępnione dla publiczności.

Dzielnica: Rejonowy Lido, Malamocco, Alberoni

Festa del Redentore (lipiec)

Organizowanaaby upamiętnić i uczcić przetrwanie Venetian w czasach wielkiej zarazy w XVI wieku, to pół-religijny festiwal, rozgrywający się w lipcu, a główne jego atrakcje to pokazy sztucznych ogni i pikniki na nabrzeżach oraz pontonowe łodzie.

Adres: Church of the Santissimo Redentore Redentore, Sestiere Giudecca, 30133 Venezia

Dzielnica: Ruote

Biennale w Wenecji (czerwiec-listopad, co dwa lata)

Impreza artystyczna organizowana co dwa lata od roku 1895.Biennale prezentuje prace artystów międzynarodowych w niezliczonych miejscach w całym mieście. Odbywa się odczerwca do listopadaco dwa lata.

Regata Storica (wrzesień)

Pierwsze odbyły się w XIII wieku, a ich celem było powitanie królewskiej świty w mieście, Do dziś weneckie regaty pozostają ogromnym wydarzeniem. Dla mieszkańców i turystów na Canal Grande organizowane sąwyścigi, w których bierze udziałponad 300 tradycyjnych łodzi.

Dzielnica: Sestiere Dorsoduro

Festa di Liberazione (sierpień-wrzesień)

Chociaż w ciągu dnia, ten festiwal to głównie nudne debaty związane z wyzwoleniem kraju, za to w nocy wybucha energią,uczestnicy tańcząsalsę, słuchają rocka, bluesa i koncertów reggae.

Adres: Campo Erberia 30125, Fondamenta Vin Castello, 145, Venezia, Italy

Dzielnica: Sestiere San Polo

Festiwal jazzowy Venice Jazz Festival (lipiec)

Z mottem "muzyka, sztuka, zabawa", taimpreza organizowana w ramachBiennale, spełnia wszystkie wymogi turystów. Spodziewaj się muzyki electro i pop i oczywiście niesamowitych efektów wizualnych.

Rosticceria Gislon

W odległości krótkiego spaceru od mostu Rialto, znajdują się tradycyjneweneckiedelikatesy wraz z restauracją, która serwuje doskonałe potrawy: świeże pizze, makarony, mięso i owoce morza.

Adres: 5424 Calle de la Bissa, Venice

Dzielnica: Sestiere San Marco

Telefon: 041 522 3569

Zdjęcia: https://instagram.com/p/zGGpnYPW8w/

© Prawa autorskie: elena_meraldi

Dai Tosi

Ta popularnatrattoria-pizzeria znajduje się w regionie Castello i zaprasza na pyszne i sycące pizze (spróbuj z gorgonzolą i orzechami) i dużo więcej.

Adres: 738 Castello, Secco Marina

Dzielnica: Sestiere Castello

Telefon: 041 523 7102

Rynek Mercato del Rialto

Najbardziej popularny rynek z żywnością, znajduje się obok mostu Rialto, jest to idealne miejsce, aby zaopatrzyć się w jedzenie nie wydając fortuny- a jeśli w schronisku jest kuchnia, można z kupionych produktów coś ugotować później. Wybierz z takich rarytasów jakprosciutto, włoski ser, lokalny chleb, owoce morza, sałatki i owoce.

Dzielnica: Sestiere San Polo

Brek

Ta włoska restauracja jest częścią małej sieci, najpopularniejszy jej lokal mieści się przy stacji kolejowej, co czyni go często odwiedzanym, przez turystów z pobliskich hosteli.Oferuje smaczne, niedrogie jedzenie. Zapraszamy na, pizzę, sałatkę i piwo za €6.90.

Adres: Rio Terà Lista di Spagna, 124, 30121 Venice

Dzielnica: Sestiere Cannaregio

Do Mori

Cicchetti tomałe przekąski nadziane na wykałaczki, jak smażona mozzarella, kalmary czy serca karczochów, i można je znaleźć w barach w całej Wenecji. WDo Mori można także znaleźć beczki z pysznym weneckim winem...

Adres: Sestiere San Polo, 429, 30125 Venice

Dzielnica: Sestiere San Polo

Telefon: 041 522 5401

Pub Taverna L'Olandese Volante

Ulokowany między mostem Rialto i Piazza San Marco, ten popularny, przyjazny turystom,pub serwuje jedzenie w niskich cenach w ciągu dnia a wieczorami rozbrzmiewa głośną muzyką, bywają tuzarówno studenci jak i turyści.

Adres: 5658 Campo San Lio, 30122 Venice

Telefon: 041 528 9349

Teatr Fondamenta Nuove

Będąc na widowni tego teatru będziesz mógł podziwiać balet, operę i czy spektakle z muzyką klasyczną, teatr ten oferuje rozrywkę, spoza głównego nurtu - wszystko w rozsądnych cenach.

Adres: 5013 Sestiere Cannaregio, Venice

Dzielnica: Sestiere Cannaregio

Telefon: 041 522 4498

Aurora Beach Club

Jednym z niewielu miejsc w mieście, gdzie można bawić się do białego rana, miejsce tuż przy plażyprzyciąga najlepszychdidżejów którzy czynią to miejsce tak popularnym, w weekendy muzyka pop i dance a w środku tygodnia - koncerty okolicznościowe.

Adres: Lungomare Guglielmo Marconi, 30126 Venice

Dzielnica: Rejonowy Lido, Malamocco, Alberoni

Orange

Wsamymsercu dzielnicy, gdzie ilość klubów jest największa, Orange to elegancki bar koktajlowy serwującą mikstury szampana (a także wino, spritzu i przekąski) do późna.

Adres: 3054A Campo Santa Margherita, Venice

Dzielnica: Sestiere Dorsoduro

Telefon: 041 5234740

Zdjęcia: https://instagram.com/p/3BQ44MJjpK/

© Prawa autorskie: sevgikln

Bar Torino

Popularnywśród gości hostelowych, ten bar oferuje regularne występy muzyczne na żywo, w tym artystów jazzowych i lokalnych zespołów orazDJ-ów, i jest doskonałym miejscem do spotkańdo późnych godzin.

Adres: Campo San Luca, 30124 Venice

Dzielnica: Sestiere San Marco

Telefon: 041 522 3914

Bottiglieria Colonna

By posmakować lokalnych wyśmienitych win w niskich cenach najlepiejudać się do Bottiglieria Colonna. Możesz tu kupić zestawy win na prezent (zestawy po sześć butelek) lub przynieść puste butelkido wypełnienia winem stołowym w cenie € 2 za litr.

Adres: 5595 Sestiere Castello

Dzielnica: Sestiere Castello

Telefon: 041 528 5137

Atelier Marega

Pragniesz wprowadzić się w nastrój karnawału, lub chcesz kupić niepowtarzalną pamiątkę z pobytuw Wenecji? Koniecznie zajrzyj do tego niezwykłego sklepu z ręcznie wykonanymi maskami i kostiumami.

Adres: San Polo, 30125 Venezia, Italy

Telefon: 041 5222901

Zdjęcia: https://instagram.com/atelier_marega/

© Prawa autorskie: atelier_marega

I Tre Mercanti

To mekka wyśmienitej kuchni włoskiej, zlokalizowana niedaleko odniektórych hosteli w centrum, na skraju Castello. Wybierz siętutaj, aby kupić oliwę z oliwek, prawdziwy włoski makaron, salami, czy ser. Możesz nawet zamówić międzynarodowy transport.

Adres: 5364 Campo della Guerra, 30122 Castello, Venice

Dzielnica: Sestiere Castello

Telefon: 041 522 2901

Ucieczka od turystów: Nie trzeba wyjechać daleko od centrum turystycznego, aby zaobserwować dramatyczny spadek cen (a wzrost jakość). Zamawiaj pizzę, chicheti i wino na przedmieściach, a zaoszczędzisz sporą kwotę pieniędzy.

Kup kartę Chorus  Jeśli planujesz odwiedzić kilka kościołów w czasie swojego pobytu w Wenecji, rozważ zakup Chorus Pass. Za 12 euro dostajesz dostęp do 18 kościołów w mieście. Pojedyncze wejście to koszt 3 €. www.chorusvenezia.org

Najlepsza rozrywka jest za darmo: Największą atrakcją w Wenecji jest chodzenie bez celu, gubięc się wśród brukowanych ulic miasta, przecinających kanały i urocze mosty. I nie kosztuje to ani grosza.

Lotniska

Główne porty lotnicze to Venice Marco Polo (skąd ochodzą samoloty British Airways, easyJet i Lufthansa) i Treviso Airport (baza Ryanair i Wizz Air). Aby dostać się do centrum miasta, do schroniska z Venice Marco Polo, można wsiąść do autobusu ATVO Venezia Express, którym dotrzemy do Piazzale Roma w około 20 minut, a bilet kosztuje 6 €. Inna możliwość to Aerobus ACTV (linia 5) a bilet kosztuje € 8. Autobusy wodne Alilaguna obsługują także San Marco (linie A, B i R). Z lotniska Treviso skorzystamy z usług autobusowych obsługiwanych przez Barzi i ATVO.

Kolej

Dworzec kolejowy Santa Lucia oferuje łatwy dostęp do krajowych i międzynarodowych sieci kolejowych (często za pośrednictwem Mestre). Rzym i Mediolan, znajdują się w odległości kilku godzin jazdy, a pociągi nocne zabierają pasażerów aż do Monachium, Paryża, Wiednia, Budapesztu i Moskwy.

Autobus

Główny dworzec autobusowy znajduje się przy Piazzale Roma, choć służy niemal wyłącznie dotarciu do lotnisk. Podróże między miastami i zagraniczne najłatwiej odbyć pociągiem z pobliskiego dworca Santa Lucia.

Transport

Wenecja jest tjedynym miastem na świecie gdzie centrum dostępne jest jedynie dla osób pieszych, a jednym z jej największych przyjemności jest chodzenie po ulicach. Ale jeśli chcesz się poruszać szybciej, spróbuj vaporetti (autobusy wodne). Pojedyncze opłaty są drogie (zazwyczaj 7 €), ale można kupić kilka biletów na przejazd obejmujących okresy od 12 godzin (€ 18) do siedmiu dni (60 €). Możesz wybrać także taksówki wodne.

Język: włoski

Waluta: Euro (EUR)

Napięcie: 220V

Strefa czasowa: czas środkowoeuropejski (GMT + 1) / czas środkowoeuropejski letni (GMT + 2)

Numer kierunkowy: + 39-41

Poczta:

Poste Italiane, Calle De Le Acque, 5016, 30124

Szpitale:

Ospedale SS. Giovanni e Paolo, Castello, 6777, 30122 / ospedale dell 'Angelo, Via Paccagnella, 11, 30174

Informacja turystyczna:

Venice  Pavillion, Giardini ex Reali, Piazza San Marco

Typowe godziny otwarcia: od 12 do 18

Numer alarmowy: 112 - policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Venice Mestre

A&O Venice Mestre is just a few minutes north of the main train station with excellent connections to the island and Old Town.

Hostel Hostele i Schroniska - Generator Venice

Located on the waterfront island of Giudecca, the hostel has unparalleled views of the Grande Canal. Just one short Vaporetto stop from the buzzing Piazza San Marco, Generator Venice is the picturesque start to your adventure.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Anda Venice

We are located a 2-minute walk from Mestre train station. This means you can easily reach Venice downtown by bus and train, it only takes 10 minutes, and arrive confortably from Venice or Treviso Airport: the airport shuttle bus stops literally across the road from our hostel

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel AWA Venice Apartments San Marco

Fun and Adventure near Venice Aparthotel San Marco Venice Biennale Piazza San Marco (San Marco Square) and all the Venice cultural and historical attractions cultural and historical attractions. Amazing Venice streets, Venice canals & gondolas The best bars, restaurants and hot spots in Venice as well as all the most important cultural and historical attractions.

Hostel Hostele i Schroniska - Archie's House

UWAGA: Zameldowanie jest dostępna tylko od 8:30 do 13:00 i od 17:00 do 20:30. Brak goście będą przyjmowane po godzinie 20:30! Archies House to mały, rodzinny hostel położony na pierwszym piętrze w 19-wiecznym budynku 10 minut spacerem od dworca kolejowego...UWAGA: Zameldowanie jest dostępna tylko od 8:30 do 13:00 i od 17:00 do 20:30. Brak goście będą przyjmowane po godzinie 20:30! Archies House to mały, rodzinny hostel położony na pierwszym piętrze w 19-wiecznym budynku 10 minut spacerem od dworca kolejowego...

Hostel Hostele i Schroniska - Ai Boteri

Czas na urlop? Decydujesz się na wyjazd do Wenecji? Znalazłeś super ulokowany obiekt prawie w samym centrum. Ai Botieri znajduje się w centrum Wenecji, 2 min.od Mostu Rialto, 5 min od Placu św. Marka, 10 min. od stacji kolejowej Santa...Czas na urlop? Decydujesz się na wyjazd do Wenecji? Znalazłeś super ulokowany obiekt prawie w samym centrum. Ai Botieri znajduje się w centrum Wenecji, 2 min.od Mostu Rialto, 5 min od Placu św. Marka, 10 min. od stacji kolejowej Santa...

Hostel Hostele i Schroniska - Hotel and Hostel Colombo For Backpackers

Colombo Hotel i Hostel w Wenecji to nowo otwarty hostel, zaprojektowany przez backpackerów ale z myślą o wszystkich podróżujących. Całość tworzą 2 budynki, przestronny hol gdzie możesz spotkać turystów z całego świata i naprawdę niskie ceny. Hostel i Hotel Colombo...Colombo Hotel i Hostel w Wenecji to nowo otwarty hostel, zaprojektowany przez backpackerów ale z myślą o wszystkich podróżujących. Całość tworzą 2 budynki, przestronny hol gdzie możesz spotkać turystów z całego świata i naprawdę niskie ceny. Hostel i Hotel Colombo...

Hostel Hostele i Schroniska - Backpackers House Venice

Jeżeli szukasz taniego noclegu w Wenecji Backpackers House Venice jest hostelem dla Ciebie. Oferujemy czyste pokoje i świeżą pościel oraz inne udogodnienia. Campo Santa Margherita to samo serce Wenecji, to centrum życia nocnego i łatwo trafić z dworca autobusowego czy...Jeżeli szukasz taniego noclegu w Wenecji Backpackers House Venice jest hostelem dla Ciebie. Oferujemy czyste pokoje i świeżą pościel oraz inne udogodnienia. Campo Santa Margherita to samo serce Wenecji, to centrum życia nocnego i łatwo trafić z dworca autobusowego czy...

Hostel Hostele i Schroniska - Ostello Santa Fosca - CPU Venice Hostels

Hostel Santa Fosca to najlepszy wybór można zrobić, jeśli szukasz taniego zakwaterowania w Wenecji. Proponujemy Państwu młodą i miłą atmosferę i wspaniałą lokalizację, w samym centrum, które można dotrzeć do wszystkich zabytków Wenecji, po prostu pieszo. W ciągu zaledwie 10...Hostel Santa Fosca to najlepszy wybór można zrobić, jeśli szukasz taniego zakwaterowania w Wenecji. Proponujemy Państwu młodą i miłą atmosferę i wspaniałą lokalizację, w samym centrum, które można dotrzeć do wszystkich zabytków Wenecji, po prostu pieszo. W ciągu zaledwie 10...

Apartament Hostele i Schroniska - My Apartment in Venice

Jeśli szukasz komfortowego zakwaterowania w historycznym centrum Wenecji, Moje mieszkanie w Wenecji może być najlepszym wyborem. To miejsce będzie podstawą do niezapomnianego weneckiego holiday. Here można znaleźć różne rodzaje pokoi, od Double do czterokrotnie, można też zdecydować się na akademikach...Jeśli szukasz komfortowego zakwaterowania w historycznym centrum Wenecji, Moje mieszkanie w Wenecji może być najlepszym wyborem. To miejsce będzie podstawą do niezapomnianego weneckiego holiday. Here można znaleźć różne rodzaje pokoi, od Double do czterokrotnie, można też zdecydować się na akademikach...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - VeneziaRoom

VeneziaRoom oferuje małe i proste pokoje dwuosobowe z łazienkami (prysznic). VeneziaRoom znajduje się na pierwszym piętrze historycznego weneckiego budynku. VeneziaRoom znajduje się w historycznym centrum Wenecji, blisko Kościoła Frari i kilka kroków od Mostu Rialto, galerii Accademia i Placu Świętego...VeneziaRoom oferuje małe i proste pokoje dwuosobowe z łazienkami (prysznic). VeneziaRoom znajduje się na pierwszym piętrze historycznego weneckiego budynku. VeneziaRoom znajduje się w historycznym centrum Wenecji, blisko Kościoła Frari i kilka kroków od Mostu Rialto, galerii Accademia i Placu Świętego...

Hostel Hostele i Schroniska - Ostello Jan Palach - CPU Venice Hostels

Hostel Jan Palach to najlepszy wybór można zrobić, jeśli szukasz niedrogiego zakwaterowania w Wenecji. Venice Hostel Jan Palach Giudecca znajduje się na wyspie, naprzeciw św Mark Square. We oferują tanie pokoje typu twin oraz mieszane akademików, z łazienką lub wspólną...Hostel Jan Palach to najlepszy wybór można zrobić, jeśli szukasz niedrogiego zakwaterowania w Wenecji. Venice Hostel Jan Palach Giudecca znajduje się na wyspie, naprzeciw św Mark Square. We oferują tanie pokoje typu twin oraz mieszane akademików, z łazienką lub wspólną...

Camping Hostele i Schroniska - Camping Rialto

Szukasz taniego i komfortowe zakwaterowanie niedaleko Wenecji? Camping Rialto jest najlepszym punktem wyjścia do odwiedzenia wspaniałego miasta Wenecji. Jesteśmy bardzo dobrze połączony z centrum dzięki dogodnej publicznym autobusem, który zatrzymuje się tuż przed wejściem kempingu, czyli będzie można dotrzeć do...Szukasz taniego i komfortowe zakwaterowanie niedaleko Wenecji? Camping Rialto jest najlepszym punktem wyjścia do odwiedzenia wspaniałego miasta Wenecji. Jesteśmy bardzo dobrze połączony z centrum dzięki dogodnej publicznym autobusem, który zatrzymuje się tuż przed wejściem kempingu, czyli będzie można dotrzeć do...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Sleep Cheap at Francesca's BnB

Spać tanie w Francesca B & B znajduje się w centrum starego miasta Wenecji, w pobliżu obszaru getta, łatwo dotrzeć pieszo od station. Sleep kolejowego tanie w Francesca B & B pozwala na pobyt w historycznym centrum Wenecji, nie wydając...Spać tanie w Francesca B & B znajduje się w centrum starego miasta Wenecji, w pobliżu obszaru getta, łatwo dotrzeć pieszo od station. Sleep kolejowego tanie w Francesca B & B pozwala na pobyt w historycznym centrum Wenecji, nie wydając...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - La Pescheria Backpackers

La Pescheria Backpackers mieści się w małym budynku z Vw, w Wenecji. W mieście miłości możemy zaoferować naszym gościom odnowione i zmodernizowane pokoje. 2 min od mostu Rialto (jednego z trzech, gdzie możesz przekroczyć Wielki Kanał (Canale Grande) idąc na...La Pescheria Backpackers mieści się w małym budynku z Vw, w Wenecji. W mieście miłości możemy zaoferować naszym gościom odnowione i zmodernizowane pokoje. 2 min od mostu Rialto (jednego z trzech, gdzie możesz przekroczyć Wielki Kanał (Canale Grande) idąc na...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Casa Rosseta For Backpackers

Oferujemy pokoje prywatne dwuosobowe lub dormy 3-6-osobowe zw wspólną łazienką. Casa Rosetta znajduje sie w idealnej lokalizacji, zaledwie w kilka minut dotrzecie do Ca' D'oro, Ca' Pesato i kilku przystanków vaporetto. Casa Rosetta for Backpackers to idealne rozwiązanie dla tych,...Oferujemy pokoje prywatne dwuosobowe lub dormy 3-6-osobowe zw wspólną łazienką. Casa Rosetta znajduje sie w idealnej lokalizacji, zaledwie w kilka minut dotrzecie do Ca' D'oro, Ca' Pesato i kilku przystanków vaporetto. Casa Rosetta for Backpackers to idealne rozwiązanie dla tych,...

Camping Hostele i Schroniska - PLUS Camping Jolly

Jeżeli nie wiesz gdzie spędzić wakacje, a szukasz miejsca magicznego i pełnego uroku polecamy ci Plus Camping Jolly w Wenecji. Jest to doskonałe miejsce gdzie spróbujesz włoskiej pizzy i innych wytwornych dań kuchni śródziemnomorskiej. Gdzie jak nie tu możesz korzystać...Jeżeli nie wiesz gdzie spędzić wakacje, a szukasz miejsca magicznego i pełnego uroku polecamy ci Plus Camping Jolly w Wenecji. Jest to doskonałe miejsce gdzie spróbujesz włoskiej pizzy i innych wytwornych dań kuchni śródziemnomorskiej. Gdzie jak nie tu możesz korzystać...

Hotel Hostele i Schroniska - Hotel Giovannina

Hotel Giovenninia należy do grupy hoteli jednogwiazdkowych. Jest usytułoway w pobliżu stacji kolejowej w Mestre (Wenecja)-2min. od stacji. Oferujemy pokoje z łazienkami i bez, w niektórych jest TV. Dysponujemy 30 pokojami utrzmanymi w czystości i dobrym standardzie. Nie bądź szalony...Hotel Giovenninia należy do grupy hoteli jednogwiazdkowych. Jest usytułoway w pobliżu stacji kolejowej w Mestre (Wenecja)-2min. od stacji. Oferujemy pokoje z łazienkami i bez, w niektórych jest TV. Dysponujemy 30 pokojami utrzmanymi w czystości i dobrym standardzie. Nie bądź szalony...

Hostel Hostele i Schroniska - Alloggi Gerotto Calderan

Alloggi Gerotto Calderan składa się z 2 domów, tak istnieje wiele różnych typów room. We posiada jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje. They mogą być małe, standard lub superior, a niektóre z nich mają widok na plac (w Campo San...Alloggi Gerotto Calderan składa się z 2 domów, tak istnieje wiele różnych typów room. We posiada jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje. They mogą być małe, standard lub superior, a niektóre z nich mają widok na plac (w Campo San...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Venice Hazel Guest House

Przyjemne i przytulne, w typowym stylu weneckim jesteśmy zaledwie 5 minut od placu San Marco, gościnność naszego miejsca jest definiowany przez dobrze zadbana ustawień i usług, wzbogacony o cały szereg udogodnień, które są jednymi z najlepszych oferowanych w żadnym z...Przyjemne i przytulne, w typowym stylu weneckim jesteśmy zaledwie 5 minut od placu San Marco, gościnność naszego miejsca jest definiowany przez dobrze zadbana ustawień i usług, wzbogacony o cały szereg udogodnień, które są jednymi z najlepszych oferowanych w żadnym z...

Hotel Hostele i Schroniska - Hotel CaSa Linger Venice

3X2----> make a booking for 3 nights from Sunday to Thursday and get 1 night for FREE until 23 Dec. Ca'Sa Linger mieści się w sercu samego centrum, zalededwie kilka kroków od placu św. Marka. Oferujemy super pokoje w super...3X2----> make a booking for 3 nights from Sunday to Thursday and get 1 night for FREE until 23 Dec. Ca'Sa Linger mieści się w sercu samego centrum, zalededwie kilka kroków od placu św. Marka. Oferujemy super pokoje w super...

Hotel Hostele i Schroniska - Nuova Locanda  Belvedere

Do Wenecji? Hotel Nuova Locanda Belvedere znajduje się w miejscowości Marghera i jest oddalony ok.5 min piechotą od głównej stacji kolejowej. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy skąd co 10 min odjeżdża autobus do Wenecji. Obecnie wszystkie pokoje są odnowione...Do Wenecji? Hotel Nuova Locanda Belvedere znajduje się w miejscowości Marghera i jest oddalony ok.5 min piechotą od głównej stacji kolejowej. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy skąd co 10 min odjeżdża autobus do Wenecji. Obecnie wszystkie pokoje są odnowione...

Hostel Hostele i Schroniska - San Geremia Rooms

Hotel San Geremia oferują przyjemny, młodych i rodzinną atmosferę. To jest 5 minut drogi od dworca kolejowego S. Lucia i znajduje się w pięknym i urokliwym miejscu w Wenecji: Campo S. Geremia. Wiele pokoi wychodzą na Campo St. Geremia i...Hotel San Geremia oferują przyjemny, młodych i rodzinną atmosferę. To jest 5 minut drogi od dworca kolejowego S. Lucia i znajduje się w pięknym i urokliwym miejscu w Wenecji: Campo S. Geremia. Wiele pokoi wychodzą na Campo St. Geremia i...

Hotel Hostele i Schroniska - Hotel Iris

Potrzebny hotel w Wenecji? Komfortowy i centralnie położony? Hotelu Iris jednym z wielu gdzie panuje wyjątkowa atmosfera i wenecka gościnność. 1min od Kościoła Frari, 7 min. do dworca głównego. Jeden z najpiękniejszych mostów - Rialto - 10min i do najważniejszego...Potrzebny hotel w Wenecji? Komfortowy i centralnie położony? Hotelu Iris jednym z wielu gdzie panuje wyjątkowa atmosfera i wenecka gościnność. 1min od Kościoła Frari, 7 min. do dworca głównego. Jeden z najpiękniejszych mostów - Rialto - 10min i do najważniejszego...

Hotel Hostele i Schroniska - Hotel Minerva and Nettuno

Hotel Minerva & Nettuno to mały jednogwiazdkowy hotel, który znajduje się blisko stacji kolejowej Venezia Santa Lucia - w strategicznym miejscu, z którego możecie rozpocząć zwiedzanie miasta. W okolicy znajduje się wiele barów, restauracji, sklepów i klubów otwartych do późna....Hotel Minerva & Nettuno to mały jednogwiazdkowy hotel, który znajduje się blisko stacji kolejowej Venezia Santa Lucia - w strategicznym miejscu, z którego możecie rozpocząć zwiedzanie miasta. W okolicy znajduje się wiele barów, restauracji, sklepów i klubów otwartych do późna....

Hotel Hostele i Schroniska - Venice Hotel Villa Dori

Zaledwie 10 minut jazdy przez transfer od zabytkowego centrum Wenecji i Riviera del Brenta, 3-gwiazdkowy hotel Venice Hotel Villa Dori oferuje eleganckie pokoje, zainspirowany wystawnych pałaców weneckich willi i, wzmocniony wyjątkową wygodę i usług. Powiązania pomiędzy hotelu, Wenecji, lotniska i...Zaledwie 10 minut jazdy przez transfer od zabytkowego centrum Wenecji i Riviera del Brenta, 3-gwiazdkowy hotel Venice Hotel Villa Dori oferuje eleganckie pokoje, zainspirowany wystawnych pałaców weneckich willi i, wzmocniony wyjątkową wygodę i usług. Powiązania pomiędzy hotelu, Wenecji, lotniska i...

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.