Schroniska Młodzieżowe w mieście Rzym

Rzym - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Rzym na Hostele.com. Rzym - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Rzym.

Witamy w Rzymie

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, czyż nie? Cóż, tak jest jeśli jesteś z backpackerem - niezależni podróżnicy wydeptywali drogę do dawnego serca Imperium Rzymskiego przez lata. Na szczęście nie trzeba mieć zakwaterowanie na arystokratycznej "Grand Tour", aby podziwiać miasto. Tanie hostele są na każdym rogu, od przedmieści do centrum miasta, a wszystkie nastawione na zorganizowane grupy. Ze swojego hostelu będziesz mógł odkrywać zabytki, które przyciągają turystów z całego świata, ale na tym nie należy poprzestawać; Rzym jest również nowoczesną stolicą i centrum kultury i sztuki. Tu znajdziesz mnóstwo ruchliwych kawiarni, tradycyjnych rynków, i tętniące życiem kluby nocne. Będziesz chciał tu pozostać na zawsze, a kiedy znajdziesz noclew w niedrogim hostelu można jakoś może się to udać. Przecież Rzym to Wieczne Miasto ..

DIY Church Art Tour

Kościołów w Rzymie, które wartesąodwiedzenia jest mnóstwo do tego są to bezpłatne atrakcje, w których mżemy podziwiać dzieła wielkich mistrzów włoskich. Jednym z najbardziej znanych był Caravaggio i można zobaczyć jego dzieła w kościołach w całym mieście.

Via Appia

Wybierz się z hostelu na spacer. Via Appia Antica to starożytna droga prowadząca wśród drzew, wokół którejulokowane są rzymskie ruiny i kilka z najbardziej luksusowych domów w Rzymie. Ta najstarsza droga w Rzymie oferuje niezapomniane przeżycia.

Strona internetowa: http://www.parcoappiaantica.it/en

Adres: Punto Informativo Appia Antica Via Appia Antica, 58, 00179 Roma, Italy

Dzielnica: Appio Latino

Ogrody Villa Borghese

Chociaż trzeba zapłacić, aby odwiedzić Galeria Borghese, ogrody, które ją otaczają są prawdopodobnie najbardziej znane w całym Rzymie, i są one bezpłatne. Jeśli jesteś zakwaterowany w schronisku w pobliżuSallustiano, to tylko kilka minut spacerem stąd.

Strona internetowa: http://www.galleriaborghese.it/default-en.htm

Adres: Villa Borghese Rome, Italy

Dzielnica: Rejonowy Pinciano

Koloseum

Łatwo sobietowyobrazić, 50 000 Rzymian zgomadzonych by podziwiać walki gladiatorów, zasiadło w trzech sektorachwielkiego Koloseum. Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny zabytkiem miasta i pierwszy, dlawiększości turystów na liście atrakcji. Bilet obejmuje wstęp na Forum Romanum, Koloseum i Palatyn.

Strona internetowa: http://www.coopculture.it/en/the-colosseum.cfm#

Adres: Piazza del Colosseo, 1

Dzielnica: Celio

Telefon: 06-39967700

Fontanna di'Trevi

Najbardziej charakterystycznym i romantycznym miejscem w Rzymie jest plac z fontanną Trevi, charakterystyczną dla epoki włoskiego baroku. Wrzuć tu monetę przez lewe ramię a będziesz mieć pewnośćpodróży powrotnej, a przynajmniej tak głosi legenda. Atrakcja znajduje siętrochę na zachód od centrum miasta i hosteli, ale jest warta spaceru.

Adres: Piazza di Trevi, 00187 Rome

Dzielnica: Trevi

Panteon

Ta starożytna świątynia rzymska, która powstała w roku27 n.e jest wciągłym użyciu, a obecnie znajduje się tu kościół. Jego centralna rotunda (okrągły hol) znajduje się podogromną betonową kopułą. To wszystko jest tak dobrze zachowane, żemożesz zapomnieć o jego odległej dacie powstania.

Adres: Piazza della Rotonda, 00186 Roma, Italy

Dzielnica: Starówka

Telefon: 06 68300230

Miasto Watykan

Najmniejsze państwo na świecie - liczy około 800 mieszkańsców - jest jednym z najbardziej popularnych zakątków Rzymu, do którego ściągają turyści, by zobaczyć dom Papieża. To miejsce z Bazyliką Świętego Piotra, Ogrodami Watykańskimi, Muzeami Watykańskimi i Kaplicą Sykstyńską. Wstęp na Plac Świętego Piotra i Bazyliki jest wolny.

Strona internetowa: http://www.vaticanstate.va/content/vaticanstate/en.html

Adres: Vatican City, Rome

Forum Romanum

Jedne z najpiękniejszych budowli, odzwierciedlających starożytne czasy, dla których warto wyruszyć z hostelu i przenieść się do przeszłości. Forum Romanum to najstarszy plac w Rzymie- serce miasta w latach imperium, to jednez najważniejszych stanowisk archeologicznych na świecie.

Adres: Via della Salara Vecchia, 5/6, Rome

Dzielnica: Starówka

Centro Storico - stare miasto

To jest serce historyczne i kulturalne Rzymu, pełne turystów i grup backpackerów. Centro Storico (Centrum historyczne) jest miejscem gdzie znajduje się wieległównych atrakcji miasta: Piazza de Spagna, (w którym znajdują się Schody Hiszpańskie), Piazza Navona i Fontanna di Trevi, a to tylko małaczęść z tego co tu można podziwiać.

Piękne budynki Turystyczny Centralny

Testaccio

Jeśli chesz poznawać ten "prawdziwy" Rzym to w Testaccio,właśnie to dostaniesz.To okolica pełna miejscowych pracowników, gdzie odkryjesz prawdziwy rzymski klimat w klubach, rodzinnych restauracjach czy najlepszych rynkach z żywnością.

Restauracje Potańcówka

Monti

Nieco dalej na południe od centrum miasta i zlokalizowanych tu hosteli znajdue się Monti, częstopomijane przez turystów. Jest to sieć małych uliczeki placów, pełne księgarni i kawiarni z pyszną żywnością -to co powinno przyciągać backpackerów.

Piękne domy Kafejki Artystyczny

Procecja w Wielki Piątek (Wielkanoc)

Kulminacyjnym punktem uroczystości wielkanocnych w Rzymie jest przejście Drogi Krzyżowej. Zaczyna się w Koloseum a procesja przemierza 14 stacji, by odtworzyć kluczowe momenty w trasie Chrystusa do ukrzyżowania.

Adres: Piazza del Colosseo, 1, Rome (starting point)

Dzielnica: Celio

Telefon: 06-39967700

Gay Village (czerwiec - wrzesień)

Dzielnica Testaccio jest miejscem gospodarzem dla festiwaluGay Village, który odbywa się od końca czerwca do początku września, i przyciąga wielu turystów i backpacerów swoimi żywiołowymiatrakcjami i występami. Znajdziesz tu darmowe koncerty muzyki pop, teatr i komedie, oraz kramiki z rękodziełem.

Strona internetowa: www.gayvillage.it

Dzielnica: Verano

Roma Europa Festival (wrzesień - grudzień)

Ten festiwal co roku przyciąga ponad 300 artystów z 20 krajów, którzy prezentują sztukę, swoją muzykę, taniec oraz aktorstwo. Imprezy odbywają się w całym Rzymie. Od końca września do początku grudnia w całym mieście.

Strona internetowa: www.romaeuropa.net

Natale di Roma (kwiecień)

Festiwal Natale di Roma odbywający się 21 kwietnia upamiętniazałożenie Rzymu w 753 roku pne. Pałace i zabytki miasta są oświetlone i jest ogromny pokaz sztucznych ogni. Biorąc również pod uwagę, że w tym czasie nie jest jeszcze tak gorąco, jest to idealny czas, aby zarezerwować hostel w Rzymie. Imprezy skupiają się na Piazza del Campidoglio.

Adres: Piazza del Campidoglio, Rome

Dzielnica: Starówka

Notte Bianca (wrzesień)

Przykro namakademiku - będziemy całą noc spędzać gdzieś indziej. Coroczny festiwalNotte Bianca (Biała noc) w ramach, którego odybwają się pokazy ttaneczne i teatralne, a także muzea, restauracje i sklepy są otwarte całą noc. Miasto zamyka się do ruchu, więc wspólnie z kolegamiz hostelu i badajcie ulice Rzymu, aż do wschodu słońca

Rock in Roma

Największy festiwal rocka i muzyki pop w Rzymie, który odbywa się w ciągu trzech dni w połowie lipca. Główni artyści, którzy pojawili się tu w2015 roku toRobbie Williams, Lennie Kravitz, Alt-J i Chemical Brothers. Nie ma tu pola namiotowego, co oznacza,żehostele w Rzymie w tym czasie pękają w szwach- rezerwujmiejsce w akademiku wcześnie!

Strona internetowa: http://www.rockinroma.com/

Adres: Ippodromo Capannelle, Via Appia Nuova, 1255, 00178 Rome

Roma Incontra il Mondo

Relaksujący letni festiwal muzyczn, na który przybywają artyści z całego świata, grając w parku Villa Ada. Usiądź na trawie i popijaj wino, a jedzenie kupuj najednym ze straganów.Spędzaj miło czas w plenerze nad jeziorem podczas imprezy, która odbywa się odkońca czerwca do końca sierpnia.

Strona internetowa: www.villaada.org

Adres: Villa Ada, Via Salaria, Rome

Dzielnica: Villa Ada

Zdjęcia: https://instagram.com/p/4-d83ul2rR/

© Prawa autorskie: terronfabio

Casa del Jazz Summer Festival (czerwiec - sierpień)

Jeśli nie jesteś fanemrocka i popu, i nie chcesz brać udział w festiwalu tego rodzaju muzyki, zdecyduj się na bardziej sympatyczny rodzaj muzyki, jakim jest jazz. Występy artystów sązaplanowane od końca czerwca do początku sierpnia.

Strona internetowa: http://www.casajazz.it/

Pizzarium

Jedzenie na wynos w postaci pizzy-na-kawałki, którą można kupić blisko Muzeum Watykańskiego, jest popularne wśród mieszkańców i turystów. Zajrzyj przez okienko bydokonać wyboru. Połącz swój kawałek (kawałki) pizzyz piwem rzemieślniczym.

Adres: Via della Meloria, 43, 00136 Roma, Italy

Dzielnica: Rejonowy Trionfale

Telefon: 0639745416

Enoteca Palatium

Każde danie w tej restauracjii winiarni w rzymskim stylu jest wykonane z produktów pochodzących z lokalnych gospodarstw. Menu zmienia się regularnie gwarantując sezonowe potrawy za cenęokoło € 10 za danie.

Strona internetowa: www.enotecapalatium.com

Adres: Via Frattina, 94, 00187 Roma, Italy

Dzielnica: Colonna

Telefon: 066920 2132

Zdjęcia: https://www.facebook.com/EnotecaRegionalePalatium

Palazzo del Freddo Giovanni Fassi

Rzym nie byłoby Rzymem prawdziwych gelato (lody) a ta gelaterialodziarnia serwujejedne z najtańszych i najlepszych. A znajduje sięw pobliżu dworca Termini w centrum miasta.

Strona internetowa: http://www.palazzodelfreddo.it/

Adres: Via Principe Eugenio, 65

Dzielnica: Esquilino

Telefon: 06 4464740

Pastificio

Plastikowe talerze wypełnione po brzegimakaronem, serwuje się w restauracji w pobliżu Schodów Hiszpańskich za 4 €. Wybierz się tu po jedzenie, a otrzymasz bezpłatnieporcję wina i wodę.

Adres: Pastificio Via della Croce, 8, 00187 Roma, Italy

Dzielnica: Campo Marzio

Telefon: 06 6793102

Zdjęcia: https://instagram.com/p/vX9SocKU4C/

© Prawa autorskie: travelcoholic

Dino Express

Niewiele stolików czyni to miejsce zawsze pełnym gości, a na lunch można tu zamówić tradycyjną potrawęhostaria. Wiele włoskich klasycznych dańjest tu serwowanych ze smakiem. Spróbuj ossobucco (cielęciny, pomidorów i groszku).

Adres: Via Tacito, 80, Roma, Italy

Dzielnica: Prati

Telefon: 06 361 0305

Zdjęcia: https://instagram.com/p/13H3FJoauS/

© Prawa autorskie: flaviaini

Drunken Ship

Nie jest to typowe dla Rzymu miejsce, jednak mimo to zawsze jest wypełnione przez tłumyRzymian. Świetne miejsce na rozpoczęcie nocnej zabawy popijając piwow międzynarodowym towarzystwie.

Strona internetowa: www.drunkenship.com

Adres: Piazza Campo de’ Fiori, 21

Dzielnica: Starówka

Telefon: 06 68300535

Freni e Frizioni

Freni e Frizioni (Hamulce i sprzęgła) kiedyśbyłwarsztatem mechanika samochodowego a obecniejestjednym z najmodniejszych barów w Rzymie,którego napewno pokochają turyści za jego nowoczesny klimat.

Strona internetowa: www.freniefrizioni.com

Adres: Via del Politeama, 4-6

Dzielnica: Trastevere

Telefon: 06 45497499

Micca Club

Jednym z najmodniejszych klubów nocnych w Rzymie znajduje się w zabytkowym centrum miasta. Oferuje popisy najlepszych DJ-ów na świecie i noce burleski. Jeśli twój taniec w stylu burleski nie jest wystarczająco dobry, możesz poprosić olekcje ...

Strona internetowa: www.miccaclub.com

Adres: Via Degli Avignonesi, 73 (Piazza Barberini)

Dzielnica: Trevi

Telefon: 06 87440079

Zdjęcia: https://instagram.com/p/2D5XmUI40S/

© Prawa autorskie: soriansky

Oasi Della Birra

Jeśli wybierasz się z hostelu w poszukiwaniu piwa, to skieruj swoje kroki doOasi Della Birra"Piwo Oasis" . Ten bar w piwnicy serwujeponad 300 rodzajów tego napoju a do tego jest tu bufet, z którego można korzystać do woli.

Strona internetowa: www.drunkenship.com

Adres: Piazza Testaccio, 40

Dzielnica: Verano

Telefon: 06 547 6122

Tory tramwajowe

Jeśli twoja grupa, z którą zatrzymałeś się w hosteluszuka czegoś nieco innego, spróbuj tych imprez w stylu lat60 i 70- tych, które. odbywają się wjednym z ostatnich tramwajów, który podąrzał ulicami Rzymu. Tramwaj przejeżdżaw pobliżu oświetlonego Koloseum. Pamiętaj, aby zarezerwować z wyprzedzeniem.

Strona internetowa: www.rometramtracks.com

Adres: Piazza de Porta Maggiore (starting point)

Dzielnica: Termini

Telefon: 334 7328705

Zdjęcia: https://instagram.com/p/4QiRGxwarS/

© Prawa autorskie: angiedepdx

Rynek w Testaccio

Mercato di Testaccio totarg, gdzie sprzedawana jest żywność i ubrania. Jeśli jesteś backpackerem, i szukasz drobiazgów i pamiątek oddających klimatWłoch, to tutaj jest to miejsce - i zaledwie kilka ulic od turystycznych atrakcji.

Dzielnica: Verano

Pulp

Znajdźokazję w tym sklepieoferującym produkty zdrugiej rękiod znanych projektantówz cenami za sztukę -jedyne 15 €. Jest tam duży wybór akcesoriówi również butów.

Adres: Via del Boschetto 140

Dzielnica: Monti

Telefon: 06 485511

Rynek Mosque Market

Wyrusz w drogęz Rzymu do Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, a to za sprawątego wspaniałego rynku żywności obok Wielkiego Meczetu w Rzymie. Włochy mogą nagle wydać się bardzo odległe.

Adres: Largo della Moschea, Fridays

Dzielnica: Villa Ada

Karta Roma Pass

Rzym ma tak wiele atrakcji, że aby je wszystkie odwiedzić wiąże się to ze sporym wydatkiem.Za 30 €, można zaopatrzyć się w ważną przez 3 dniRoma Pass, która obejmuje dwa bilety do głównych atrakcji miasta. Użyj jej przy wstępach donajdroższych atrakcji(Koloseum / Palatynu / Forum Romanum i Galleria Borghese). Możeszdostać zniżki na bilety do innych głównych atrakcji. Karnet obejmuje również przejazdy metrem, autobusem i tramwajem, który kupowany osobno kosztowałby 16,50 euro.

Strona internetowa: http://www.romapass.it

Zniżka dla młodzieży i studentów

Międzynarodowa legitymacja studencka(ISIC) zapewnia zniżkiwcałym Rzymie.Zaopatrz się w nią przedprzyjazdem. Jeśli nie jesteś studentem, ale w wieku poniżej25 lat, międzynarodowa karta Młodzieży zapewnia podobne zniżki.

Lotniska

Rzym ma dwa międzynarodowe porty lotnicze: Fiumicino i Ciampino. Są one obsługiwane przez większość dużych międzynarodowych i tanie linie lotnicze.

Najszybszym sposobem, aby dotrzeć do schroniska w centrum miasta z lotniska Fiumincino to skorzystać z Leonardo Express Airport Train, zajmuje to 30 minut (14 € w jedną stronę). Tańsza opcja to skorzystać z Terravision Airport Bus, który kosztuje tylko 4 € w jedną stronę i można go rezerwować online na http://www.terravision.eu.

Lotnisko Ciampino, autobus Terravision łączy z centrum miasta. Tak jak w przypadku lotniska Fiumincino, bilet kosztuje € 4 w jedną stronę.

Dworzec kolejowy i autobusowy

Główny dworzec intermodalny Rzymu to dworzec Termini. Odjeżdżają stąd autobusy i pociągi do wielu miast w całym kraju oraz do głównym miast Europy, znajduje się tu także olbrzymi postój taksówek. Bez różnicy czy udasz się pociągiem czy autobusem, dotrzesz do hostelu z łatwością.

Poruszanie się

Rome Metro ma tylko dwie linie (A i B) i dociera tylko do niektórych atrakcji. Autobusy bardziej w głąb historycznego centrum miasta, ale w niektórych obszarach poruszanie się na piechotę jest jedyną opcją. Bilet w jedną stronę na metro, lub bilet na podróż do 75 minut autobusem, kosztuje € 1.50. Dzienny bilet na nieograniczoną podróż metrem, autobusem, tramwajem lub podróż pociągiem kosztuje € 6, bilety trzydniowe to koszt 16,50 € Bilet tygodniowy kosztuje € 24. Zakupić bilety można w automatach na stacjach metra lub w kioskach na terenie miasta.

Taksówki

Taksówki opłaca się według przejechanych kilometrów, a minimalna opłata wynosi € 4.25 za podróż i dodatkowe 1,1 € za kilometr. Jedna torba przewożone jest bezpłatnie, dodatkowa opłata 1 € za pozostałe bagaże. Postój taksówek znajduje sie wzdłuż głównych ulic.

Język: włoski

Waluta: Euro

Napięcie: 220 V

Strefa czasowa: GMT + 1 godzina

Numer kierunkowy: +39 dla Włoch, 6 do Rzymu

Poczta: Kilka dużych urzędy pocztowych otwartych od 8.30 do 18.30 w centrum Rzymu i od 8.30 rano do 1 po południu w soboty.

Via di Porta Angelica, 23 (San Pietro)
Via Marmorata (Piramide)
Via Mazzini, 101 (Prati)

Szpital:

Ospedale Fatebenefratelli, Via di Ponte Quattro Capi, 39

Tel: 06 68371

Policlinico Umberto I, Viale del Policlinico 155

Tel: 06-49971

Informacja turystyczna:

A.P.T. biuro turystyczne, Via Parigi, 5

Tel: 06-3600-4399 lub 06-488-991

www.turismoroma.it

Godziny otwarcia: Większość sklepów czynna jest od 9 rano do 1 po południu i 15.30 do 19.30 (od poniedziałku do soboty). Centra handlowe otwarte od 10 i do północy. Banki otwarte sąw godzinach od 8:30 do 13.30 pm i 15 do 16 po południu od poniedziałku do piątku.

Ważne numery: 113 dla policji, 118 dla pogotowia ratunkowego i 115 dla straży pożarnej.

Dzielnice

Punkty orientacyjne

Hostel Hostele i Schroniska - The Yellow

The hostel is set near Termini station and two metro stop. A few minutes walking from the city center , 20 minutes walking from the Colosseum and the other "must see" of Rome

Hostel Hostele i Schroniska - Generator Rome Hostel

Located within walking distance from the Colosseum, the iconic ruins of Palatino and the picturesque area of Monti. A few short metro stops away you can explore the historic Pantheon, Trevi Fountain and Vatican city. If you fancy something a bit calmer, check out the beautiful Garden in Piazza Vittorio Emanuele II located just around the corner. Generator is the perfect launch pad for you to explore the city from.

Hostel Hostele i Schroniska - Freedom Traveller Hostel

Freedom Traveller oferuje rozsądne ceny, wygodne pokoje prywatne i dormy z telewizją i klimatyzacją i darmowym WiFi. Hostel znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru od stacji Termini, głównej stacji autobusowej, tramwajowej i kolejowej w Rzymie. Okolica jest czysta i bezpieczna,...Freedom Traveller oferuje rozsądne ceny, wygodne pokoje prywatne i dormy z telewizją i klimatyzacją i darmowym WiFi. Hostel znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru od stacji Termini, głównej stacji autobusowej, tramwajowej i kolejowej w Rzymie. Okolica jest czysta i bezpieczna,...

Hostel Hostele i Schroniska - Alessandro Palace

Założona w 1990 roku, Alessandro Pałac stał się jednym z najbardziej popularnych hosteli w Rzymie dla turystow i niezależnych podróżnych worldwide. The Alessandro Palace Hostel zapewnia energooszczędnych klimatyzacyjnych i grzewczych jednostek, jak również łazienki w każdym pokoju. Znajduje się w...Założona w 1990 roku, Alessandro Pałac stał się jednym z najbardziej popularnych hosteli w Rzymie dla turystow i niezależnych podróżnych worldwide. The Alessandro Palace Hostel zapewnia energooszczędnych klimatyzacyjnych i grzewczych jednostek, jak również łazienki w każdym pokoju. Znajduje się w...

Hostel Hostele i Schroniska - Mosaic Hostel Rome

Mosaic Hostel to tanie noclegi w Rzymie. Termini i Piazza della Republica w pobliżu, dogodne połącenie z lotniskami. Hostel dysponuje pokojami prywatnymi z łazienkami i klimatyzacją. Dormy z zamykanymi szafkami i wysokiej jakości łóżka. Cały obiekt jest monitorowany. • Posciel...Mosaic Hostel to tanie noclegi w Rzymie. Termini i Piazza della Republica w pobliżu, dogodne połącenie z lotniskami. Hostel dysponuje pokojami prywatnymi z łazienkami i klimatyzacją. Dormy z zamykanymi szafkami i wysokiej jakości łóżka. Cały obiekt jest monitorowany. • Posciel...

Hostel Hostele i Schroniska - M and J Place Hostel

Witamy serdecznie w M&J Hostel! Hostel ten posiada wyjątkową lokalizację, tylko kilka kroków od najważniejszych atrakcji turystycznych. Stacja Termini (przejazdy specjalnym autobusem lini Ryanair i przystanek tuż za rogiem) To jest naprawdę warte twoich pieniędzy! Znajdujemy się wśród najlepszych topowch...Witamy serdecznie w M&J Hostel! Hostel ten posiada wyjątkową lokalizację, tylko kilka kroków od najważniejszych atrakcji turystycznych. Stacja Termini (przejazdy specjalnym autobusem lini Ryanair i przystanek tuż za rogiem) To jest naprawdę warte twoich pieniędzy! Znajdujemy się wśród najlepszych topowch...

Hostel Hostele i Schroniska - Palladini Hostel Rome

Palladini Hostel Rome jest bardzo bezpieczne ze stanem systemu nadzoru sztuki i zabezpieczony bagaż room. From hostelu można dotrzeć do Koloseum, Schody Hiszpańskie i Fontanna di Trevi w 15 do 20 minut spacerem, a Watykan, Muzeum Watykańskie i Sistineb Chapel...Palladini Hostel Rome jest bardzo bezpieczne ze stanem systemu nadzoru sztuki i zabezpieczony bagaż room. From hostelu można dotrzeć do Koloseum, Schody Hiszpańskie i Fontanna di Trevi w 15 do 20 minut spacerem, a Watykan, Muzeum Watykańskie i Sistineb Chapel...

Hostel Hostele i Schroniska - Cherry Hostel

Rzym i tani Hostel koło stacji Termini, 5 min. Santa Maria Maggiore, 10 min do Koloseum. Cherry Hostel w Rzymie to dogodna lokalizacja biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze atrakcje stolicy Włoch. Wieloosobowe pokoje z łazienkami lub bez. Dostępny internet, gorąca...Rzym i tani Hostel koło stacji Termini, 5 min. Santa Maria Maggiore, 10 min do Koloseum. Cherry Hostel w Rzymie to dogodna lokalizacja biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze atrakcje stolicy Włoch. Wieloosobowe pokoje z łazienkami lub bez. Dostępny internet, gorąca...

Hostel Hostele i Schroniska - Roma Scout Center

Roma Scout Center jest nowy, oryginalny, gościnność i Welcome Center center. The oferuje usługi powitalne do młodzieży, rodzin, osób, profesjonalistów, harcerzy i ich families. Everyone mogą zatrzymać się w Rzymie w centralnej lokalizacji, przyjazny, wygodny, z wielką wartość dla pieniędzy...Roma Scout Center jest nowy, oryginalny, gościnność i Welcome Center center. The oferuje usługi powitalne do młodzieży, rodzin, osób, profesjonalistów, harcerzy i ich families. Everyone mogą zatrzymać się w Rzymie w centralnej lokalizacji, przyjazny, wygodny, z wielką wartość dla pieniędzy...

Hostel Hostele i Schroniska - Dreaming Rome Hostel

Dreaming Rome is the perfect place for Solo Travelers. we have mix dorm dorm, kitchen, 1 common area and and a nice patio for relax and meet other travellers. We often organise Pasta and pizza Party so this is the...Dreaming Rome is the perfect place for Solo Travelers. we have mix dorm dorm, kitchen, 1 common area and and a nice patio for relax and meet other travellers. We often organise Pasta and pizza Party so this is the...

Hostel Hostele i Schroniska - Colosseum Footprints

Zapraszamy do Colosseum ślady, komfortowy blisko do głównej stacji kolejowej Roma Termini , to można łatwo dojechać tylko walking. The dwujęzyczny personel jest zawsze dostępny! The Hostel oferuje różne rodzaje pokoi, pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi lub prywatnych pokojach niektórych...Zapraszamy do Colosseum ślady, komfortowy blisko do głównej stacji kolejowej Roma Termini , to można łatwo dojechać tylko walking. The dwujęzyczny personel jest zawsze dostępny! The Hostel oferuje różne rodzaje pokoi, pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi lub prywatnych pokojach niektórych...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel And Hotel Il Papavero

To jest naprawdę idealnym rozwiązaniem noclegi dla budżetu świadomego podróżnika, który wciąż chce być umieszczone centralnie w czystym pokoju z łazienką. Ten rodzinny emerytury zarządza trzech różnych budynków, a większość pokoi zostały niedawno odnowione. Głównym hotel i jego aneksie znajdują...To jest naprawdę idealnym rozwiązaniem noclegi dla budżetu świadomego podróżnika, który wciąż chce być umieszczone centralnie w czystym pokoju z łazienką. Ten rodzinny emerytury zarządza trzech różnych budynków, a większość pokoi zostały niedawno odnowione. Głównym hotel i jego aneksie znajdują...

Hostel Hostele i Schroniska - Alessandro Downtown

Kontynuując te same wysokie standardy oryginalnego Alessandro Hostel Alessandro Downtown Hostel został zaprojektowany specjalnie dla budżetu poglądach backpackers. Alessandro Śródmieście oferuje przestronne i czyste pokoje wieloosobowe, świetlica, komputerów do Internetu w pokoju komputerowym wraz z bezprzewodowym dostępem do Internetu (hotspot)...Kontynuując te same wysokie standardy oryginalnego Alessandro Hostel Alessandro Downtown Hostel został zaprojektowany specjalnie dla budżetu poglądach backpackers. Alessandro Śródmieście oferuje przestronne i czyste pokoje wieloosobowe, świetlica, komputerów do Internetu w pokoju komputerowym wraz z bezprzewodowym dostępem do Internetu (hotspot)...

Hostel Hostele i Schroniska - Legends Hostel

Legendy Hostel powstał w 1999 roku w samym sercu Rzymu, zaledwie kilka kroków od głównego dworca kolejowego Termini i wszystkimi środkami transport. Legends hostelu jest odpowiedni dla wszystkich kategorii osób, niezależnych podróżnych, singli lub par, z przyjaciółmi lub z rodzina...Legendy Hostel powstał w 1999 roku w samym sercu Rzymu, zaledwie kilka kroków od głównego dworca kolejowego Termini i wszystkimi środkami transport. Legends hostelu jest odpowiedni dla wszystkich kategorii osób, niezależnych podróżnych, singli lub par, z przyjaciółmi lub z rodzina...

Hostel Hostele i Schroniska - Two Ducks Hostel

Witajcie w Two Ducks Hostel w Rzymie. Jeśli szukacie bezpiecznego, cichego i czystego miejsca za niewielkie pieniądze ... być może właśnie je znaleźliście. Hostel znajduje się kilka kroków od stacji kolejowej Termini i wszystkich znanych zabytków Rzymu. Two Ducks Hostel...Witajcie w Two Ducks Hostel w Rzymie. Jeśli szukacie bezpiecznego, cichego i czystego miejsca za niewielkie pieniądze ... być może właśnie je znaleźliście. Hostel znajduje się kilka kroków od stacji kolejowej Termini i wszystkich znanych zabytków Rzymu. Two Ducks Hostel...

Hostel Hostele i Schroniska -  Roma Inn 2000

Roma Inn 2000 znajduje się w starej części Rzymu, na wzgórzu Viminale. Jest to jedno z najbardziej eleganckich i słynnych miejsc w stolicy. Od stacji Terimini możesz do nas dojść w ciżgu 7 min. Stąd jest łatwy dostęp do Kolloseum,...Roma Inn 2000 znajduje się w starej części Rzymu, na wzgórzu Viminale. Jest to jedno z najbardziej eleganckich i słynnych miejsc w stolicy. Od stacji Terimini możesz do nas dojść w ciżgu 7 min. Stąd jest łatwy dostęp do Kolloseum,...

Hostel Hostele i Schroniska - Ciak Hostel

Przytulny, średnich hostel oferuje całą gamę usług i położony na skrzyżowaniu najważniejszych zabytków Rzymu. Z zadowoleniem, 24 recepcję, wszystkie łazienkami oraz dogodne połączenia ze wszystkimi głównymi publicznych linii tranzytowych, gwarantujemy swój pobyt, aby być wygodne, a będziesz miał wszystkie...Przytulny, średnich hostel oferuje całą gamę usług i położony na skrzyżowaniu najważniejszych zabytków Rzymu. Z zadowoleniem, 24 recepcję, wszystkie łazienkami oraz dogodne połączenia ze wszystkimi głównymi publicznych linii tranzytowych, gwarantujemy swój pobyt, aby być wygodne, a będziesz miał wszystkie...

Hostel Hostele i Schroniska - Romangelo II

Okolice dworca kolejowego w Termini w Rzymie to miejsce gdzie znajduje się hostel Romangelo II. Nie będziesz miał problemu z dostaniem się do samego centrum Rzymu. Priorytetem dla Romangelo II jest zapewnienie wszystkim goścom jak najbardziej komfortowych warunków noclegowych w...Okolice dworca kolejowego w Termini w Rzymie to miejsce gdzie znajduje się hostel Romangelo II. Nie będziesz miał problemu z dostaniem się do samego centrum Rzymu. Priorytetem dla Romangelo II jest zapewnienie wszystkim goścom jak najbardziej komfortowych warunków noclegowych w...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostella Rome

Witamy w Hostelu tylko dla kobiet - nowoczesne zakwaterowanie dla kobiet zwiedzających Rzym. Nasz niewielki hostel jest czysty, wygodny i w doskonałym miejscu. Mamy szeroki wybór pokoi w konkurencyjnych cenach. Pokojeje 3, 4 lub 6 osobowe. Wszystkie pokoje są posiadają...Witamy w Hostelu tylko dla kobiet - nowoczesne zakwaterowanie dla kobiet zwiedzających Rzym. Nasz niewielki hostel jest czysty, wygodny i w doskonałym miejscu. Mamy szeroki wybór pokoi w konkurencyjnych cenach. Pokojeje 3, 4 lub 6 osobowe. Wszystkie pokoje są posiadają...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Hostelroma BnB

Hostelroma B&B to hostel położony w bezpeicznym i cichym miejscu, idealny na kilkudniowy pobyt w Rzymie. To dobre roziwązanie dla tych, którzy mają ograniczony budżet, ale nie chcą rezygnować z udogodnień. Zapewniamy niezapomniane wakacje w Wiecznym Mieście! Oferujemy pokoje z 3-6...Hostelroma B&B to hostel położony w bezpeicznym i cichym miejscu, idealny na kilkudniowy pobyt w Rzymie. To dobre roziwązanie dla tych, którzy mają ograniczony budżet, ale nie chcą rezygnować z udogodnień. Zapewniamy niezapomniane wakacje w Wiecznym Mieście! Oferujemy pokoje z 3-6...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Walter Guest House

Piękna bardzo centralnie położony apartament z 5 pokoi z łazienką (prywatne WC) ze wszystkimi udogodnieniami, że trzeba mieć wielkie święto w Rzymie. Mamy prywatne pokoje i łóżka w wieloosobowej (również tylko dla kobiet dorms). Istnieje duża łazienka dla wszystkich w...Piękna bardzo centralnie położony apartament z 5 pokoi z łazienką (prywatne WC) ze wszystkimi udogodnieniami, że trzeba mieć wielkie święto w Rzymie. Mamy prywatne pokoje i łóżka w wieloosobowej (również tylko dla kobiet dorms). Istnieje duża łazienka dla wszystkich w...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Home Friends Li

Cichy i komfortowy pensjonat położony w centrum Rzymu, zaledwie 20 metrów od stacji metra Manzoni przystanku 2 metra od głównego dworca kolejowego Termini i stacji metra od hiszpańskich 5 pokoi Steps. Private jako jedno-, dwu, trzy- i czteroosobowe są przestronne,...Cichy i komfortowy pensjonat położony w centrum Rzymu, zaledwie 20 metrów od stacji metra Manzoni przystanku 2 metra od głównego dworca kolejowego Termini i stacji metra od hiszpańskich 5 pokoi Steps. Private jako jedno-, dwu, trzy- i czteroosobowe są przestronne,...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Poliziano Inn

Poliziano Inn jest właściwym wyborem na pobyt w Rzymie! Ideally położony w samym centrum starego miasta, w pobliżu Teatru Brancaccio, Bazyliki Santa Maria Maggiore i dworca kolejowego Termini. Można wsiąść do metra A i B, aby łatwo dotrzeć do najważniejszych...Poliziano Inn jest właściwym wyborem na pobyt w Rzymie! Ideally położony w samym centrum starego miasta, w pobliżu Teatru Brancaccio, Bazyliki Santa Maria Maggiore i dworca kolejowego Termini. Można wsiąść do metra A i B, aby łatwo dotrzeć do najważniejszych...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Walter Rooms

Położony w samym sercu Wiecznego Miasta, a rzut kamieniem od wszystkich głównych zabytków piękny ciepłe przyjęcie w słonecznym mieszkaniu 4 pokoje bardzo dobrze położony pomiędzy dworcem Termini i Koloseum. Jeśli chcesz ciszy i spokoju jest to miejsce do be. ----...Położony w samym sercu Wiecznego Miasta, a rzut kamieniem od wszystkich głównych zabytków piękny ciepłe przyjęcie w słonecznym mieszkaniu 4 pokoje bardzo dobrze położony pomiędzy dworcem Termini i Koloseum. Jeśli chcesz ciszy i spokoju jest to miejsce do be. ----...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Magic Place

Magiczne miejsce jest piękne, szerokie i słoneczne mieszkanie w Rzymie, niedawno odnowiony z sypialni z łazienką (prywatne WC) lub wspólną toaletą i ze wszystkimi udogodnieniami, że trzeba mieć wielkie święto w Rome. We zorganizować prywatne pokoje lub łóżka w mieszanych...Magiczne miejsce jest piękne, szerokie i słoneczne mieszkanie w Rzymie, niedawno odnowiony z sypialni z łazienką (prywatne WC) lub wspólną toaletą i ze wszystkimi udogodnieniami, że trzeba mieć wielkie święto w Rome. We zorganizować prywatne pokoje lub łóżka w mieszanych...

Hotel Hostele i Schroniska - Melting Pot Rome

Melting Pot Rzym Hotel położony jest w samym sercu miasta, bardzo blisko do wszystkich punktów turystycznych i dzielnicy handlowej. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, zakwaterowanie na napięty budżet. Hotel posiada wszystkie klimatyzowane pokoje. Wielojęzyczny personel jest zawsze tam, aby...Melting Pot Rzym Hotel położony jest w samym sercu miasta, bardzo blisko do wszystkich punktów turystycznych i dzielnicy handlowej. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, zakwaterowanie na napięty budżet. Hotel posiada wszystkie klimatyzowane pokoje. Wielojęzyczny personel jest zawsze tam, aby...

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Skorzystaj z opcji "Zabierz mnie do hostelu" i już więcej się nie zgub.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.