Keszthely - Wellness Hotel Kakadu

Pazmany P. str. 14, Keszthely, Hungary, 8360

Podgląd hostelu

Ogród Japoński jest otoczona przez setki kwiatów i ma fontannę z rybami złota. W centrum odnowy biologicznej Goście mogą korzystać z twarzy lub ciała leczenia, regularne i wschodnich technik masażu, refleksologia stóp, mają zdjęcia aura podjęte lub do fryzjera czy manicure. Hotel oferuje smaczne zimne i ciepłe śniadanie w formie bufetu i trzy daniowe menu z węgierskimi specjałami w godzinach wieczornych. Bar otwarty jest 24 godziny i serwuje koktajle, kawę, lody i ciasta. Udogodnienia hotelu zawieraja: parasole i leżaki na pokładzie, ogród, fryzjer, lift / winda, room service - ograniczone godziny, Recepcja - 24 godzin, Informacja turystyczna, Sala konferencyjna, kryty…

Ogród Japoński jest otoczona przez setki kwiatów i ma fontannę z rybami złota.
W centrum odnowy biologicznej Goście mogą korzystać z twarzy lub ciała leczenia, regularne i wschodnich technik masażu, refleksologia stóp, mają zdjęcia aura podjęte lub do fryzjera czy manicure.
Hotel oferuje smaczne zimne i ciepłe śniadanie w formie bufetu i trzy daniowe menu z węgierskimi specjałami w godzinach wieczornych.
Bar otwarty jest 24 godziny i serwuje koktajle, kawę, lody i ciasta.
Udogodnienia hotelu zawieraja: parasole i leżaki na pokładzie, ogród, fryzjer, lift / winda, room service - ograniczone godziny, Recepcja - 24 godzin, Informacja turystyczna, Sala konferencyjna, kryty basen, kort tenisowy, masaże, sauna, spa / Wellness Centrum, Wynajem samochodów w hotelu, bar, restauracja / jadalni.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Keszthely

Media

  • Bar
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Hol
  • Całodobowa recepcja
  • Restauracja
  • Basen

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

Klienci może anulować rezerwację bez opłat do 21 dni przed przyjazdem. Po tej dacie opłaty zostaną zastosowane przez właściwość do całkowitego kosztu rezerwacji. Depozyty wypłacane jest bezzwrotna.

Ważne informacje

Anulowanie rezerwacji przez telefon lub faks do 21 dni od przyjazdu: bez opłat.

Odwołania w ciągu 21 dni przed przyjazdem: za 50% pełnej kwoty rezerwacji.

Nie Pokaż rezerwację: opłata pełnej kwoty rezerwacji

Aby kontynuować rezerwację wymagamy ważnej karty kredytowej. Pozostała kwota rezerwacji zostanie zablokowana w dniu Rezerwacja i opłata w dniu przyjazdu grupy Hotele Travelmed. W przypadku pre-autoryzacja nie powiedzie się, zostaje kontakt można dla alternatywnych karty. To powinny być rozmieszczone w ciągu 24 godzin wiadomości e-mail, w przeciwnym razie, Rezerwacja zostanie anulowana bez zwrotu zaliczki.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.