Budapeszt - Tulip Inn Budapest Millennium

94-98, Üllői út, Budapest, Hungary, 1089

Podgląd hostelu

Gustownie urządzony hotel z wyjątkowej atmosfery pozwala gościom cieszyć się tradycyjną węgierską gościnność na międzynarodowym hotelu level.The posiada 122 pokoi na czterech poziomach z czterech różnych pokoi kategorie: standard, superior, apartament oraz pokoje przystosowane. Prywatny parking, bar, room service, łóżeczko dziecięce, centrum fitness, salon kosmetyczny, sklep z pamiątkami, bezpłatne sejfy w recepcji i przyjazny, wielojęzyczny personel jest do dyspozycji gości.

Gustownie urządzony hotel z wyjątkowej atmosfery pozwala gościom cieszyć się tradycyjną węgierską gościnność na międzynarodowym hotelu level.The posiada 122 pokoi na czterech poziomach z czterech różnych pokoi kategorie: standard, superior, apartament oraz pokoje przystosowane.
Prywatny parking, bar, room service, łóżeczko dziecięce, centrum fitness, salon kosmetyczny, sklep z pamiątkami, bezpłatne sejfy w recepcji i przyjazny, wielojęzyczny personel jest do dyspozycji gości.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Akceptowane karty kredytowe
 • Parking
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Całodobowa recepcja
 • Restauracja
 • Skrytka depozytowa
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Dostepność dla osób na wózkach inwalidzkich

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 14:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Zasady podatkowe (płatne nieruchomościom)

Podatki: 1.50 EUR

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Skorzystaj z opcji "Zabierz mnie do hostelu" i już więcej się nie zgub.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.