Cegledbercel - Resort La Tulipe Noire

Vasut u. 7, Cegledbercel, Hungary, 2737

Podgląd hostelu

Rozumiemy niuanse gościnność i luksus. Zanurz się w stylu życia luksusu w naszym ośrodku i niezrównany komfort oferowany. Resort La Tulipe Noire przeznaczony do dyskryminacji nielicznych, gdzie pierwsza służba klasa jest raczej normą niż wyjątkiem. Jesteśmy małym krajem luksusowy ośrodek oferuje, podobnie jak w słynnych okazałe hotele, szansa rodzin, romantycznych eskapad i spotkań biznesowych. Czy potrzebujesz zakwaterowanie dla przyjemności lub Resort La Tulipe Noire będzie miał idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Rozumiemy niuanse gościnność i luksus. Zanurz się w stylu życia luksusu w naszym ośrodku i niezrównany komfort oferowany.

Resort La Tulipe Noire przeznaczony do dyskryminacji nielicznych, gdzie pierwsza służba klasa jest raczej normą niż wyjątkiem. Jesteśmy małym krajem luksusowy ośrodek oferuje, podobnie jak w słynnych okazałe hotele, szansa rodzin, romantycznych eskapad i spotkań biznesowych. Czy potrzebujesz zakwaterowanie dla przyjemności lub Resort La Tulipe Noire będzie miał idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Cegledbercel

Media

  • Akceptowane karty kredytowe
  • Parking
  • Internet / Wi-Fi
  • Całodobowa recepcja
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 12:30

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s