Miskolc - Pannonia Hotel

Kossuth u.2., Miskolc, Hungary, 3525

Podgląd hostelu

Personel hotelu Panonii, czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę wśród swoich gości. Hotel Pannonia zachowało patyny, ale obiekty są nowoczesne (sauna, garaż podziemny, dostęp do internetu z pokoi hotelowych). Hotelowa sala konferencyjna może pomieścić 200 osób i jest wyposażony w najnowsze technologie. Jest to idealne miejsce dla każdego rodzaju imprezy. Dyspozycja sali konferencyjnej może być zmieniony i przekroju przez mobilnych składanych ekranów zgodnie z wymaganiami. W holu sali konferencyjnej Bar jest dostępny dla gości. Nasza druga sala konferencyjna pomieścić 40 osób, jest odpowiednim miejscem na powściągliwych biznesowych i rodzinnych wydarzeń. Catering na każdą okazję, zimne i gorące posiłki dla przyjęć…

Personel hotelu Panonii, czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę wśród swoich gości. Hotel Pannonia zachowało patyny, ale obiekty są nowoczesne (sauna, garaż podziemny, dostęp do internetu z pokoi hotelowych). Hotelowa sala konferencyjna może pomieścić 200 osób i jest wyposażony w najnowsze technologie. Jest to idealne miejsce dla każdego rodzaju imprezy. Dyspozycja sali konferencyjnej może być zmieniony i przekroju przez mobilnych składanych ekranów zgodnie z wymaganiami. W holu sali konferencyjnej Bar jest dostępny dla gości.
Nasza druga sala konferencyjna pomieścić 40 osób, jest odpowiednim miejscem na powściągliwych biznesowych i rodzinnych wydarzeń.
Catering na każdą okazję, zimne i gorące posiłki dla przyjęć lub tabela d'hote są przez hotelowej restauracji, w pełnej zgodności z wymogami organizatorów i oczekiwaniami. Hotel Pannonia posiada również własną kuchnię i restaurację.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Miskolc

Media

  • Parking
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Restauracja

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

Aby kontynuować rezerwację wymagamy ważnej karty kredytowej. Pozostała kwota rezerwacji zostanie zablokowana w dniu Rezerwacja i opłata w dniu przyjazdu grupy Hotele Travelmed. W przypadku pre-autoryzacja nie powiedzie się, zostaje kontakt można dla alternatywnych karty. To powinny być rozmieszczone w ciągu 24 godzin wiadomości e-mail, w przeciwnym razie, Rezerwacja zostanie anulowana bez zwrotu zaliczki.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.