Miskolc - Levay Villa Hotel

Levay u. 13., Miskolc, Hungary, 3529

Podgląd hostelu

Nasze śniadanie pokoju z jej znanym środowisku oferuje w ciągu dnia miejsce odpowiednie na spotkania biznesowe, konferencje do 30 osób. W hotelu znajduje się prywatny parking monitorowany przez system kamer. Nasz hotel został niedawno rozszerzony o jednostki rekreacyjnej. Istnieją dwie sauny fińskie, nurkowanie basen z zimną wodą, parą hydromasażem natryski, solarium, a także sali fitness. Wszystkie te usługi są oferowane, na korzystnym stosunku ceny do wartości, w konkurencyjnej cenie dla naszych gości. W pobliżu od Levay-Villa-Hotel jest nasza restauracja, pierwszy człon-restauracja Belgian Beer Cafe międzynarodowej sieci o długiej tradycji, Café du Boucher belgijski pub i restauracja, jedna z najbardziej popularnych…

Nasze śniadanie pokoju z jej znanym środowisku oferuje w ciągu dnia miejsce odpowiednie na spotkania biznesowe, konferencje do 30 osób. W hotelu znajduje się prywatny parking monitorowany przez system kamer. Nasz hotel został niedawno rozszerzony o jednostki rekreacyjnej. Istnieją dwie sauny fińskie, nurkowanie basen z zimną wodą, parą hydromasażem natryski, solarium, a także sali fitness. Wszystkie te usługi są oferowane, na korzystnym stosunku ceny do wartości, w konkurencyjnej cenie dla naszych gości. W pobliżu od Levay-Villa-Hotel jest nasza restauracja, pierwszy człon-restauracja Belgian Beer Cafe międzynarodowej sieci o długiej tradycji, Café du Boucher belgijski pub i restauracja, jedna z najbardziej popularnych restauracji w Miskolc. Czekamy na Twoją wizytę i mamy nadzieję, że będziesz miał przyjemny gastronomiczną przyjemność w naszej restauracji i niezapomnianych przeżyć w Miszkolcu.
Wyposażenie hotelu: Bezprzewodowy LAN, śniadanie w formie bufetu, pokoje dla niepalących, klimatyzacja, restauracja, ogrzewanie, 24-godzinna recepcja.
Inne: kryty basen, centrum fitness, bar
Usługi: obsługa pokoju, Internet, Internet bezprzewodowy jest dostępny w całym hotelu, parking dla gości, bezpłatny parking hotel jest dostępny na miejscu.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Miskolc

Media

  • Klimatyzacja
  • Bar
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Internet / Wi-Fi
  • Całodobowa recepcja
  • Restauracja
  • Basen

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

Aby kontynuować rezerwację wymagamy ważnej karty kredytowej. Pozostała kwota rezerwacji zostanie zablokowana w dniu Rezerwacja i opłata w dniu przyjazdu grupy Hotele Travelmed. W przypadku pre-autoryzacja nie powiedzie się, zostaje kontakt można dla alternatywnych karty. To powinny być rozmieszczone w ciągu 24 godzin wiadomości e-mail, w przeciwnym razie, Rezerwacja zostanie anulowana bez zwrotu zaliczki.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.