Smlednik - Kanu Hotel

Valburga 7, Smlednik, Slovenia, 1216

Podgląd hostelu

Kanu Hotel położony jest w regionie alpejskim Słowenii, z widokiem na jezioro (Zbilje rozciągania za spiętrzonej rzeki Sawy). Z pokoi jest wspaniały widok na rzekę Sava, Wiejski Valburga i Smlednik z to Stary Zamek. Bardziej odległe, ale równie piękny jest widok z centralnym grzbiet Kamniške Alpach. Karavenke i Alpy Julijskie z hieghest szczyt Słowenii - Triglav. Hotel oferuje zakwaterowanie w 4 apartamentach i 25 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają balkony, exept te na attic.Every pokój posiada łazienkę, wyposażony Hower i suszarkę do włosów, telewizor, mini bar, telefon z bezpośrednim wyjściem oraz dostęp do internetu. Nasza exellent restauracja, salonik 180 gości, posiada…

Kanu Hotel położony jest w regionie alpejskim Słowenii, z widokiem na jezioro (Zbilje rozciągania za spiętrzonej rzeki Sawy). Z pokoi jest wspaniały widok na rzekę Sava, Wiejski Valburga i Smlednik z to Stary Zamek. Bardziej odległe, ale równie piękny jest widok z centralnym grzbiet Kamniške Alpach. Karavenke i Alpy Julijskie z hieghest szczyt Słowenii - Triglav.
Hotel oferuje zakwaterowanie w 4 apartamentach i 25 pokojach. Wszystkie pokoje posiadają balkony, exept te na attic.Every pokój posiada łazienkę, wyposażony Hower i suszarkę do włosów, telewizor, mini bar, telefon z bezpośrednim wyjściem oraz dostęp do internetu.
Nasza exellent restauracja, salonik 180 gości, posiada różne oddzielne kabiny oraz przeszkloną werandę z widokiem na jezioro. Jest bar przy recepcji, a drugi w ogrodzie obok basenu i kortów tenisowych. Hotelowa kichen jest ceniona za to słoweński i Central European kuchnia. Specjalności są stare potrawy chłopskie i dzikie dania mięsne. Hotel oferuje również szeroką gamę win słoweńskich i forign.
Są dwa baseny, ogród Buffe, cztery korty tenisowe i plac zabaw w kombinowane pełnodawkowe hotelu. Goście mogą również korzystać z sauny (turecka i fińska), salę fitness oraz dwie sale konferencyjne (siedzi 20 do 80 osób). Wszystkie necesary akcesoria są do dyspozycji: graphoscope, ekran projekcyjny, flipchart, TV i VHS.
Ogród hotel jest odpowiedni dla pikników i innych otwartych przestrzeni zdarzeń. Oferujemy jazda konna lekcje i przejażdżki w rustykalnym koszyka, przejażdżki na kucykach, wędkarstwo i wioślarstwo na jeziorze. Hotel Kanu oferuje kompleksowe usługi dla właścicieli samochodów kempingowych i uwięzi konia.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Smlednik

Media

  • Klimatyzacja
  • Bar
  • Akceptowane karty kredytowe
  • Hol
  • Internet / Wi-Fi
  • Restauracja
  • Basen
  • Wycieczki / biuro podróży

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 12:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

In order to proceed with your reservation we require valid credit card. The remaining amount of the reservation will be preauthorized on booking date and charged on arrival date by Travelmed Hotels Group. In case the pre-authorisation fails, we shall contact you for alternative card details. This should be arranged within 24 hours of our email, otherwise the booking will be cancelled without a refund of the advance payment. Full name and surname must be on reservation. Credit card holders name is obligatory and must be the same as guest name on reservation.

Customers can cancel their reservation free of charge up to 2 days before arrival. After this date, charges will be applied by the property up to the full cost of the reservation.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s