Hajduszoboszlo - Hotel Delibab

Jozsef Attila Utca 4, Hajduszoboszlo, Hungary, 4200

Podgląd hostelu

Hajdúszoboszló (Mekka dla cierpiących reumatyzm, raj dla gości kąpieliska) jest najbardziej popularnym uzdrowiskiem na Wielkiej Nizinie. Ten hotel charakteryzuje połączenie nowoczesnego komfortu z tradycyjnymi elementami Hajduszoboszlo, co w swoim rodzaju. Z mikroklimatu (zawierające sól bromku i jodu), miasto leży na skraju słynnego Hortobágy niepłodna, 202 km na wschód od Budapesztu i 20 km od "Reformowanego Rzym", Debreczyn. Pierwszy hotel w Hajduszoboszlo znajduje się w 25-hektarowym parku Hungarospa miasto raj leczniczych. Nasz gość ma bezpośredni dostęp z hotelu na terenie uzdrowiska. Civis Hotel Delibab może zaoferować: Szoboszló restauracja (120 osób pojemność): międzynarodowa i węgierska kuchnia, instrumentalnej i cygańska muzyka na żywo…

Hajdúszoboszló (Mekka dla cierpiących reumatyzm, raj dla gości kąpieliska) jest najbardziej popularnym uzdrowiskiem na Wielkiej Nizinie.
Ten hotel charakteryzuje połączenie nowoczesnego komfortu z tradycyjnymi elementami Hajduszoboszlo, co w swoim rodzaju.
Z mikroklimatu (zawierające sól bromku i jodu), miasto leży na skraju słynnego Hortobágy niepłodna, 202 km na wschód od Budapesztu i 20 km od "Reformowanego Rzym", Debreczyn. Pierwszy hotel w Hajduszoboszlo znajduje się w 25-hektarowym parku Hungarospa miasto raj leczniczych. Nasz gość ma bezpośredni dostęp z hotelu na terenie uzdrowiska.
Civis Hotel Delibab może zaoferować:
Szoboszló restauracja (120 osób pojemność): międzynarodowa i węgierska kuchnia, instrumentalnej i cygańska muzyka na żywo w godzinach wieczornych, Nasze pyszne śniadanie w formie bufetu zakończone Wellness Civis rogu i specjalnej Civis Wellness karty menu jest również dostępne dla naszych gości dbających o zdrowie. Kalorie z dań są tutaj wskazane, w ten sposób pomagając naszym gościom zaplanowanie ich codzienne nakładu energii. Bocskai restauracja (150 ogród + taras na 250 osób), Pávai-Vajna Restauracja (170), Beer-house (50): bilard. Bar espresso Kamilla (50).

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Hajduszoboszlo

Media

  • Bar
  • Kantor Wymiany Walut
  • Całodobowa recepcja
  • Restauracja
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 12:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

Klienci może anulować rezerwację bez opłat do 7 dni przed przyjazdem. Po tej dacie opłaty zostaną zastosowane przez właściwość do całkowitego kosztu rezerwacji. Depozyty wypłacane jest bezzwrotna.

Ważne informacje

Cancellation by phone or fax until 7 days from arrival: 100% charge.

Cancellation within 7 days before arrival: 100% charge of the full amount of the booking.

No show for reservation: Charge of the full amount of the reservation.

In order to proceed with your reservation we require valid credit card. The remaining amount of the reservation will be preauthorized on booking date and charged on arrival date by Travelmed Hotels Group. In case the pre-authorisation fails, we shall contact you for alternative card details. This should be arranged within 24 hours of our email, otherwise the booking will be cancelled without a refund of the advance payment.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Skorzystaj z opcji "Zabierz mnie do hostelu" i już więcej się nie zgub.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.