Budapeszt - Hostel & Hotel Makrovilag

1091 Budapest, Budapest, Hungary, 1091

Podgląd hostelu

Oferujemy prywatne pokoje z łazienką i śniadaniem w centrum Budapesztu dla prawdopodobnie cena najtańszej! Makrovilag to nowo wyremontowany dobre zakwaterowanie z czystych pomieszczeń w centrum Budapesztu, tuż przy przystanku metra (Kalvin kwadrat), a obok Raday ulicy, która jest doskonałym miejscem dla yournsters z mnóstwem pubów i miejsc do wyjścia. Najważniejsze zabytki, takie jak Váci deptaku, Muzeum Narodowe, Ratusz Starego Rynku są w ciągu kilku minut pieszo. Wszystkie pokoje są ensuite, więc posiadają łazienkę (prysznic + toaletowa). Najlepszy wybór dla młodzieży lub grupy o niskich budżetowego w ramach 60 osób. Hotel Makrovilág (Feher Pava) budynek pochodzi z pierwszej połowy 19 wieku,…

Oferujemy prywatne pokoje z łazienką i śniadaniem w centrum Budapesztu dla prawdopodobnie cena najtańszej!

Makrovilag to nowo wyremontowany dobre zakwaterowanie z czystych pomieszczeń w centrum Budapesztu, tuż przy przystanku metra (Kalvin kwadrat), a obok Raday ulicy, która jest doskonałym miejscem dla yournsters z mnóstwem pubów i miejsc do wyjścia.

Najważniejsze zabytki, takie jak Váci deptaku, Muzeum Narodowe, Ratusz Starego Rynku są w ciągu kilku minut pieszo.

Wszystkie pokoje są ensuite, więc posiadają łazienkę (prysznic + toaletowa).

Najlepszy wybór dla młodzieży lub grupy o niskich budżetowego w ramach 60 osób.

Hotel Makrovilág (Feher Pava) budynek pochodzi z pierwszej połowy 19 wieku, aw 1839 roku funkcjonowały pod nazwą Biały paw znaku = Fehéra Pava Inn 'a.

Zwiedzający i goście mogą poczuć tę atmosferę teraz w początku 21 wieku, jak również.

Mamy w sumie 15 pokoi z 1-6 łóżkami w prywatnych pokojach lub internaty), sypialny w sumie 55 osób. Nasz hotel posiada miłą restauracja i winiarnia jest w piwnicy.

Wszystkie pokoje posiadają swój własny styl, pełen harmonii. Są proste, ale dobrze wyposażone, każdy z osobną łazienką. Kolory nie są przenikliwy, ale wolimy jasne odcienie, które wciąż oddające wrażenie spokoju.

Makrovilag jest idealny dla młodych ludzi, którzy chcą korzystać z życia nocnego i zabytki w centrum miasta, lub dla osób na niski budżet, który nadal chce trochę prywatności i komfortu!

Czytaj dalej...
średnia Ocena Bardzo dobry  79% 100
78%
Ogólnie 78%
78%
Atmosfera 78%
80%
Obsługa 80%
96%
Lokalizacja 96%
66%
Czystość 66%
66%
Media 66%
84%
Bezpieczeństwo 84%
82%
Wartość 82%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

  • Bar
  • Akceptowane karty kredytowe
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Kantor Wymiany Walut
  • Internet / Wi-Fi
  • Całodobowa recepcja
  • Restauracja
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Wycieczki / biuro podróży

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 14:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s