Mezökövesd - Hajnal Hotel

Hajnal U 2, Mezökövesd, Hungary, 3400

Podgląd hostelu

Mezőkövesd, Zsóry-Furdo (Zsóry Bath) znajduje się gdzie Bükkalja pogórza i zwykły Hortobágy spotkać. Historia sukcesu Hotel Hajnal rozpoczęła się w tej dzielnicy uzdrowiskowej zapewniająca doskonałą atmosferę. Hotel rozpoczął jako bardzo popularnego pensjonatu z rodzinnej atmosferze. Niezwykle uczciwy i przyjazny gościnność zakładu urodziła soon.Thanks owocowych naszych zadowolonych i powracających gości, dawny pensjonat została przekształcona w niezwykle dobrze wyposażone spa i hotelu wypoczynkowym. Nasze sala konferencyjna siedzenia 50 osób spełnia wszystkie potrzeby. Sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt (projektor wideo, rzutnik folii, rzutnik slajdów, flipchart, odtwarzacz kaset wideo na żądanie: laptop). Restauracja może pomieścić 120 gości i ofert węgierskie, a także…

Mezőkövesd, Zsóry-Furdo (Zsóry Bath) znajduje się gdzie Bükkalja pogórza i zwykły Hortobágy spotkać. Historia sukcesu Hotel Hajnal rozpoczęła się w tej dzielnicy uzdrowiskowej zapewniająca doskonałą atmosferę.

Hotel rozpoczął jako bardzo popularnego pensjonatu z rodzinnej atmosferze. Niezwykle uczciwy i przyjazny gościnność zakładu urodziła soon.Thanks owocowych naszych zadowolonych i powracających gości, dawny pensjonat została przekształcona w niezwykle dobrze wyposażone spa i hotelu wypoczynkowym.

Nasze sala konferencyjna siedzenia 50 osób spełnia wszystkie potrzeby. Sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt (projektor wideo, rzutnik folii, rzutnik slajdów, flipchart, odtwarzacz kaset wideo na żądanie: laptop).

Restauracja może pomieścić 120 gości i ofert węgierskie, a także wegetarianką i nowoczesne dania na cukrzycę.

Ulubione atrakcje turystyczne w Mezokovesd ceny:

Zsóry-Furdo (Zsóry Bath)

Dzięki ogólnoeuropejskiej sławy i popularności, Zsóry Wanna posiada naturalną wodą leczniczą z wapnia, magnezu i wodorowęglanu cieplnej wody zawierające wolny kwasów węglowych. Woda lecznicza jest doskonała na okres po leczeniu chorób reumatycznych, artretyzm i zużycia stawów, chorób kobiecych i Innych także urazów i operacji ortopedycznych.

Mezokovesd - stolica landu Matyó: małe miasteczko słynie z folkloru, festiwale i kościoły oferuje gościom wiele atrakcji do zobaczenia.

Muzeum Rolnictwa, Kis Janko Bori Muzeum Jézus Szíve kościół

Eger 20 km - łaźnia turecka, Zamek Eger, Liceum, Katedra Eger,

Szépasszonyvölgy (Dolina Pięknej Pani)

Miskolctapolca - kąpiele w grotach (45 km)

Zamek Diósgyor (40 km)

Ten tekst został przetłumaczony przy użyciu Google Translator

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Mezökövesd

Media

  • Klimatyzacja
  • Bar
  • Akceptowane karty kredytowe
  • Parking
  • Internet / Wi-Fi
  • Restauracja
  • Pralki
  • Dostepność dla osób na wózkach inwalidzkich

Warunki rezygnacji

24 godziny

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.