Keszthely - Bacchus Hotel

18 Erzsébet Királyné Str., Keszthely, Hungary, 8360

Podgląd hostelu

Przyjęcia są otwarte dzień i noc, gdzie jest drink bar, kawiarnia, pokój dla niepalących, akceptacja kart kredytowych i codzienna obsługa pokoju. Każdy z naszych komfortowych pokoi wyposażony jest w balkon, WC / prysznic, telefon, kolorowy telewizor z ponad 30 kanałami oraz sejf. Restauracja łączy lokalnych, tradycyjnych specjałów i dań z nowoczesnej kuchni europejskiej. W wyjątkowych win muzealnych win Bacchus oferta Hotel z większości popularnych winnic węgierskich.

Przyjęcia są otwarte dzień i noc, gdzie jest drink bar, kawiarnia, pokój dla niepalących, akceptacja kart kredytowych i codzienna obsługa pokoju. Każdy z naszych komfortowych pokoi wyposażony jest w balkon, WC / prysznic, telefon, kolorowy telewizor z ponad 30 kanałami oraz sejf.
Restauracja łączy lokalnych, tradycyjnych specjałów i dań z nowoczesnej kuchni europejskiej. W wyjątkowych win muzealnych win Bacchus oferta Hotel z większości popularnych winnic węgierskich.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Keszthely

Media

  • Internet / Wi-Fi
  • Całodobowa recepcja
  • Restauracja

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

Klienci może anulować rezerwację bez opłat do 21 dni przed przyjazdem. Po tej dacie opłaty zostaną zastosowane przez właściwość do całkowitego kosztu rezerwacji. Depozyty wypłacane jest bezzwrotna.

Ważne informacje

Cancellation by phone or fax until 21 days from arrival: No charge.

Cancellation within 21 days before arrival: 50% charge of the full amount of the booking.

No show for reservation: Charge of the full amount of the reservation.

In order to proceed with your reservation we require valid credit card. The remaining amount of the reservation will be preauthorized on booking date and charged on arrival date by Travelmed Hotels Group. In case the pre-authorisation fails, we shall contact you for alternative card details. This should be arranged within 24 hours of our email, otherwise the booking will be cancelled without a refund of the advance payment.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s