Budapeszt - Attila-Budapest-Hotel

Attila Street 20(district III), Budapest, Hungary, 1039

Podgląd hostelu

Nasz hotel przyjmuje gości indywidualnych oraz grup 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Attila Hotel posiada 24 godziny bar z tarasem, gdzie można cieszyć się ulubioną drinków podczas słuchania ulubionej muzyki. W około 100 m jest CsillagVár Plaza z dobrych restauracji i sklepów różnych, nieco dalej Hipermarket Auchan. Dunaj jest 800 m gdzie głównie latem wśród kuchni międzynarodowej można spróbować węgierskich specjałów podczas słuchania muzyki na żywo, a może tańczyć po kolacji. W okolicy masz wybór różnych rodzajów sportowo hobby, takich jak: jazda konna, tenis, wioślarstwo, odbywających kąpielisko powietrza, Jet Ski, touring, basen termalny.

Nasz hotel przyjmuje gości indywidualnych oraz grup 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
Attila Hotel posiada 24 godziny bar z tarasem, gdzie można cieszyć się ulubioną drinków podczas słuchania ulubionej muzyki.
W około 100 m jest CsillagVár Plaza z dobrych restauracji i sklepów różnych, nieco dalej Hipermarket Auchan. Dunaj jest 800 m gdzie głównie latem wśród kuchni międzynarodowej można spróbować węgierskich specjałów podczas słuchania muzyki na żywo, a może tańczyć po kolacji. W okolicy masz wybór różnych rodzajów sportowo hobby, takich jak: jazda konna, tenis, wioślarstwo, odbywających kąpielisko powietrza, Jet Ski, touring, basen termalny.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

 • Bar
 • Parking
 • Kantor Wymiany Walut
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Całodobowa recepcja
 • Restauracja
 • Faks
 • Ksero
 • Centrum fitness
 • Pralnia
 • Miejsce na grilla

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 12:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

Aby kontynuować rezerwację wymagamy ważnej karty kredytowej. Pozostała kwota rezerwacji zostanie zablokowana w dniu Rezerwacja i opłata w dniu przyjazdu grupy Hotele Travelmed. W przypadku pre-autoryzacja nie powiedzie się, zostaje kontakt można dla alternatywnych karty. To powinny być rozmieszczone w ciągu 24 godzin wiadomości e-mail, w przeciwnym razie, Rezerwacja zostanie anulowana bez zwrotu zaliczki.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.