Harkany - Arboretum Hotel

Siklosi ut. 21, Harkany, Hungary, 7815

Podgląd hostelu

Ten niski koszt jakości hotel Węgry Hotel otoczony jest dużym, ogrodu botanicznego, co czyni go doskonałym miejscem na odpoczynek od codziennych stresów i regenerację sił. Można spędzić dzień wędrówki przez ogród i wąchanie piękne kwiaty. Można wybrać się do wód termalnych, które region jest bardzo dobrze znana i ma właściwości lecznicze. Możesz iść degustacji wina wzdłuż Villany-Siklos Szlaku Wina. Możesz również odwiedzić Drava Park Narodowy, który jest doskonałym miejscem do uprawiania turystyki pieszej. Pod koniec długiego dnia, hotel jest doskonałym miejscem, aby wrócić do. Hotel Arboretum jest centrum odnowy biologicznej, który ma wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć i być w…

Ten niski koszt jakości hotel Węgry Hotel otoczony jest dużym, ogrodu botanicznego, co czyni go doskonałym miejscem na odpoczynek od codziennych stresów i regenerację sił. Można spędzić dzień wędrówki przez ogród i wąchanie piękne kwiaty. Można wybrać się do wód termalnych, które region jest bardzo dobrze znana i ma właściwości lecznicze. Możesz iść degustacji wina wzdłuż Villany-Siklos Szlaku Wina. Możesz również odwiedzić Drava Park Narodowy, który jest doskonałym miejscem do uprawiania turystyki pieszej. Pod koniec długiego dnia, hotel jest doskonałym miejscem, aby wrócić do. Hotel Arboretum jest centrum odnowy biologicznej, który ma wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć i być w dobrym zdrowiu. Możesz otrzymywać różne lecznicze, takie jak masaże, terapię światłem i reumatologii. Możesz otrzymać pomoc medyczną, jak istnieje stomatolog i ginekolog na miejscu.
Hotel oferuje 25 komfortowych pokoi, klimatyzowana jadalnia, winda, centrum zdrowia, zapewnia relaks i uzdrowienie naszych guests.The pokoje posiadają łazienki, wyposażone w telewizor, lodówkę, telefon, a wszystkie mają goście balcony.Our są wolne do korzystania z miejsca parkingowego i jest okazją do wypożyczalni rowerów zbyt.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Harkany

Media

  • Akceptowane karty kredytowe
  • Restauracja

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 12:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

Klienci może anulować rezerwację bez opłat do 2 dni przed przyjazdem. Po tej dacie opłaty zostaną zastosowane przez właściwość do całkowitego kosztu rezerwacji.

Aby kontynuować rezerwację wymagamy ważnej karty kredytowej. Pozostała kwota rezerwacji zostanie zablokowana w dniu Rezerwacja i opłata w dniu przyjazdu grupy Hotele Travelmed. W przypadku pre-autoryzacja nie powiedzie się, zostaje kontakt można dla alternatywnych karty. To powinny być rozmieszczone w ciągu 24 godzin wiadomości e-mail, w przeciwnym razie, Rezerwacja zostanie anulowana bez zwrotu zaliczki.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.