Pécs - Arboretum Hotel Harkany

Siklosi u 21, Pécs, Hungary, 7815

Podgląd hostelu

Cichym miejscu, evergreeny, 25 komfortowych pokoi czeka na naszych gości przez cały rok. Oprócz powietrza restauracji uwarunkowanym, ośrodek zdrowia można znaleźć, które mogą być wykorzystywane częściowo wolne, częściowo po wypłacie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i są wyposażone w TV, lodówkę, telefon i wszystkie mają balkon. Pokoje na wyższych piętrach można dotrzeć za pomocą windy. Nasi goście mają możliwość korzystania z miejsca parkingowego. Nasi goście mogą zrelaksować się w części odnowy biologicznej i rozrywki naszego hotelu partnera Korona Hotel.

Cichym miejscu, evergreeny, 25 komfortowych pokoi czeka na naszych gości przez cały rok. Oprócz powietrza restauracji uwarunkowanym, ośrodek zdrowia można znaleźć, które mogą być wykorzystywane częściowo wolne, częściowo po wypłacie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i są wyposażone w TV, lodówkę, telefon i wszystkie mają balkon.

Pokoje na wyższych piętrach można dotrzeć za pomocą windy. Nasi goście mają możliwość korzystania z miejsca parkingowego. Nasi goście mogą zrelaksować się w części odnowy biologicznej i rozrywki naszego hotelu partnera Korona Hotel.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Pécs

Media

  • Akceptowane karty kredytowe
  • Parking
  • Internet / Wi-Fi
  • Całodobowa recepcja
  • Restauracja

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Zasady podatkowe (płatne nieruchomościom)

Lokalny podatek : 1.50 EUR

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.