Gdzie dobrze się najeść w Chicago - porady miejscowych

Umieszczone w 22 kwiecień 2016

Hostele i Schroniska - Gdzie zjeść w Chicago

Tytuł: Chicago słynie z pizzy na grubym cieście - deep-dish pizza, ale na tym przysmaki się nie kończą ...

Zamierzasz zatrzymać się w tym roku w hostelu w Chicago? Skorzystaj z porad Abby Baric, które zaprowadzą cię do wyśmienitych potraw w mieście ...

Jeśli jesteś turystą nastawionym na zwiedzanie monumentalnych zabytków na USA, to wybór Wietrznego Miasta nie jest do końca dobry. Chicago oferuje raczej bogactwo światowej rangi wydarzeń sportowych, piękną architekturę i prawdziwie zimowe temperatury. Jest to także pełne tanich hosteli miejsce idealne dla miłośników jedzenia, gdzie znajdziemy mieszaninę współczesnych restauracji, z hipsterskimi pubami i tradycyjne lokale.

Kuchnia w swojej ofercie jest bardzo zróżnicowana, jednakże pizza i hot-dogi są nadal bardzo popularne. I słusznie, bo nic nie smakuje tak dobrze po wypiciu kilku piw! Zarezerwuj jeden cały dzień na poznawanie prawdziwych smaków Chicago ...

West Loop

Little Goat Diner 820 W Randolph St

Założona przez Stephanie Izard, pierwszą kobietę kucharza, która wygrała amerykański hit telewizyjny Top Chef, Little Goat to połączenie wyszukanych smaków z prostotą, co przynosi temu miejscu dużą popularność, a to zaowocowało otwarciem siostrzanej restauracji Girl & The Goat.

Zjedz: herbatniki z sosami Ooey Gooey Cinnabon

Zobacz: reprezentacyjne miejsce Chicago, gdzie możesz zaobserwować jak mieszkają mieszkańcy miasta (Randolph Street). West Loop to miejsce gdzie kręcono niegdyś program Oprah Show, znajduje się na terenie zabytkowej dzielnicy Meat Packing.

Następne kroki: Spacer w stronę Green Street by skosztować pysznej kawy w Sawada Coffee (112 N Green St). Następnie 20 minutowy spacer w stronę rzeki Chicago (do północnej strony), gdzie można zobaczyć ikony architektury, takie jak Kemper Building, Trump Tower, Marina Towers i Willis Tower.

The Loop / River North

Doughnut Vault 401 N Franklin St

Ulubione miejsce mieszkańców Chicago, ​​te robione na miejscu pączki są boskie. Ale uważaj; trzeba się tam dostać wcześnie, ponieważ pączki szybko się kończą i nawet przed godziną 10 może ich zabraknąć.

Zjedz: wszystko jest pyszne, zaszalej

Zobacz: Merchandise Mart, naprzeciwko Doughnut Vault to zabytkowy budynek w stylu Art Deco, który był jednym z największych budynków na świecie w 1930 roku, obejmujące ponad 4.000.000 metrów kwadratowych. Obecnie znajduje się tu inkubator przedsiębiorczości z dziedziny IT i pracownie projektanckie.

Następne kroki: Przespaceruj 20 minut na wschód do Magnificent Mile mijając rzekę Chicago do Michigan Ave.

Portillo's 100 W Ontario Street

Miejsce to zaczynało jako budka z hot-dogami w Villa Park w Illinois i stało się jednym z najbardziej uwielbianych miejsc serwujących bułkę z parówką w Chicago.

Zjedz: Portillo Original Hot Dog.

Zobacz: w bliskiej okolicy Magnificent Mile znajduje się Wrigley Building, gdzie znajdziesz jeszcze więcej barów, restauracji i kawiarni, to bardzo dynamiczna okolica.

Następne kroki: znajdź stację pociągu 'L' skąd możesz dojechać do Clark/Division czerwoną linią.

Stare Miasto

Fudge Pot, 1512 N Wells St

Sprzedawano tu słodkości od 1960 roku. Z zewnątrz wygląda całkiem niepozornie, ale w środku to prawdziwa magia.

Zjedz: wypróbuj je wszystkie! Czekoladowe i z masłem toffee przysmaki Marshmallows.

Zobacz: Najbardziej pożądaną okolica, wypełniona budynkami z epoki wiktoriańskiej. Wells Street biegnie przez Stare Miasto i znajdziesz tu sklepy, bary, klub komediowy Second City i Old Town Ale House.

Następne kroki: spacer po Starym Mieście wzdłuż ulic Lincoln Ave i Webster Ave.

Lincoln Park

Pequods, 2207 N Clybourn Ave

Pequods jest ulubionym miejscem mieszkańców Chicago aby zjeść deep-dish pizza. Nie wspominając, że do tego można zamówić dzban piwa. Ale dość gadania.

Zjedz: średniej wielkości pizzę z kiełbasą i grzybami.

Zobacz: ciekawą mieszaninę szkół (DePaul University), starych dworów (North Burling St) i parków (Lincoln Park Zoo).

Następne kroki: Idź na wschód od Webster Ave i odwiedzić lokalne bary z piwami rzemieślniczymi, następnie pociągiem brązowej linii wróć do River North.