Budapeszt - Tiger Tim's Place

58 terez korut buzzer 64, Budapest, Hungary, 1066

Podgląd hostelu

Na miejscu Tigera Tima chcemy zapewnić Państwu komfortowy pobyt i że czas w tym wspaniałym mieście jest naprawdę udany i niezapomniany. Z dobrze podróżował węgierskie, irlandzkie i Australii pracowników, oferujemy bogate doświadczenie w zakresie tajniki Budapesztu i zawsze chętnie udzieli Państwu lokalnych Porady na temat najlepszych miejsc do jedzenia, zakupów, zwiedzania i zabawy. Aby doświadczyć prawdziwej Budapeszt nocne życie, oferujemy również darmowe wycieczki pub najbardziej noc do hangouts, które są często odwiedzane przez mieszkańców, jak również dając smak tradycyjnej węgierskiej muzyki i nocy tańce ludowe. Jesteś pewny, aby spotkać mnóstwo towarzyszy podróży i wspaniałe towarzystwo w naszym ogromnej przestrzeni społecznej…

Na miejscu Tigera Tima chcemy zapewnić Państwu komfortowy pobyt i że czas w tym wspaniałym mieście jest naprawdę udany i niezapomniany. Z dobrze podróżował węgierskie, irlandzkie i Australii pracowników, oferujemy bogate doświadczenie w zakresie tajniki Budapesztu i zawsze chętnie udzieli Państwu lokalnych Porady na temat najlepszych miejsc do jedzenia, zakupów, zwiedzania i zabawy. Aby doświadczyć prawdziwej Budapeszt nocne życie, oferujemy również darmowe wycieczki pub najbardziej noc do hangouts, które są często odwiedzane przez mieszkańców, jak również dając smak tradycyjnej węgierskiej muzyki i nocy tańce ludowe.

Jesteś pewny, aby spotkać mnóstwo towarzyszy podróży i wspaniałe towarzystwo w naszym ogromnej przestrzeni społecznej wspólnego z super komfortowe salony i chleba torby dla wszystkich, wraz z stereo, telewizor z płaskim ekranem i dysk twardy z przelanej mnóstwo filmów, jeśli po prostu chcę spokojna noc w. Istnieje również przestronne, nowoczesna kuchnia i jadalnia jeść i weselą.

WIFI i komunalne laptopy są również dostępne do użytku. Oferujemy mieszankę pościel i dorm opcji dla każdego koloru, z łazienkę oraz osobne łazienki czyste i toalety.

Więc chodź odwiedzenia nas na Placu Tigera Tima - upuścić torby, odpocząć, impreza, zaangażować się w przekomarzania i zrobić sobie w domu.

Uwaga nie przyjmujemy grup powyżej 8 osób, ponieważ jesteśmy małym hostelu i że mamy spokojny okres od 11pm roku w schronisku co noc ale my organizujemy wieczory się do nocnego życia Budapesztu, aby kontynuować uroczystości.
Należy pamiętać również, że nasze pokoje są w oddzielnym mieszkaniu w pobliżu schroniska, ale są bardzo mile widziane, aby skorzystać z hostelu, jak chcesz, dzięki Tim.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  90% 100
86%
Ogólnie 86%
86%
Atmosfera 86%
84%
Obsługa 84%
93%
Lokalizacja 93%
82%
Czystość 82%
80%
Media 80%
93%
Bezpieczeństwo 93%
84%
Wartość 84%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

 • Klimatyzacja
 • Zaplecze kuchenne
 • Nie ma godziny policyjnej
 • Sejfy
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Całodobowa recepcja
 • Skrytka depozytowa
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Wycieczki / biuro podróży
 • Pralki
 • Pralnia
 • Wspólnego obszaru pokoju
 • Wspólna kuchnia
 • Sala telewizyjna

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s