Edynburg - The Hostel Edinburgh

3 Clifton Terrace, Edynburg, Scotland

Podgląd hostelu

Lokalizacja i wartość - Najprostszy Hostel znaleźć w czasie podróży z lotniska w Edynburgu lub Glasgow. Darmowa kawa i herbata oraz mapy available. Facilities oferujemy to: * Schowki (UWAGA - dostęp do szafek między 8 rano a 11 wieczorem tylko) BSN * kuchnia dla gości używać (UWAGA - dostęp do kuchni między 8 rano a 11 wieczorem tylko ) BSN * Suszarki do włosów w areas publicznej * Lewa bagażu facilities * Bezpłatne Wi-Fi w areas publicznej * Darmowa kawa i coffee * stół bilardowy (UWAGA - dojazd od 8 rano do 11 po południu tylko) BSN * salon z…

Lokalizacja i wartość - Najprostszy Hostel znaleźć w czasie podróży z lotniska w Edynburgu lub Glasgow. Darmowa kawa i herbata oraz mapy available.Facilities oferujemy to:

* Schowki (UWAGA - dostęp do szafek między 8 rano a 11 wieczorem tylko) BSN * kuchnia dla gości używać (UWAGA - dostęp do kuchni między 8 rano a 11 wieczorem tylko ) BSN * Suszarki do włosów w areas
publicznej * Lewa bagażu facilities
* Bezpłatne Wi-Fi w areas
publicznej * Darmowa kawa i coffee
* stół bilardowy (UWAGA - dojazd od 8 rano do 11 po południu tylko) BSN * salon z TV (UWAGA - otwarta od 8 rano do 11 wieczorem tylko) BSN * 24 godzin entry
bezpieczeństwa * pokój trzyosobowy składa się z dolnym i górnym łóżkiem pojedynczym bed.
* pokój rodzinny składa się z 3 pojedynczych koi i 1 dolną podwójnym bunk.
* Nie Pets
* Nie ma godziny policyjnej! BSN * Gorące prysznice (24 godzin) BSN * Loch Ness i Highlands Tour facility rezerwacji z reception.

Only zaledwie 20-25 minut stąd jest Zamek w Edynburgu i słynnej Royal Mile, które trzeba zobaczyć. Prawo na progu naszego domu mamy wspaniałą katedrę St Mary, popularny punkt orientacyjny, i 10 minut od naszych drzwi jest West End of Princes Street. Łatwym 15 minut spaceru jest niesławny obszar Pub Grassmarket. Istnieje wiele barów i restauracji w promieniu 100 metrów i nieco dalej są stadiony piłkarskie i rugby - Tynecastle oraz Murrayfield. Jesteśmy również naprzeciwko miasta ruchliwych węzła autobusowego więc nie będziesz miał żadnych problemów transportujących się z neighborhood.
We są chętni do pomocy !!

Czytaj dalej...
Dzielnice:
Dean Wioska Coates West End Murrayfield Dalry
Stacje kolejowe:
Dworzec Kolejowy Waverley
średnia Ocena   51% 100
75%
Ogólnie 75%
62%
Obsługa 62%
81%
Lokalizacja 81%
52%
Czystość 52%
73%
Zabawa 73%
29%
Atmosfera 29%
34%
Media 34%
40%
Bezpieczeństwo 40%
44%
Wartość 44%

Informacje i Cena

Data przyjazdu: 26 grudzień 2017
Liczba nocy: 2
Data wyjazdu: 28 grudzień 2017

Media

 • TV
 • Lodówka
 • Phone
 • Ogrzewanie
 • Dostęp do Internetu
 • Pralnia
 • Kuchnia
 • Śniadanie
 • Telewizja kablowa/satelitarna
 • Przechowalnia bagażu
 • Sejfy
 • Suszarka do włosów
 • Ręcznik

Warunki rezygnacji

Rezygnacja musi nastąpić na 2 dni przed datą rezerwacji, w przeciwnym razie kwatera jest uprawniona do pobrania opłaty za jeden nocleg od osoby.

Ważne informacje

WARUNKI SPECJALNE REZERWACJI

Obiekt akceptuje poniższe karty kredytowe w celu uiszeczenie pozostałej sumy do zapłaty: Visa, Mastercard, Visa Electron, Debit Cards.

Obiekt zastrzega sobie prawo do preautoryzacji karty kredytowej przed Twoim przyjazdem .

Podatki wliczone.

WARUNKI ANULACJI

Rezygnacja musi być otrzymane przez 2pm, 2 dni przed datą przyjazdu, aby uniknąć jakichkolwiek opłat karnych są pobierane z karty kredytowej. Jeśli masz zarezerwowane z agentem online lub osobiście, złożeniu wykonane z nich jest bezzwrotna, chyba że zostało to wcześniej uzgodnione z nimi. Anulowanie rezerwacji w ciągu 2 dni od daty lub awarii przyjechać w schronisku na zarezerwowanego dniu przyjazdu przybycia ujrzy równowartość jednej stopy nocy Pokój poniesionych na dane kart kredytowych dostarczanych do nas z rezerwacji i rezerwacja zostanie anulowana za wszelkie dalsze noce masz booked.

WAżNE, MUSISZ WIEDZIEć

Brak dostępu dla wózków inwalidzkich

Akceptujemy dzieci. Dzieci poniżej 18 roku życia nie mogą przebywać w pokojach wieloosobowych. Każdy rezerwacji dzieci w jednym z naszych pokoi akademika nie będą mogły zostać i będą musiały znaleźć się alternatywne zakwaterowanie.

Pokoje prywatne restrykcje wiekowe: minimum 18 lat

Dormy - restrykcje wiekowe: minimum 18 lat

Palenie: Wszystkie pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne są nie palone

Zwierzęta NIE są akceptowane

WARUNKI OBIEKTU

Akceptujemy długoterminowe pobyty do 2 tygodni. Pobyty dłuższe wymagają akceptacji zarządu.

UWAGA, ze wzglęgu na bezpieczeństwo w pokojach wieloosobowych nie ma gniazdek elektrycznych. Jest to poparte tym, że goście zostawiali żelazka, czy prostownice do włosów w pokoju na dywanach. Gniazda są w miejscach publicznych, suszarki do włosów w łazienkach. Cenne przedmioty można również pozostawić pod opieką personelu za dodatkową opłatą (ograniczona przestrzeń).

Goście są proszeni o dokonanie opłaty w wysokości 50% , która jest bezzwrotna, na miesiąc przed przyjazdem. Restrykcja ta dotyczy rezerwacji w okresie 29 grudnia - 02 stycznia.

Jeśli dokonałeś rezerwacji w tych datach, należy pamiętać, stosuje inne zasady anulowania rezerwacji:

29 grudnia, 30 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia, 02 stycznia. W przypadku anulowania rezerwacji w tych terminach wymaga się dwu tygodniowego terminu wypowiedzenia. Anulowanie rezerwacji do 2 tygodni do daty przyjazdu będzie wiązało się z pobraniem pozostałej sumy z karty kredytowej.

Po godz. 23:00 obowiązuje cisza!

30 grudzień 2017 - 31 grudzień 2017 You must book at least 3 nightsPlease note that if you are a group of 8+ people you will be asked to pay the remaining balance as a group (not individually) and leave a £20.00 security bond per person on arrival. This bond will be returned on departure once the room/s have been checked by a staff member. Please note that you should allow time for your room to be checked on departure as this can take up to 15 minutes, if you fail to leave time for your room/s to be inspected bonds will not be returned. If we require any damages to be inspected by the owner, bonds will be kept and returned to you at a later date once a price has been determined for the damage. Disturbing other residents will also result in a penalty charge, the amount will be determined on a case by case basis. Upon arrival at the hotel your group will be asked to read through an introduction letter which lists damages and penalty charges as a guide only, the hotel reserves the right to change these at any time without warning.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s