5.7
średnia Ocena
6.0%
Atmosfera 6.0
5.3%
Obsługa 5.3
6.0%
Lokalizacja 6.0
6.0%
Czystość 6.0
5.0%
Media 5.0
5.7%
Bezpieczeństwo 5.7
5.7%
Wartość 5.7

Lizbona - The Elevator Hostel

Calçada do Lavra, 11, Lizbona, Portugalia, 1150-208

Hostel

Podgląd hostelu

Może już słyszałeś kiedyś o Lizbonie jako o mieście pełnym światła. Taki też jest nasz Elevator Hostel, z dużymi oknami, z których rozpościera się widok na różne strony miasta, a pokoje są pełne słońca. Nasz hostel, znajduje się w budynku starego budownictwa, który został odnowiony w zeszłym roku. Zatrzymaj się w jednym z wygodnych i przestronnych pokojów i korzystaj z naszych stref wspólnych.

Otoczenie.

Nasz hostel znajduje się w samym centrum Lizbony, u nas poznasz i poczujesz prawdziwą atmosferę tego miasta: prawdziwi ludzie, autentyczne sklepy, tereny zielone wokół naszej kwatery.
Okolica jest cicha i spokojna a równocześnie wszystko jest w zasięgu ręki, do atrakcji można dojść na piechotę lub dojechać komunikacją miejską.

  • Za darmo Internet / Wi-Fi
  • Za darmo Pościel
  • Za darmo Przechowalnia bagażu
  • Za darmo Sejf w recepcji
  • Za darmo Zasilacze
Dzielnice
São José Pena
Punkty orientacyjne
Most 25 de Abril (4.42 Km) Kościół Nossa Senhora da Conceição Velha (1.18 Km) Muzeum Narodowe Sztuki Starożytnej (2.36 Km) Praça do Comércio (1.25 Km) Sé de Lisboa (1.15 Km) Chiado (0.85 Km) Winda Santa Justa (0.68 Km) Carmo Convent (0.66 Km)
Świetny na
  • Świetny na zwiedzanie miasta
  • Świetny na spacery

Informacje i Cena

Lokalny podatek (Nie wliczone): Cena za jedną osobę za dzień: 1,00€

Payment type accepted: Mastercard, Visa, Cash

Minimalny wiek gościa: 18 lat

Naszą lokalizację uważamy za wyjątkową, przy trasie kolejki linowej, to jednak Elevator Hostel, nie jest miejscem o dogodnym dostępnie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Z tego samego powodu nie zajedziemy taksówką pod same drzwi. Gdy zdecydujesz się na dojazd taksówką, powiedz kierowcy aby wysadził ciebie przy restauracji Solar dos Presuntos i idź w górę torów kolejki linowej.

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.
Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię 1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s