Budapeszt - Njoy Budapest Hostel & Apartment

Rákóczi út 9., Budapest, Hungary, 1088

Podgląd hostelu

Mamy otwarty w maju i miał najbardziej niesamowity sezon letni hostel może zapragnąć. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych osiągnięć i że możemy dzielić się świetnie ze wszystkimi niesamowite gości odwiedzających nas tak daleko. Dotrzeć nawet pociągiem, samolotem lub autobusem, znajdziesz łatwo "Astoria" stacji metra, które jest w samym centrum miasta. Spacer minutę stamtąd, i będzie dotrzeć do schroniska na 1 piętrze w tradycyjnym budynku węgierskiej. Nasz personel z przyjemnością pomoże odkryć najbardziej Budapesztu, dostać cennych wskazówek na temat najlepszych miejsc, gdzie miejscowi szedłby, spędzić wyjątkowe wakacje w sercu nocnego miasta, jeść z rabatem w najbliższych restauracji i uzyskać dom w…

Mamy otwarty w maju i miał najbardziej niesamowity sezon letni hostel może zapragnąć. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych osiągnięć i że możemy dzielić się świetnie ze wszystkimi niesamowite gości odwiedzających nas tak daleko.
Dotrzeć nawet pociągiem, samolotem lub autobusem, znajdziesz łatwo "Astoria" stacji metra, które jest w samym centrum miasta. Spacer minutę stamtąd, i będzie dotrzeć do schroniska na 1 piętrze w tradycyjnym budynku węgierskiej.
Nasz personel z przyjemnością pomoże odkryć najbardziej Budapesztu, dostać cennych wskazówek na temat najlepszych miejsc, gdzie miejscowi szedłby, spędzić wyjątkowe wakacje w sercu nocnego miasta, jeść z rabatem w najbliższych restauracji i uzyskać dom w sam raz do wzięcia udziału w naszych programach wieczornych zabawy, jak nauczyć się gotować "Lángos"
Zapomnij wszystkie łóżka piętrowe, zatłoczone 12 dormitoriach łóżku, zimne prysznice i palników. Nasze słoneczne, kolorowe pokoje niestandardowe zaprojektowane strychy zapewnić prywatność i bycia razem w tym samym czasie. Będzie można odświeżyć się w naszych łazienkach zupełnie nowych i napić się gorącej kawy w pełni wyposażonej kuchni, aby przygotować dla swoich przygodach podczas odkrywania miasta. A kiedy wrócisz do domu po całym dniu zabawy, twój wygodne bedand wszystkie udogodnienia N'Joy czekają fo ty.

Idź zapadają w deszczowy dzień leniwy lub po prostu parą swoje ciało w jednej z łaźni w Budapeszcie, aby wyleczyć kaca (certyfikowany wskazówka od naszych gości!)
Weź udział w naszych darmowych programów wspólnych każdy dzień, lub zapisać się do jednej z licznych wycieczek z przewodnikiem. Po męczącym dniu pić kawy lub herbaty wolnego, oglądać DVD, lub po prostu zrelaksować się w naszych kolorowych pokojach ładnie urządzone. Ciesz znanych klubów nocnych w dzielnicy z różnych pubów, dyskotek, klubów nocnych i miejsc podziemnych.

Jesteśmy w stanie otrzymać rezerwacji grupowych na specjalne zniżki.

Bądź w kontakcie z najbliższymi przez bezpłatnym dostępem do Internetu oferujemy i uczynić je zazdrosny o wszystkich ciekawych historii i doświadczeń trzeba było tutaj!

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  93% 100
93%
Ogólnie 93%
91%
Atmosfera 91%
96%
Obsługa 96%
94%
Lokalizacja 94%
92%
Czystość 92%
91%
Media 91%
92%
Bezpieczeństwo 92%
92%
Wartość 92%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

 • Nie ma godziny policyjnej
 • Darmowa wycieczka po mieście
 • Sejfy
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Całodobowa recepcja
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Wycieczki / biuro podróży
 • Pralki
 • Pralnia
 • Wspólnego obszaru pokoju

Do kupienia dodatkowo

Śniadanie: 3,00€

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

CREDIT CARDS NOT ACCEPTED. CASH ONLY

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Skorzystaj z opcji "Zabierz mnie do hostelu" i już więcej się nie zgub.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.