Budapeszt - Mathias Hostel Budapest

Budapest Somlói út 51., Budapest, Hungary, 1016

Podgląd hostelu

Mathias Guesthouse Budapest znajduje się w najpiękniejszej części miasta. Jego cudowny widok panorama obejmuje Zamku Królewskiego i na wzgórzach Budy. Budynek ma cztery piętra, gdzie istnieje dostęp do ogrodu z parteru. Pozostałe pokoje posiadają niewielki taras. Oferujemy 65 pokoi do opinii publicznej, większość z nich dwuosobowe pokoje z 2 łóżkami, ale są też niektóre tylko z 1 łóżkiem też. Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę oraz duża szafa przy wejściu dla swoich licznych bagaży. Wielkość pokoi to 20 metrów kwadratowych, z czego 5 m2, łazienka, 2 m2 jest wejście, a 1 m2 jest szafa. Powierzchnia tarasu wynosi 4,5 m2.…

Mathias Guesthouse Budapest znajduje się w najpiękniejszej części miasta. Jego cudowny widok panorama obejmuje Zamku Królewskiego i na wzgórzach Budy. Budynek ma cztery piętra, gdzie istnieje dostęp do ogrodu z parteru. Pozostałe pokoje posiadają niewielki taras.

Oferujemy 65 pokoi do opinii publicznej, większość z nich dwuosobowe pokoje z 2 łóżkami, ale są też niektóre tylko z 1 łóżkiem też. Każdy pokój wyposażony jest w oddzielną łazienkę oraz duża szafa przy wejściu dla swoich licznych bagaży. Wielkość pokoi to 20 metrów kwadratowych, z czego 5 m2, łazienka, 2 m2 jest wejście, a 1 m2 jest szafa. Powierzchnia tarasu wynosi 4,5 m2. Istnieją czujniki dymu w każdym pokoju, ale można palić na tarasach. Dla grup bardzo dużych oferujemy pokoje typu turystycznych na okres do 20 osób.

Prowadzimy małą Bistro w schronisku, gdzie możemy służyć Państwu śniadanie i kawę. Możesz także kupić alkohol, chipsy, czekoladę i wszystko, co może być niezbędne dla turysty.

Można korzystać z Internetu bezpłatnie na nowych komputerach; Żona można uzyskać w naszej sali iw większości naszych pokoi.

Ten tekst został przetłumaczony przy użyciu Google Translator

Czytaj dalej...
średnia Ocena Dobry  65% 100
65%
Ogólnie 65%
60%
Atmosfera 60%
77%
Obsługa 77%
63%
Lokalizacja 63%
49%
Czystość 49%
56%
Media 56%
68%
Bezpieczeństwo 68%
80%
Wartość 80%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

 • Bar
 • Parking
 • Nie ma godziny policyjnej
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Bilard
 • Całodobowa recepcja
 • Skrytka depozytowa
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Pralki
 • Dostepność dla osób na wózkach inwalidzkich

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 14:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Zasady podatkowe (płatne nieruchomościom)

Podatki: 4.00 %

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s