Manglaralto - Manglaralto Sunset Hostel

El Oro s/n y Constitucion, Manglaralto, Ecuador, .

Podgląd hostelu

Łączymy spokój i dostęp do Wioski Manglaralto z bliskości Montanita, zrelaksowany, Ekwadoru wielokulturowy raj Surfer firmy - tylko 5 minut od hotelu. Oferujemy PREMIUM zakwaterowanie w pokojach najwygodniejszych w Manglaralto / Montanita obszarze, większość z klimatyzatora / C i każdy z dużą łazienką i ciepłej wody prysznicem, wejście niezależne i kolorowym hamaku na Portalu. WIFI. Istnieje kawiarnia i bar znajduje się w hostelu. Obiekty i atrakcje w okolicy to 20 kilometrów plaż z najlepszych surfowania w Ekwadorze; Lagoon rzeka Manglaralto przy średniej temperaturze wody 26 stopni Celsjusza. Możesz odwiedzić pobliskie wioski, gdzie roślinne Ivory (tagua) i słomy Toquilla są ręcznie…

Łączymy spokój i dostęp do Wioski Manglaralto z bliskości Montanita, zrelaksowany, Ekwadoru wielokulturowy raj Surfer firmy - tylko 5 minut od hotelu.

Oferujemy PREMIUM zakwaterowanie w pokojach najwygodniejszych w Manglaralto / Montanita obszarze, większość z klimatyzatora / C i każdy z dużą łazienką i ciepłej wody prysznicem, wejście niezależne i kolorowym hamaku na Portalu. WIFI.

Istnieje kawiarnia i bar znajduje się w hostelu.

Obiekty i atrakcje w okolicy to 20 kilometrów plaż z najlepszych surfowania w Ekwadorze; Lagoon rzeka Manglaralto przy średniej temperaturze wody 26 stopni Celsjusza.

Możesz odwiedzić pobliskie wioski, gdzie roślinne Ivory (tagua) i słomy Toquilla są ręcznie prawdziwe dzieła sztuki i 'panama kapelusze'. Można pojeździć konno w lesie Chmura z "Dos Mangas" i obserwować Antartic Humpback Wale migracji (lato) i zrelaksowany wielokulturową atmosferę Montanita (tylko 5 minut od hotelu). 5 minut drogi).

Ten tekst został przetłumaczony przy użyciu Google Translator

Czytaj dalej...
średnia Ocena Bardzo dobry  70% 100
70%
Ogólnie 70%
80%
Atmosfera 80%
73%
Obsługa 73%
66%
Lokalizacja 66%
73%
Czystość 73%
73%
Media 73%
86%
Bezpieczeństwo 86%
40%
Wartość 40%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Manglaralto

Media

 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Akceptowane karty kredytowe
 • Parking
 • Nie ma godziny policyjnej
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Całodobowa recepcja
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Wycieczki / biuro podróży
 • Pralki

Do kupienia dodatkowo

Śniadanie: 2,00$

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 13:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s