Puerto Jiménez - La Palapa Hostel

8.0
Świetnie
7.5%
Atmosfera 7.5
8.0%
Obsługa 8.0
7.0%
Lokalizacja 7.0
10.0%
Czystość 10.0
7.5%
Media 7.5
8.0%
Bezpieczeństwo 8.0
8.0%
Wartość 8.0
  • Rosa
    Good Location

About the place Hostel

Palapa Hut Hostel to przepiękny hostel położony wśród tropikalnych ogrodów, które zajmują powierzchnię 4 akrów i stykają się z lasami, strumykami i lasami namorzynowymi. Dwa razy dziennie, rano i po południu przebiegają tędy dzikie zwierzęta. Palapa Hut Hostel to bogaty wybór zakwaterowania od pokoi w stylu nowoczesnym, przez klasyczne pokoje i studia, a pobyt umilają atrakcje na zewnątrz: wijące się wśród pięknej przyrody ścieżki, mostki i tarasy. Zewsząd rozpościera się niepowtarzalny widok i z bliska można podziwiać przebiegające dzikie zwierzęta, które pojawiają się u nas 24/7/365.

Za darmo
Internet / Wi-Fi
Za darmo
Pościel
Za darmo
Ręcznik
Godziny pracy recepcji
Palenie dozwolone: In designated areas
Kuchnia ogólnodostępna
Ochrona
Kawiarnia na miejscu
Plaża w pobliżu

Informacje i Cena

Otoczenie.

How to get there

Address: 150 meters west of the airfield Calle Aeropuerto Oeste, Puerto Jiménez, Punatrenas, Kostaryka, 60702
Podczas pobytu u nas można podziwiać takie dzikie zwierzęta jak: cztery gatunki małp, kinkażu, szopy, pancerniki, mrówkojady, leniwce, tukany, ary żółtoskrzydłe, krokodyle, jaszczurki, węże, żuki, kolibry, czaple, iguany i inne cuda w tym ciekawe gatunki dzikich ptaków, gadów płazów. Trzymaj swój aparat fotograficzny i kamerę w gotowości i PSTRYKAJ, PSTRYKAJ, PSTRYKAJ. My nie możemy się powstrzymać!!!!
Wszystkie zdjęcia na naszej stronie oprócz oceanu i jazdy konnej były wykonane na naszym terenie.
Metro:
Dzielnice:
San Martin
Pueblo Nuevo

Important information

For refundable rates:
Due to the Coronavirus, If your cancel your booking, a credit to your account will apply for future bookings. Credits are valid 2 years on thousands of properties.

This property does not have the capability to enable guests to self-isolate due to the communal nature of its facilities.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.
Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Latest reviews

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami zamieszczonymi przez użytkowników, którzy nocowali w danym obiekcie

Na stronie dostępne są WSZYSTKIE opinie, zarówno pozytywne i negatywne, dzięki temu dysponujesz pełną informacją na temat wybranego obiektu przed podjęciem decyzji o rezerwacji. Jeśli zatrzymałeś/aś się w danym obiekcie i chcesz zostawić o nim opinię, prosimy o zalogowanie się i wybranie "Moje konto".

Luca
7.9
Bardzo dobry
Could be improved

The place needs some major overhaul. The location was great but they need to improve on the cleanliness of the building. With some TLC the hostel has some great potential.

7
Atmosfera 7.0
8
Obsługa 8.0
7
Lokalizacja 7.0
10
Czystość 10.0
7
Media 7.0
8
Bezpieczeństwo 8.0
8
Wartość 8.0
Rosa
8.1
Świetnie
Good Location

The location was close to the airport. The kitchen have all the essential utensils so that was good for me. The place was good but could be improved.

8
Atmosfera 8.0
8
Obsługa 8.0
7
Lokalizacja 7.0
10
Czystość 10.0
8
Media 8.0
8
Bezpieczeństwo 8.0
8
Wartość 8.0
Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię 1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s