Ljubljana - Hostel Vila Veselova

Veselova 14, Ljubljana, Slovenia, SI-1000

Podgląd hostelu

Vila Veselova znajduje się w dzielnicy dyplomatycznej miasta, tuż za rogiem od austriackich, ambasady niemieckiej, amerykańskiej i rosyjskiej. Również w odległości krótkiego spaceru do centrum miasta, najważniejszych zabytków i innych ciekawych miejsc w Lublanie. Główny park miejski jest tylko rzut kamieniem od hostelu i oferuje mnóstwo zieleni i relaksujące spacery. Bliskość najważniejszych galeriach i muzeach zaoferowania turystom nieograniczone możliwości odkrywania kultury i historii kraju. Villa jest wzbogacony o ponad 140 lat dekoracji reprezentujących duszę Ljubljana-nowoczesny, ale tradycyjnie uroczy. Ambient oferuje odpoczynek i odprężenie się plamy, ogrodem i tarasem. Przestronne 8, 6 i 4 mieszane pokoje w akademikach, twin prywatny pokój,…

Vila Veselova znajduje się w dzielnicy dyplomatycznej miasta, tuż za rogiem od austriackich, ambasady niemieckiej, amerykańskiej i rosyjskiej. Również w odległości krótkiego spaceru do centrum miasta, najważniejszych zabytków i innych ciekawych miejsc w Lublanie. Główny park miejski jest tylko rzut kamieniem od hostelu i oferuje mnóstwo zieleni i relaksujące spacery. Bliskość najważniejszych galeriach i muzeach zaoferowania turystom nieograniczone możliwości odkrywania kultury i historii kraju.Villa jest wzbogacony o ponad 140 lat dekoracji reprezentujących duszę Ljubljana-nowoczesny, ale tradycyjnie uroczy. Ambient oferuje odpoczynek i odprężenie się plamy, ogrodem i tarasem.Przestronne 8, 6 i 4 mieszane pokoje w akademikach, twin prywatny pokój, jeden 4-osobowy apartament i dwa aneksy kuchenne. Klimatyzacja, spoty gromadzenie, pranie, prasowanie, wypożyczalnia rowerów, wycieczki po Słowenii, bezpłatny dostęp do internetu, przechowalnia bagażu, własny parking na dziedzińcu są również dostępne.Wszystkie zmiany / odwołania / zmiany (takie jak zmiany w czasie przyjazdu, odkładając datę przyjazdu, zmniejszenie długości pobytu, ..) muszą być wykonane przez E-mail (nie przez telefon) bezpośrednio do hostelu za pośrednictwem e-mail zająć się w potwierdzeniu rezerwacji i może być bezpłatnie przyjmowane co najmniej 2 dni (48 godzin) przed datą przyjazdu. Nie ma wyjątków.Wszystkie późnego odwoływania / modyfikacje lub nie pojawienie się w ciągu tygodnia zostanie automatycznie obciążony kosztami pierwszej nocy rezerwacji na kartę kredytową z rezerwacji.Płatności dokonywane na rzecz HostelBookers nie podlegają zwrotowi.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  93% 100
93%
Ogólnie 93%
94%
Atmosfera 94%
98%
Obsługa 98%
84%
Lokalizacja 84%
96%
Czystość 96%
91%
Media 91%
96%
Bezpieczeństwo 96%
91%
Wartość 91%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Ljubljana

Media

 • Klimatyzacja
 • Akceptowane karty kredytowe
 • Parking
 • Zaplecze kuchenne
 • Nie ma godziny policyjnej
 • Darmowa wycieczka po mieście
 • Sejfy
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Wycieczki / biuro podróży
 • Pralnia
 • Recepcja (w określonych godzinach)
 • Wspólnego obszaru pokoju
 • Wspólna kuchnia
 • Dostęp do Internetu w miejscach publicznych
 • Teren zewnętrzny
 • Zwierzęta dozwolone
 • Sala telewizyjna

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 15:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Zasady podatkowe (płatne nieruchomościom)

Podatki: 1.01 EUR

Ważne informacje

*** LATE CHECK-IN ***

Reception is open from 8am till 8pm. If you plan to arrive between 8pm and 8am (overnight) you MUST inform us by E-mail or phone in order to coordinate your check-in. The reception desk is closed during the night and you won't be able to enter without our instruction, so we need to be aware of any changes.

** Due to cancellation policy the hostel reserves the right to request the CVV code. **

*** ADDITIONAL PAYMENT *** Tourist tax: 1,01€/night.

*** CONFIRMATION LETTER ***

After receiving your booking Vila will send you a confirmation letter by E-mail you MUST read and answer.

All changes / cancellations / modifications (such as changes in arrival time, postponing the arrival date, reducing the length of the stay, ..) MUST be made by E-mail (not by phone) directly to the hostel via the E-mail address on the booking confirmation and can be accepted free of charge at least 2 days (48 hours) prior to arrival date. No exceptions.

All late cancellations / modifications or no-shows during the week will be automatically charged for the cost of the first night of the reservation to the credit card provided with the booking.

Payments made to Hostele.com are non-refundable.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s