Quito - Hostel Revolution

Los Rios N13-11 y Julio Castro, Quito, Ecuador, EC

Podgląd hostelu

Hotel Rewolucja w kolonialnym domu typu z drewnianymi podłogami i dekoracji sufitów gipsowych. Mamy taras na dachu z pięknymi widokami, duży łazienki czyste i nowoczesne i wspólnym obszarem / bar. WP jest także domem dla Matta i Marii Australian / ekwadorski para i ich mały pies, Shakira. WP nie awanturnik hostel stroną ale mała pojemność (18 osób), chłodzone hostel dla osób w każdym wieku, które zapewnia komfortową bazą wypadową do odkrywania zabytkowego centrum jest. Mamy komfortowy salon telewizyjny z 100s DVD, taras na dachu z pięknym widokiem, w pełni wyposażoną kuchnią, map i informacji, free internet i Wi-Fi w całym…

Hotel Rewolucja w kolonialnym domu typu z drewnianymi podłogami i dekoracji sufitów gipsowych. Mamy taras na dachu z pięknymi widokami, duży łazienki czyste i nowoczesne i wspólnym obszarem / bar.

WP jest także domem dla Matta i Marii Australian / ekwadorski para i ich mały pies, Shakira.

WP nie awanturnik hostel stroną ale mała pojemność (18 osób), chłodzone hostel dla osób w każdym wieku, które zapewnia komfortową bazą wypadową do odkrywania zabytkowego centrum jest.

Mamy komfortowy salon telewizyjny z 100s DVD, taras na dachu z pięknym widokiem, w pełni wyposażoną kuchnią, map i informacji, free internet i Wi-Fi w całym domu i non palenia w pomieszczeniach.

Ważne informacje
Najwcześniej jest 8 rano i ostatni jest 23:30 (drobne wyjątki, ale trzeba potwierdzić przed rezerwacją)
* Istnieją pewne hałas ruch wstrzymany
* Przechowalnia sklepu 25c dni
* Jesteśmy oficjalnie w historycznym centrum Quito, który jest spokojny w nocy. (Z wyjątkiem La Ronda, który jest najpilniej strzeżoną tajemnicą!). Jeśli chcesz pozostać wśród dyskoteki i gdzie biura podróży są rozważyć pobyt w Gringolandia / La Mariscal (co 10 min bus / cab)
* Ważny paszport wymagany przez wszystkich gości

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  91% 100
90%
Ogólnie 90%
91%
Atmosfera 91%
92%
Obsługa 92%
88%
Lokalizacja 88%
94%
Czystość 94%
87%
Media 87%
92%
Bezpieczeństwo 92%
89%
Wartość 89%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Quito

Media

 • Bar
 • Zaplecze kuchenne
 • Pokój gier
 • Sejfy
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Recepcja (w określonych godzinach)
 • Miejsce na grilla
 • Wspólnego obszaru pokoju
 • Wspólna kuchnia
 • Dostęp do Internetu w miejscach publicznych
 • Sala telewizyjna

Do kupienia dodatkowo

Przechowalnia bagażu: 0,25$

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 8:30

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:30

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

Please send us your arrival time as soon as you can.

*earliest check-in is 8am and latest 11pm.

*There is some noise from passing traffic

*Luggage store 25c a day

*We are officially within the historical center of Quito which is quiet at night.(with the exception of La Ronda which is a best kept secret!). If you want to stay amongst the discos & where the travel agents are consider staying in Gringolandia/La Mariscal (which is 10 mins bus/cab)

*valid passport required by all guests

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s