Tolmin - Hostel Paradiso

Trg Marsala Tita 10., Tolmin, Slovenia, 5220

Podgląd hostelu

Hostel wita podróżnych w każdym wieku z całego świata. Łącznej powierzchni ok. 280m2 gwarantuje ponad powierzchnię Proszenie avarage na osobę. Można wydać swoją grę Czas wolny: Monopoly, ryzyko, Ludo, ruletka i różnego rodzaju gier karcianych: poker, Tarok i Sechsundsechzig (Schnapsen), Solitaire ... Istnieje wiele księgozbiorów dostępne z różnych gatunków, TV, filmy i bajki na DVD, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu lub sieci wolnego Internetu. W recepcji w naszym hostelu można uzyskać wszystkie niezbędne informacje o Tolmin, jego historii i działalności, które mogą być wykorzystane w dolinie rzeki Soca Szmaragdowego. W cenę wliczone jest śniadanie, które serwowane jest w barze lub…

Hostel wita podróżnych w każdym wieku z całego świata. Łącznej powierzchni ok. 280m2 gwarantuje ponad powierzchnię Proszenie avarage na osobę.

Można wydać swoją grę Czas wolny: Monopoly, ryzyko, Ludo, ruletka i różnego rodzaju gier karcianych: poker, Tarok i Sechsundsechzig (Schnapsen), Solitaire ...

Istnieje wiele księgozbiorów dostępne z różnych gatunków, TV, filmy i bajki na DVD, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu lub sieci wolnego Internetu.

W recepcji w naszym hostelu można uzyskać wszystkie niezbędne informacje o Tolmin, jego historii i działalności, które mogą być wykorzystane w dolinie rzeki Soca Szmaragdowego.

W cenę wliczone jest śniadanie, które serwowane jest w barze lub tarasy zewnętrzne. Bar czynny jest codziennie od 7.00 do 23.00 po południu, piątki i soboty do 24.00.

Oprócz dobrej atmosfery w barze, usługi miłej i dobrej muzyki, polecamy filiżankę naszej kawy Illy, a może kawałek z naszych ciast i placków, które mamy zawsze świeże.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Bardzo dobry  73% 100
72%
Ogólnie 72%
70%
Atmosfera 70%
80%
Obsługa 80%
90%
Lokalizacja 90%
85%
Czystość 85%
70%
Media 70%
60%
Bezpieczeństwo 60%
55%
Wartość 55%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Tolmin

Media

  • Bar
  • Akceptowane karty kredytowe
  • Parking
  • Pokój gier
  • Internet / Wi-Fi
  • Całodobowa recepcja
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Wycieczki / biuro podróży

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 12:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.