Puerto Natales - Hostel 53 Sur

8.8
Świetnie
8.0%
Atmosfera 8.0
9.5%
Obsługa 9.5
9.0%
Lokalizacja 9.0
8.5%
Czystość 8.5
9.0%
Media 9.0
8.5%
Bezpieczeństwo 8.5
9.0%
Wartość 9.0
  • Alexandra
    Great breakfast and hospitality

Jak dotrzeć do hostelu.

Get to hostel by bus
Odległość pieszo do hostelu: 5 minuty.
Kierunek: Hostel 53 Sur jest oddalony jedynie o 5 minut na piechotę od dworca autobusowego Rodoviario Terminal, gdzie kończą swoje trasy autobusy z Punta Arenas i Torres Del Paine. Znajdujemy się 5 budynków za terminalem. Z dworca autobusowego Rodoviario należy kierować się do wyjścia oznaczonego czarnym napisem "TO CENTRO". Za nim dojdzie się do hostelu należy minąć ulice: Bernardo O' Higgins, Esmeralda, Manuel Bulnes, R De Valdivia i Tucapel, na której mieści się hostel. Prosimy aby sprawdzać numery domów na budynkach, gdy pojawi się numer 1337 to będzie nasz hostel. Nasz adres to: TUCAPEL 1337, PUERTO NATALES, CHILE.

Otoczenie.

How to get there

Hostel 53 Sur mieści się w centrum miasta w niedalekiej odległości od sklepów, dworca autobusowego, banku i bankomatów, restauracji, apteki, muzeów, kasyna i portu.
Metro:
Dzielnice:
Bos en Lommer
Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię 1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s