Budapeszt - Happy Holiday Hostel Budapest

Dob utca 49. Floor I, Budapest, Hungary, H-1074

Podgląd hostelu

Otworzyliśmy nasz hostel w maju 2008 roku. Jesteśmy otoczeni przez innych dobrych hosteli, więc możesz liczyć na naszą dobrą lokalizację. Ale co znaczy więcej: mamy naprawdę ładne i komfortowo urządzone pokoje i wspólne salon spotkać ludzi. Można zobaczyć zdjęcia dostarczone. Pokoje mają różne kolory, ale są takie same w stylu i wysokiej jakości, niech to będzie podwójne lub cztery-osobowy pokój. Naszym celem jest oferować jakość i zapewnić czystość dla Ciebie. Łazienki i dobrze wyposażona kuchnia uczyni Państwa pobyt bardziej wygodne. Nasz personel posługuje się językiem angielskim i niemieckim oraz informacje na temat miasta, jeśli jesteś w potrzebie. Nie ma godziny…

Otworzyliśmy nasz hostel w maju 2008 roku. Jesteśmy otoczeni przez innych dobrych hosteli, więc możesz liczyć na naszą dobrą lokalizację.

Ale co znaczy więcej: mamy naprawdę ładne i komfortowo urządzone pokoje i wspólne salon spotkać ludzi. Można zobaczyć zdjęcia dostarczone. Pokoje mają różne kolory, ale są takie same w stylu i wysokiej jakości, niech to będzie podwójne lub cztery-osobowy pokój.

Naszym celem jest oferować jakość i zapewnić czystość dla Ciebie.
Łazienki i dobrze wyposażona kuchnia uczyni Państwa pobyt bardziej wygodne.

Nasz personel posługuje się językiem angielskim i niemieckim oraz informacje na temat miasta, jeśli jesteś w potrzebie. Nie ma godziny policyjnej, ale nie ma blokady. Nasza check-out jest elastyczny z przechowalni bagażu.

Należy pamiętać, nasz hostel nie Party Hostel jest palenie jest zabronione. Prosimy o poinformowanie nas, jeśli czas przylotu podane wcześniej zmiany podczas podróży.

Proszę, należy pamiętać, check-in jest pomiędzy 11 am-21 pm.

Ten tekst został przetłumaczony przy użyciu Google Translator

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  94% 100
94%
Ogólnie 94%
92%
Atmosfera 92%
96%
Obsługa 96%
96%
Lokalizacja 96%
92%
Czystość 92%
92%
Media 92%
94%
Bezpieczeństwo 94%
96%
Wartość 96%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

 • Zaplecze kuchenne
 • Darmowa wycieczka po mieście
 • Sejfy
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Wycieczki / biuro podróży
 • Pralki
 • Recepcja (w określonych godzinach)
 • Wspólnego obszaru pokoju
 • Wspólna kuchnia
 • Dostęp do Internetu w miejscach publicznych
 • Sala telewizyjna

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 10:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s