Quito - Dawn's Lodge

Esmeraldas E4-86 Los Ríos street Pichincha, Quito, Ecuador, 000

Podgląd hostelu

Oferujemy ciepłą pobyt w 200 roku stary dom kolonialny zbudowany w dzielnicy San Blas, założona w 1568 roku. Jumbo Zakwaterowanie znajduje się w dzielnicy kolonialnej pierwszego miasta oświadczył dziedzictwo ludzkości przez UNESCO w 1978 roku. Zakwaterowanie zachowuje swoją kolonialną infrastruktury i ERA, takich jak ściany murowane, pokryte błotem, słomy i roli własnych materiałów firmy Adobe. Są patrole bezpieczeństwa 24 godziny na dobę i jest posterunek policji 15 metrów od naszych zakładach, dzięki czemu nasza dzielnica bezpieczne miejsce.

Oferujemy ciepłą pobyt w 200 roku stary dom kolonialny zbudowany w dzielnicy San Blas, założona w 1568 roku. Jumbo Zakwaterowanie znajduje się w dzielnicy kolonialnej pierwszego miasta oświadczył dziedzictwo ludzkości przez UNESCO w 1978 roku.Zakwaterowanie zachowuje swoją kolonialną infrastruktury i ERA, takich jak ściany murowane, pokryte błotem, słomy i roli własnych materiałów firmy Adobe.Są patrole bezpieczeństwa 24 godziny na dobę i jest posterunek policji 15 metrów od naszych zakładach, dzięki czemu nasza dzielnica bezpieczne miejsce.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  96% 100
96%
Ogólnie 96%
96%
Atmosfera 96%
100%
Obsługa 100%
93%
Lokalizacja 93%
100%
Czystość 100%
91%
Media 91%
97%
Bezpieczeństwo 97%
93%
Wartość 93%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Quito

Media

  • Nie ma godziny policyjnej
  • Hol
  • Internet / Wi-Fi
  • Całodobowa recepcja
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Pralki

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 14:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

Klienci może anulować rezerwację bez opłat do 1 dnia przed przyjazdem. Po tej dacie opłaty zostaną zastosowane przez właściwość do całkowitego kosztu rezerwacji. Depozyty wypłacane jest bezzwrotna.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.