Edynburg - CODE Hostel

50 Rose Street North Lane, Edynburg, Scotland

Podgląd hostelu

KOD Edinburgh to nowy hostel butikowy na Rose Street North Lane, w pięknej i tętniącej życiem centrum Edinburgh. Combining innowacyjnego, nowoczesnego designu z tradycyjnymi materiałami i elegancji czerwonej cegły budynku z epoki, hostel ma na celu zapewnienie możliwie najlepszego zakwaterowania , atmosfera i doświadczenie dla wymagających guests. Our wyrafinowane strąki (mamy już poza tradycyjne łóżka piętrowe tutaj) oraz z łazienką prysznicach są projektowane z maksimum komfortu i prywatności w umyśle, podczas gdy nasze obszary kuchnia i ogólnodostępne są inteligentnie rozmieszczone, aby zapewnić tych, którzy tu mogą odpocząć i zrelaksować się, a jeśli zdecydujesz się zrobić, spotkać się i mieszają się…

KOD Edinburgh to nowy hostel butikowy na Rose Street North Lane, w pięknej i tętniącej życiem centrum Edinburgh.
Combining innowacyjnego, nowoczesnego designu z tradycyjnymi materiałami i elegancji czerwonej cegły budynku z epoki, hostel ma na celu zapewnienie możliwie najlepszego zakwaterowania , atmosfera i doświadczenie dla wymagających guests.

Our wyrafinowane strąki (mamy już poza tradycyjne łóżka piętrowe tutaj) oraz z łazienką prysznicach są projektowane z maksimum komfortu i prywatności w umyśle, podczas gdy nasze obszary kuchnia i ogólnodostępne są inteligentnie rozmieszczone, aby zapewnić tych, którzy tu mogą odpocząć i zrelaksować się, a jeśli zdecydujesz się zrobić, spotkać się i mieszają się z ciekawszych nowych ludzi, jako część swojego doświadczenia w schronisku. W sumie KOD posiada 6 pokoi i 30 beds.

Breakfast wliczone jest w cenę każdego gości. Nasza świetlica jest skonfigurowany z kuchnią i salonem z telewizorem z płaskim ekranem i duże stoły na obiad lub kolację, spotkać innych podróżnych, lub po prostu korzystać z Internetu za pomocą naszego bezpłatnego WiFi w całym building.

CODE znajduje się w samym sercu Edynburg na równoległej ulicy Princes street, duży ulicy handlowej w Edynburgu z wielu dużych sklepów odzieżowych i sklepów wokół. Jest on otoczony przez wiele pubów i restauracji, ale jeszcze trochę z dala od gwaru Princes Street.

CODE Edynburgu jest zabawa, fajne, relaksujące miejsce na pobyt i jest idealnym miejscem, z którego można zwiedzać

Czytaj dalej...
Dzielnice:
Princes Street Nowe Miasto
Stacje kolejowe:
Dworzec Kolejowy Waverley
średnia Ocena Świetnie  83% 100
100%
Ogólnie 100%
88%
Obsługa 88%
100%
Lokalizacja 100%
87%
Czystość 87%
100%
Zabawa 100%
71%
Atmosfera 71%
68%
Media 68%
80%
Bezpieczeństwo 80%
73%
Wartość 73%

Informacje i Cena

Data przyjazdu: 26 grudzień 2017
Liczba nocy: 2
Data wyjazdu: 28 grudzień 2017

Media

  • TV
  • Lodówka
  • Ogrzewanie
  • Pralnia
  • Kuchnia
  • Przechowalnia bagażu
  • Sejfy
  • Ręcznik

Warunki rezygnacji

Ten rodzaj zakwaterowania będzie pobierać wszystkie noce w przypadku anulowania rezerwacji mniej niż 3 dni przed przyjazdem.. W przypadku niepojawienia obciąży wszystkie noce z karty kredytowej.

Ważne informacje

WARUNKI SPECJALNE REZERWACJI

Obiekt akceptuje poniższe karty kredytowe w celu uiszeczenie pozostałej sumy do zapłaty: Visa, Mastercard, Visa Electron, American Express, Debit Cards.

Obiekt zastrzega sobie prawo do preautoryzacji karty kredytowej przed Twoim przyjazdem .

Podatki wliczone.

WARUNKI ANULACJI

Ten rodzaj zakwaterowania będzie pobierać wszystkie noce w przypadku anulowania rezerwacji mniej niż 3 dni przed przyjazdem..

W przypadku niepojawienia obciąży wszystkie noce z karty kredytowej.

WAżNE, MUSISZ WIEDZIEć

Brak dostępu dla wózków inwalidzkich

Dzieci nie są akceptowane

Pokoje prywatne restrykcje wiekowe: minimum 18 lat

Dormy - restrykcje wiekowe: minimum 18 lat

Palenie: Wszystkie pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne są nie palone

Zwierzęta NIE są akceptowaneWizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.