Paryż - BVJ Opera-Montmartre Hostel

7.2
Bardzo dobry
6.3%
Atmosfera 6.3
7.6%
Obsługa 7.6
8.9%
Lokalizacja 8.9
7.0%
Czystość 7.0
6.1%
Media 6.1
6.8%
Bezpieczeństwo 6.8
7.5%
Wartość 7.5
  • Pierre
    Bardzo krótki, ale przyjemny pobyt
  • Arlette
    bardzo ładny hostel, gościnny i dobrze położony

About the place Hostel

Otwarty całą dobę 24/7, mieszczący się w przepięknym budynku, w samym sercu Paryża, hostel BVJ Opéra-Montmartre to idealne miejsce w centrum atrakcji.

 
Za darmo
Pościel
Za darmo
Przechowalnia bagażu
Godziny pracy recepcji
 
Palenie dozwolone: In designated areas
Ochrona
Szafki w strefie ogólnodostępnej

Informacje i Cena

Otoczenie.

How to get there

Address: 1, Rue de la Tour des Dames, Paryż, Francja, 75009
W dawnym dworku wybudowanym w XVIII wieku, przez Napoleona przekazany jako prezent aktorce Mlle Mars, działa pierwszy hostel historyczny w Paryżu, Hostel jest administrowany przez organizację zrzeszającą hostele w Paryżu, działającą non-profit. Hostel oferuje tani nocleg i podstawowe udogodnienia, za to idealna lokalizacja w pobliżu budynku Opery Narodowej, Montmartre, Placu Pigalle, kabaretu Moulin Rouge oraz modnych butików czyni tę kwaterę bardzo atrakcyjną.
Train station:
Gare Saint-Lazare
Gare du Nord
Gare Montparnasse
Gare de Lyon
Gare de l'Est
Gare d'Austerlitz
Metro:
Dzielnice:
Pigalle
Ninth Ward

Punkty orientacyjne

Important information

For refundable rates:
Due to the Coronavirus, If your cancel your booking, a credit to your account will apply for future bookings. Credits are valid 2 years on thousands of properties.

This property does not have the capability to enable guests to self-isolate due to the communal nature of its facilities.

- jesteśmy otwarci całą dobę 24/7, można się meldować o każdej porze.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.
Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Latest reviews

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami zamieszczonymi przez użytkowników, którzy nocowali w danym obiekcie

Na stronie dostępne są WSZYSTKIE opinie, zarówno pozytywne i negatywne, dzięki temu dysponujesz pełną informacją na temat wybranego obiektu przed podjęciem decyzji o rezerwacji. Jeśli zatrzymałeś/aś się w danym obiekcie i chcesz zostawić o nim opinię, prosimy o zalogowanie się i wybranie "Moje konto".

Ana-Isabel
6.0
Dobry
Źle wyposażona karczma, której brakuje komfortu.

Drzwi pokoju zamknęły się bardzo źle i przy wielkim hałasie, trudnym do zamknięcia za sobą przy każdym wejściu / wyjściu, spaliśmy przy otwartych drzwiach pokoju! Tylko jeden klucz na pokój: ten system jest w każdym razie zrujnowany i prawie nie działa w akademikach. Brak miejsca w pokoju na zamknięcie naszych rzeczy. Pokój słabo ogrzewany, było zimno. Schronisko zapewnia tylko koc (bez puchu), co nie wystarcza zimą w źle ogrzewanych pokojach. Ręczniki nie są wypożyczane, są tylko w sprzedaży (5 € za mały ręcznik), a co gorsza, nie ma mydła, ani pod prysznicami, ani na zlewach. Powitanie jest przyjazne, ale nie rekompensuje to niewystarczającego wyposażenia i braku ogrzewania hostelu ...

6
Atmosfera 6.0
8
Obsługa 8.0
10
Lokalizacja 10.0
9
Czystość 9.0
3
Media 3.0
3
Bezpieczeństwo 3.0
3
Wartość 3.0
Pierre
9.1
Fantastycznie
Bardzo krótki, ale przyjemny pobyt

Przybyłem do hostelu we wtorek o 22:30, aby wyjść w środę o 5:30, spersonalizowany i bardzo mile przyjęty przez młodą kobietę przy kasie. Wszystko w porządku! Czystość, dom, ustawienie i wygoda łóżka ... Małe mieszkania: brak CB, brak żarówki na drugim piętrze i nieco głośny, gdy jest grupa nastolatków ...

6
Atmosfera 6.0
10
Obsługa 10.0
10
Lokalizacja 10.0
9
Czystość 9.0
9
Media 9.0
10
Bezpieczeństwo 10.0
10
Wartość 10.0
YOUSSEF
6.9
Dobry
Nieźle w centrum Paryża. Ale na podłodze nie ma wystarczającej ilości pryszniców. Gniazda są daleko od łóżek

Przyjazny i pomocny personel

3
Atmosfera 3.0
9
Obsługa 9.0
8
Lokalizacja 8.0
5
Czystość 5.0
6
Media 6.0
10
Bezpieczeństwo 10.0
7
Wartość 7.0
Arlette
8.4
Świetnie
bardzo ładny hostel, gościnny i dobrze położony

Hostel znajduje się w bardzo urokliwej okolicy (9. dzielnica). Idealne miejsce dla tych, którzy chcą zobaczyć piękne budynki (Moulin Rouge, Garnier Palace, St. Trinity ....). Zaraz po wejściu do budynku oczarowuje Cię „królewska” dekoracja sali. Zewnętrzny dziedziniec nie ma czego zazdrościć przedpokoju, ponieważ ma również swój urok dzięki dekoracjom na ścianie. Pyszne śniadanie, bez dodatków i wystarczająca propozycja, aby zadowolić wszystkich. Jeśli chodzi o pokoje, są zabawne. osobiście nie czułem się zatłoczony innymi ludźmi; ale może nie podobać się tym, którzy są przyzwyczajeni do dużych pomieszczeń. Ponadto liczba zdjęć jest naprawdę ograniczona. Mam tylko mały problem z toaletą, którą uważam za zbyt małą (mówi moja klaustrofobiczna strona) i fakt, że nie ma szafki na nasze rzeczy.

7
Atmosfera 7.0
9
Obsługa 9.0
10
Lokalizacja 10.0
10
Czystość 10.0
6
Media 6.0
7
Bezpieczeństwo 7.0
10
Wartość 10.0
Romain
7.9
Bardzo dobry

ładny

7
Atmosfera 7.0
9
Obsługa 9.0
10
Lokalizacja 10.0
9
Czystość 9.0
6
Media 6.0
8
Bezpieczeństwo 8.0
6
Wartość 6.0
Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię 1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s