Bled - Apartment Center Bled

Riklijeva 5, Bled, Slovenia, 4260

Podgląd hostelu

Centrum Mieszkanie Bled jest nowoczesny iw pełni wyposażony apartament z jedną sypialnią. Posiada łazienkę z wanną, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, sypialnia, balkon i garaż. Wyposażenie obejmuje telewizję satelitarną i pralka. Lokalizacja apartamentu pozwala na aktywny wypoczynek w sankach lato, trekking, wspinaczka, jazda na rowerze, spacery, pływanie, wioślarstwo,). Wszystkie działania są dostępne bez samochodu.

Centrum Mieszkanie Bled jest nowoczesny iw pełni wyposażony apartament z jedną sypialnią. Posiada łazienkę z wanną, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, sypialnia, balkon i garaż.

Wyposażenie obejmuje telewizję satelitarną i pralka.

Lokalizacja apartamentu pozwala na aktywny wypoczynek w sankach lato, trekking, wspinaczka, jazda na rowerze, spacery, pływanie, wioślarstwo,). Wszystkie działania są dostępne bez samochodu.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Bled

Media

  • Parking
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Internet / Wi-Fi
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Pralki

Do kupienia dodatkowo

Odbiór z lotniska: 15,00€

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.