Bled - Aparthostel Tina

Cankarjeva cesta 23b, Bled, Slovenia, 4260

Podgląd hostelu

Jesteśmy bardzo blisko do kursu narciarskiego, gdzie można jeździć na nartach w zimie lub cieszyć toru saneczkowego sanki letni w miesiącach letnich. Zimą można przejść narciarstwa biegowego przez malowniczej miejscowości Bled. Trasa rozpoczyna się zaledwie kilka metrów od domu. Miejsce parkingowe z hotelu Golf (300m od nas) jest przystanek autobusowy na autobus narciarski, który zabierze Cię do narciarskich Vogel lub Krvavec iz powrotem. Straža kurs narciarski, gdzie można jeździć na nartach w zimie lub cieszyć się jazdą na sankach adrenaliny letnim Tobogganing utwór latem jest jednak w odległości 200m od nas. Tylko 3 km z dala od nas, to wspaniały…

Jesteśmy bardzo blisko do kursu narciarskiego, gdzie można jeździć na nartach w zimie lub cieszyć toru saneczkowego sanki letni w miesiącach letnich.

Zimą można przejść narciarstwa biegowego przez malowniczej miejscowości Bled. Trasa rozpoczyna się zaledwie kilka metrów od domu.

Miejsce parkingowe z hotelu Golf (300m od nas) jest przystanek autobusowy na autobus narciarski, który zabierze Cię do narciarskich Vogel lub Krvavec iz powrotem. Straža kurs narciarski, gdzie można jeździć na nartach w zimie lub cieszyć się jazdą na sankach adrenaliny letnim Tobogganing utwór latem jest jednak w odległości 200m od nas.

Tylko 3 km z dala od nas, to wspaniały pomnik przyrody - Vintgar wąwóz. Piękna rzeka Radovna przeciął potężny kanion w skale, który kończy się niezwykły wodospad o nazwie suma, która jest absolutnie warte zobaczenia go.
Apartamenty Tina proponuje Państwu trzy ładne apartamenty i pokój dwuosobowy.

Oferujemy również korzystanie z łóżkiem dziecka.


Apartament z trzema łóżkami:
Znajduje się łazienka z prysznicem i niewielką kuchnię z lodówką. Mieszkanie jest również wyposażone w telewizję kablową oraz bezpłatny dostęp do Internetu LAN i WLAN.


Apartament z czterema łóżkami:
Znajduje się łazienka z prysznicem i niewielką kuchnię z lodówką. Istnieje olso mały balkon. Mieszkanie jest wyposażone w telewizję kablową oraz bezpłatny dostęp do Internetu LAN i WLAN.

Pokój dwuosobowy z łazienką
Pokój z łazienką, lodówką, telewizję kablową, bezpłatny dostęp do internetu LAN i WLAN.

Dodatkowy podatek turystyczny w wysokości 1/person/night pobierana jest w wyjścia.

Check-in time jest od 12:00 do 16:00, inne godziny na umowie
Check-out jest do 10.00 w dniu wyjazdu

Ten tekst został przetłumaczony przy użyciu Google Translator

Czytaj dalej...
średnia Ocena Świetnie  83% 100
83%
Ogólnie 83%
72%
Atmosfera 72%
76%
Obsługa 76%
82%
Lokalizacja 82%
88%
Czystość 88%
79%
Media 79%
95%
Bezpieczeństwo 95%
88%
Wartość 88%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Bled

Media

  • Akceptowane karty kredytowe
  • Parking
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Internet / Wi-Fi
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Pralnia

Do kupienia dodatkowo

Śniadanie: 4,00€

Odbiór z lotniska: 45,00€

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 14:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

Parking kosztuje 10€ za dzień.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s