Nicea - Antares Hostel

8.6
Świetnie
8.4%
Atmosfera 8.4
8.8%
Obsługa 8.8
8.8%
Lokalizacja 8.8
8.4%
Czystość 8.4
8.2%
Media 8.2
8.7%
Bezpieczeństwo 8.7
8.5%
Wartość 8.5
  • Nicolas
    Très bon accueil au sein de cet hôtel, très bon rapport qualité prix, idéal pour les touristes ou les étudiants de passage a Nice!
  • maria
    The location is great for travel by train. Easily accessible from metro and buses as well. The rooms are separated and have keys in all areas helping security. Kitchen and fridge space helps save some money for food.

Jak dotrzeć do hostelu.

Od: Aéroport Nice Côte d'Azur.
Odległość pieszo do hostelu: 1 hour.
Odległość do hostelu jadąc samochodem: 15 minuty.
Odległość do hostelu jadąc komunikacją miejską: 20 minuty.
Kierunek: Z lotniska udaj się autobusem numer 99 do dworca kolejowego w Nicei, a przy dworcu wystarczy przejść na drugą stronę ulicy by zawitać do nas.

Otoczenie.

How to get there

Położony w Nicei, Hostel Antares znajduje się zaledwie 15 minut drogi na piechotę od plaży i 170 metrów od stacji kolejowej Nice Ville.
Od międzynarodowego lotniska w Nicei dzieli nas jedynie 8 kilometrów, a 800 metrów od nas znajduje się bazylika Basilique Notre-Dame de Nice. Droga ekspresowa A8 jest oddalona o 10 minut jazdy samochodem.
Według niezależnych opinii nasz hostel znajduje się w ulubionej przez gości części Nicei.
Train station:
Gare de Nice
Metro:
Dzielnice:
Serce miasta
Muzycy
Lekarz
Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię 1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s