Keszthely - Ambient Hostel - Guesthouse

Vendégház és Kávéház Keszthely Sopron u. 10, Keszthely, Hungary, .

Podgląd hostelu

W naszej części hostelu mamy 2 i 3 osobowy prywatnych pokoi oraz 5-6-10 osobowe akademiki mieszanych (częściowo z łóżka piętrowe). W małej sali i we wspólnym pokoju można oglądać telewizję lub spędzać czas z innymi gośćmi. Nie mamy kuchnię do akademików. Istnieje tylko mikrofalówka, czajnik, lodówka i naczynia do swobodnego użytku. (Mamy tylko kuchnię w apartamentach). Mamy również kilka apartamentów. Apartament Studio (dla 2 os.) -2 Pokojowe (dla 4 os.) Wszystkie nasze apartamenty posiadają aneks kuchenny z elektrycznymi palnikami, mikrofalówka, lodówka itp. W pokoju telewizja satelitarna i WIFI w łazienkę z prysznicem. W dużym ogrodzie (1500 m²), jest parking oraz…

W naszej części hostelu mamy 2 i 3 osobowy prywatnych pokoi oraz 5-6-10 osobowe akademiki mieszanych (częściowo z łóżka piętrowe). W małej sali i we wspólnym pokoju można oglądać telewizję lub spędzać czas z innymi gośćmi. Nie mamy kuchnię do akademików. Istnieje tylko mikrofalówka, czajnik, lodówka i naczynia do swobodnego użytku. (Mamy tylko kuchnię w apartamentach).

Mamy również kilka apartamentów.
Apartament Studio (dla 2 os.)
-2 Pokojowe (dla 4 os.)

Wszystkie nasze apartamenty posiadają aneks kuchenny z elektrycznymi palnikami, mikrofalówka, lodówka itp. W pokoju telewizja satelitarna i WIFI w łazienkę z prysznicem.
W dużym ogrodzie (1500 m²), jest parking oraz z możliwością grillowania, gry itd.

Nasza Kawiarnia: część na piętrze z kawiarni w stylu lounge. Są wygodne fotele i kanapy, książki, czasopisma, mapy, gry i internet. 2x3 m duże ścianie projektora sprawia, że ​​pobyty przyjemne. (Otwarty od maja kwatery do września)

UWAGA: Nasza recepcja czynna jest tylko od 7:30 do 22:00. Dziękuję za zrozumienie.

MPORTANT!
Ponieważ nasza recepcja jest nieczynna w okresie zimowym (wrzesień-maj) uprzejmie prosimy o wszystkich naszych gości do kontaktu z nami w celu poinformowania nas o dokładnym czasie ich przybycia, abyśmy mogli je otrzymać. (E-mail: keszthely.szallas @ gmail.com, tel / sms: +3630 / 460 35 36) W przeciwnym razie może się okazać, że będzie tylko znaleźć zamkniętych drzwi.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Świetnie  82% 100
81%
Ogólnie 81%
75%
Atmosfera 75%
88%
Obsługa 88%
78%
Lokalizacja 78%
91%
Czystość 91%
69%
Media 69%
88%
Bezpieczeństwo 88%
82%
Wartość 82%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Keszthely

Media

  • Parking
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Hol
  • Skrytka depozytowa
  • Pralki
  • Kawiarnia
  • Teren zewnętrzny

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 14:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

As our reception is closed during the low season (September to May) we kindly request you to contact us in order to inform us about the exact time of your arrival, so that we can receive you.

Otherwise it might be that you will only find closed doors.

THANK YOU FOR YOUR UNDERSTANDING!

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.