Ljubljana - Aladin Hostel

Tugomerjeva 56, Ljubljana, Slovenia, 1000

Podgląd hostelu

Aladin Hostel położony jest w pobliżu centrum Lublany, która jest bardzo stare miasto z dobrze rozwiniętym życiu kulturalnym i społecznym. Tutaj znajdziesz Cankarjev dom, kilka galerii, muzeów i wiele pubów, a także klubów. Goście będą mieli do korzystania z naszej tabeli puli. Rower friendly! (Mamy garaż dla rowerów) Na minimum dwa dni pobytu oferujemy bezpłatny transport po wcześniejszym uzgodnieniu (24 godzin wcześniej) Znajdujemy się zaledwie 2000 metrów (20 min pieszo) od centrum miasta, w dół, gdzie można bawić się prawie całą noc. Odległość od centrum miasta autobusem do dworca PKP jest o tym samym-2000m-tak chodzić lub zadzwoń na bezpłatną przejażdżkę!…

Aladin Hostel położony jest w pobliżu centrum Lublany, która jest bardzo stare miasto z dobrze rozwiniętym życiu kulturalnym i społecznym. Tutaj znajdziesz Cankarjev dom, kilka galerii, muzeów i wiele pubów, a także klubów.

Goście będą mieli do korzystania z naszej tabeli puli.

Rower friendly! (Mamy garaż dla rowerów)

Na minimum dwa dni pobytu oferujemy bezpłatny transport po wcześniejszym uzgodnieniu (24 godzin wcześniej)

Znajdujemy się zaledwie 2000 metrów (20 min pieszo) od centrum miasta, w dół, gdzie można bawić się prawie całą noc.
Odległość od centrum miasta autobusem do dworca PKP jest o tym samym-2000m-tak chodzić lub zadzwoń na bezpłatną przejażdżkę!

Nasi goście mogą korzystać świeżą pościel, ręczniki i inne udogodnienia, jak opisano;
Goście mogą wypożyczyć rower i zrobić ich pranie w nowej pralni.
Od tego roku, goście mogą korzystać z stołem bilardowym wspólny pokój z samodzielnym jedzeniem usługi i udogodnienia napojów przez cały dzień.

Aladin Hostel posiada klimatyzację w całym, świetlica ze stołem bilardowym, telewizję kablową i super szybkich optycznych 10mg internetowych.

Możesz przygotować sobie śniadanie lub mają tylko przekąskę, kanapkę lub kawę z naszą siebie obiektów służących! Każdy pokój ma swój własny dostęp do Internetu, jak również podłączenie telewizji kablowej.

Większość z dwóch pokoi łóżkowych są en-suite. Goście mogą wybierać z 1, 2 0r 3 pokoje prywatne. Mamy też cztery łóżka akademików i pięć łóżek wieloosobowe sypialnie z łazienką lub prysznicem gminnych.

* Proszę zwrócić uwagę: jak staramy się zaoferować naszym gościom maksymalny komfort za najniższą cenę, łazienkach w niektórych pokojach są dzielone z pokoju sąsiada. (Gość powinien zamknąć drzwi pokoju sąsiada i odblokować go opuszczając ten łazienka)

Czytaj dalej...
średnia Ocena Dobry  69% 100
66%
Ogólnie 66%
62%
Atmosfera 62%
76%
Obsługa 76%
56%
Lokalizacja 56%
62%
Czystość 62%
64%
Media 64%
77%
Bezpieczeństwo 77%
64%
Wartość 64%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Ljubljana

Media

 • Klimatyzacja
 • Akceptowane karty kredytowe
 • Parking
 • Zaplecze kuchenne
 • Nie ma godziny policyjnej
 • Pokój gier
 • Hol
 • Internet / Wi-Fi
 • Bilard
 • Skrytka depozytowa
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Pralki
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Pralnia
 • ATM / cash machine
 • Wspólnego obszaru pokoju
 • Wspólna kuchnia
 • Dostęp do Internetu w miejscach publicznych
 • Sala telewizyjna

Do kupienia dodatkowo

Odbiór z lotniska: 20,00€

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 10:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

NOTICE 2;

For the time of New Year (dates from 27th Dec.-3th Jan) we only except bookings of minimum 3 nights! All bookings made for less than 3 nights in that period will be canceled.

NOTICE 3;

If bookings made over bank holidays (Christmas, New Year,...) need to be cancelled, this should be done a minimum of seven days before the arrival date.

Cancellations made after this or non arrivals will be charged in full!

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s