Bovec - Adrenaline-Check Eco Place

Podklopca 4, Bovec, Slovenia, 5320

Podgląd hostelu

Adrenaline-Check Eco-Camp znajduje się tylko 12 km od Bovec (FREE PICK-UP), w malowniczej dolinie Trenta w samym sercu Parku Narodowego Triglav. Eco-Camp znajduje się obok rzeki Soca, jednej z najczystszych rzek na świecie (rzeczywiście można pić wody) i jest otoczony przez Alpy Julijskie. Należy pamiętać, że jesteśmy obóz, a więc oferują głównie zakwaterowanie namiotowe. 10bed akademiku znajduje się w gospodarstwie naprzeciwko nas. Eko-obóz został zbudowany tylko z naturalnych materiałów, które zostały znalezione na miejscu. Znajdziesz słoneczne światło, naturalne prysznice, amfiteatr wykonane z drzewa życia, strefy grill, mostów naturalne, ogrodzenia, schody, kosze na śmieci i inne niespodzianki. Spać w pokoju z…

Adrenaline-Check Eco-Camp znajduje się tylko 12 km od Bovec (FREE PICK-UP), w malowniczej dolinie Trenta w samym sercu Parku Narodowego Triglav. Eco-Camp znajduje się obok rzeki Soca, jednej z najczystszych rzek na świecie (rzeczywiście można pić wody) i jest otoczony przez Alpy Julijskie.
Należy pamiętać, że jesteśmy obóz, a więc oferują głównie zakwaterowanie namiotowe. 10bed akademiku znajduje się w gospodarstwie naprzeciwko nas.

Eko-obóz został zbudowany tylko z naturalnych materiałów, które zostały znalezione na miejscu. Znajdziesz słoneczne światło, naturalne prysznice, amfiteatr wykonane z drzewa życia, strefy grill, mostów naturalne, ogrodzenia, schody, kosze na śmieci i inne niespodzianki.

Spać w pokoju z natury w naszym super wygodne "Soca Lean Aby kabinami namiotowych. Każdy "chude" jest wyposażony w materace, poduszki i kołdry ciepłe aby zapewnić Państwu orzeźwiającą nocy sen, nawet podczas chłodnych nocy. Brzmi jak leczyć? Następnie zarezerwować łóżko w jednym z naszej 'Soca Lean Aby się ".

W sprawie budżetu? Rozbić własny namiot (książka "własny namiot") lub pobytu w jednym z naszych namiotów (książka "Wynajem namiotów"), wyposażony w dmuchany materac tylko (tak trzeba będzie własny śpiwór).

Nie bardzo na kempingu? Bez obaw, pobyt w 10bed akademiku pod dachem domku gospodarstwa sąsiednim ust ksiazka 'Dorm 10 Bed ").

Nasz doświadczony, zabawy, anglojęzycznych i 100% słoweńskim przewodnicy wezmą cię do Matki Natury zabaw doświadczyć ekstremalnych przygód, takich jak canyonning, rafting, hydrospeeding, kajak, skoki na bungee, paralotniarstwo, kolarstwo, turystyka i snorkeling.
Po budowania głód dołącz do nas na tradycyjnym grillu słoweńskiej. Coś Doświadczenie trochę inaczej, grać na bębnach i innych instrumentach w godzinach wieczornych i na łonie natury.

Jeśli podoba Ci się nieskażoną przyrodą, a schłodzone, ale akcją wakacje, a następnie PRZYJDŹ I DOŁĄCZ DO NAS na chwilę IN PARADISE GÓRSKICH EUROPY!

Ten tekst został przetłumaczony przy użyciu Google Translator

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  90% 100
90%
Ogólnie 90%
95%
Atmosfera 95%
92%
Obsługa 92%
85%
Lokalizacja 85%
87%
Czystość 87%
92%
Media 92%
82%
Bezpieczeństwo 82%
95%
Wartość 95%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Bovec

Media

  • Bar
  • Parking
  • Zaplecze kuchenne
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Hol
  • Internet / Wi-Fi
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Wycieczki / biuro podróży

Do kupienia dodatkowo

Śniadanie: 4,00€

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.