Budapeszt - AGE Budapest Youth Centre

16 Ráday utca (street), Budapest, Hungary, 1092

Podgląd hostelu

Tutaj nasi goście mogą wybierać spośród różnych restauracji, kawiarni, herbaciarnie, galerii, klubów sportowych i można je łatwo odkryć stolicy Węgier. Centrum Młodzieży jest w jednej z tradycyjnych budynków w Budapeszcie w przyjaznym budynku, co daje szczególną atmosferę. Mamy pokoje dla par i dla grup (max. 14 osób). Mogą Państwo znaleźć więcej zdjęć wieku około Budapeszt Centrum Młodzieży w internecie! Jako dodatkową usługę można wybrać zwiedzanie zwiedzanie zwiedzanie tego pięknego miasta.

Tutaj nasi goście mogą wybierać spośród różnych restauracji, kawiarni, herbaciarnie, galerii, klubów sportowych i można je łatwo odkryć stolicy Węgier.

Centrum Młodzieży jest w jednej z tradycyjnych budynków w Budapeszcie w przyjaznym budynku, co daje szczególną atmosferę. Mamy pokoje dla par i dla grup (max. 14 osób). Mogą Państwo znaleźć więcej zdjęć wieku około Budapeszt Centrum Młodzieży w internecie!

Jako dodatkową usługę można wybrać zwiedzanie zwiedzanie zwiedzanie tego pięknego miasta.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Świetnie  89% 100
88%
Ogólnie 88%
88%
Atmosfera 88%
92%
Obsługa 92%
93%
Lokalizacja 93%
86%
Czystość 86%
82%
Media 82%
88%
Bezpieczeństwo 88%
90%
Wartość 90%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

  • Parking
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Sejfy
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Pralki

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s