Schroniska Młodzieżowe w mieście Kolonia

Kolonia - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Kolonia na Hostele.com. Kolonia - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Kolonia.

Dzielnice

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Köln Neumarkt View All Images

Hostel A & O Koeln Neumarkt położony jest w centrum miejscowości Mauritiusviertel, w spokojnej i centralnej lokalizacji. Główny dworzec kolejowy w Kolonii oddalony jest o 2,2 km. Dzięki centralnej lokalizacji hostel A & O jest łatwo dostępny samochodem lub komunikacją miejską i stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel SMARTY Cologne City Center View All Images

o Cologne cathedral | main station (5 min) o Cologne exhibition center | Lanxess Arena (12 min) o Shopping | Schildergasse (10 min) o Night life | Kölner Ringe | Kwartier Lataeng (Student quarters) (2 min) o Culture | museums| cinemas (5 min) o Local experience | Rhine river | old town (8 min)

Hostel Hostele i Schroniska - Black Sheep Hostel View All Images

Black Sheep Hostel is located right next to the university area with many bars and restaurants. Also the city center is close by (30 min walk or 7 min by streetcar, station just in front of the hostel).

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Köln Dom View All Images

A & O Koeln Dom jest bardzo centralny. To tylko 100 metrów od Dworca Centralnego i katedry w Kolonii. Kolońska Altstadt znajduje się zaledwie 300 metrów od hostelu. Dzięki centralnej lokalizacji A & O jest łatwo dojechać samochodem, pociągiem lub autobusem i jest idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Köln Hauptbahnhof View All Images

Hotel położony jest w centrum Kolonii, bezpośrednio przy Ursulaplatz. Tuż obok hotelu znajduje się słynna katedra w Kolonii i główny dworzec kolejowy. Stare miasto, główne ulice handlowe, słynne muzea i wiele innych atrakcji miasta można łatwo dotrzeć pieszo lub środkami transportu publicznego, takimi jak kolońskie targi. Centralna lokalizacja A & O Koeln Hauptbahnhof jest doskonale dostępna autobusem, pociągiem lub samochodem.

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.