Budapeszt - Design Apartments Budapest

30. Üllői Street, Budapest, Hungary, H-1085

Podgląd hostelu

DESIGN Apartamenty Budapeszt Ekskluzywny apartament Projekt czeka na wizytę z wielką warunkach w samym sercu Budapesztu. Cztery zupełnie nowe, komfortowe i przestronne apartamenty projektowanie wszystko, czego potrzebujesz na wakacje. Wszystkie apartamenty są w bardzo dobrej lokalizacji w punkt przesiadkowy, w centrum Budapesztu. Styl APARTMENT DESIGN Kształtowanie się stylu mieszkania stało się współpracy Projektowanie wnętrz mieszkań i Grupy Neopaint. Meble z mieszkania została zainspirowana przez znanych projektantów i zostały one zakupione przez ABCHome pomocy sklepem meblowym.

DESIGN Apartamenty Budapeszt
Ekskluzywny apartament Projekt czeka na wizytę z wielką warunkach w samym sercu Budapesztu. Cztery zupełnie nowe, komfortowe i przestronne apartamenty projektowanie wszystko, czego potrzebujesz na wakacje. Wszystkie apartamenty są w bardzo dobrej lokalizacji w punkt przesiadkowy, w centrum Budapesztu.

Styl APARTMENT DESIGN
Kształtowanie się stylu mieszkania stało się współpracy Projektowanie wnętrz mieszkań i Grupy Neopaint. Meble z mieszkania została zainspirowana przez znanych projektantów i zostały one zakupione przez ABCHome pomocy sklepem meblowym.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Świetnie  83% 100
82%
Ogólnie 82%
85%
Atmosfera 85%
85%
Obsługa 85%
80%
Lokalizacja 80%
80%
Czystość 80%
77%
Media 77%
82%
Bezpieczeństwo 82%
87%
Wartość 87%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

 • Akceptowane karty kredytowe
 • Zaplecze kuchenne
 • Nie ma godziny policyjnej
 • Internet / Wi-Fi
 • Skrytka depozytowa
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Pralki
 • Późne wymeldowanie
 • Recepcja (w określonych godzinach)
 • Winda / windy
 • Zwierzęta dozwolone
 • Kojec / łóżeczko
 • Sofa

Do kupienia dodatkowo

Odbiór z lotniska: 25,00€

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 14:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 20:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.