Schroniska Młodzieżowe w mieście Kuala Lumpur

Kuala Lumpur - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Kuala Lumpur na Hostele.com. Kuala Lumpur - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Kuala Lumpur.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel KLBackpacker.com

Close to MRT, Monorail train, GOKL free bus, nightlife, 24-hour shop, shopping mall and street food.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Summer House Bukit Bintang

Bukit Bintang, KLCC Twin Towers, KL Tower, Jalan Alor Food Street, Pavillion, Lot 10

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Paloma Inn

Kuala Lumpur to miasto, które po prostu trzeba zobaczyć; starożytne świątynie i meczety przeplatają się z nowoczesnymi budynkami i wysokimi biurowcami, a centra handlowe funkcjonują obok straganów lokalnych handlarzy, gdzie kupić można regionalne produkty i spróbować można pysznych dań street food, popijając pysznym cappuccino. Będąc w Kuala Lumpur nie można przegapić Petronas Twin Towers KLCC, KL Tower i Bird Park, Jalan Alor Food Street i Chinatown - w hostelu pomożemy to wszystko rozplanować.

Hostel Hostele i Schroniska - Travel Hub Highstreet  Hostel

Nasz hostel znajduje się w odległości pięciominutowego spaceru od takich atrakcji jak Chinatown, Central Market oraz świątyni Sri Mahamariamman Temple. W Travel Hub zjesz śniadanie a kawę i herbatę masz pod dostatkiem przez cały dzień. Dajemy też bezpłatne mapy. Po sąsiedzku znajduje się restauracja serwująca lokalne przysmaki. W ciągu 15 minut dojdziesz do Times Square a w 20 minut do rozrywkowego Bukit Bintang. Z lotniska Kuala Lumpur International Airport dojedziesz do nas w 45 minut.

Hostel Hostele i Schroniska - Travel Hub Guesthouse

Zaledwie pięć minut od Chinatown, Central Market i świątyni Sri Mahamariamman Temple, w Travel Hub Guesthouse zjesz śniadanie, a kawa i herbata jest dostępna przez cały dzień. Bezpłatnie. Restauracja, w której zjesz lokalne przysmaki jest dostępna tuż za rogiem. 15 minut zajmuje dojście do Times Square, a 20 do popularnego Bukit Bintang. Na lotnisko Kuala Lumpur International Airpor dojazd zajmuje 45 minut.

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.