Schroniska Młodzieżowe w mieście Dublin

Dublin - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Dublin na Hostele.com. Dublin - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Dublin.

Witamy w Dublinie

Co to będzie? Kufel ciemnego piwo? Nie ma co do tego wątpliwości, - dużo osób, które zarezerwowało hostel w Dublinie są tu po to by spróbować tego dobra narodowego Irlandii. Kraj słynie z najlepszego na świecie Guinnessa (którego można się napić w każdym barze) przyjaznych mieszkańców, gościnności, tradycyjnych pubów i ogromnej populacji studentów, a wszystko to czyni to miejsce bardzo atraktyjnym by tu zagościć na weekend... Lub tygodzień. Lub miesiąc. Sam decydujesz. Jak już wyruszysz ze schroniska z samego ranka, znajdziesz się w pełnym ciekawych historii centrum miasta, gdzie można dopatrzyć się wpływów Wikingów,  a kręte uliczki i eleganckie średniowieczne skwery z drzwiami cieszą oko. Plus, oczywiście zakupy, kultura i pyszne jedzenie to wszystko można tu znaleźć w tej tętniącej życiem nowoczesnej stolicy. Brzmi dobrze? Koniecznie sprawdź dostępność schronisk: tanie noclegi, przyjazne backpakerom hostele, schroniska, w centrum miasta lub na przedmieściach - wybierz najlepsze i rezerwuj. Będziemy czekać przy barze.

Dun Laoghaire Regatta

Wystaw nogę z pokoju hostelowego i wyruszdo malowniczej Dublin Bay by podziwiaćcztery dni wyścigów. Irlandzkie i międzynarodowe zespoły zmierzą się na wodzie, ale turyści znajdą również spororozrywki na lądzie. Impreza odbywa się od 9 - 12 lipca 2015.

Strona internetowa: https://www.dlregatta.org/

Dzielnica: Southside

ulica O'Connell

Lub odwiedź O'Connell Street, główną ulicę w Dublinie i również miejsce gdzie znajduje się wiele tanich hosteli. Jest to jedna z najszerszych ulic w Europie i jest wypełniona rzeźbami, prezentujących znanych irlandzkich ludowych bohaterów i postacie historyczne. Słynny GPOtutaj również się znajduje.

Dzielnica: O'Connell Street

Bezpłatne muzea

Istnieje wiele muzeów, które turystów mogą odwiedzić za darmo. Muzeum Historii Naturalnej na Merrion Street jest popularny, ale jeśli jesteś fanem designu nie możesz pominąćDecorative Arts and History Museum na Benburb Street.

Zoo w Dublinie

Jedną z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Dublinie jest zoo, pełne zwierząt ze wszystkich zakątków świata. Odwiedź je w Phoenix Park, Dublin 8. bilety kosztują € 16.80 dla dorosłych. Sprawdź stronę internetową by dowiedzieć się więcej o cenach i zniżkach.

Strona internetowa: http://www.dublinzoo.ie/

Adres: Phoenix Park, Dublin 8

Dzielnica: Cabra

Telefon: 01 474 8900

Katedra Świetego Patryka

Odwiedź strzeliste wieże katedry Świętego Patryka. Położony w St Patrick Close, Dublin 8 to zabytkowy budynek wartyodwiedzenia. Bilety kosztują 5,50 € dla dorosłych i 4,50 € dla studentów.

Strona internetowa: http://www.stpatrickscathedral.ie/index.aspx

Adres: St Patrick’s Close, Dublin 8

Dzielnica: Południowo-Wschodni Środek Miasta

Telefon: 01 453 9472

Muzeum Historii

Po wyjściu z hostelu przenieś się do przeszłości. Ten wspaniały budynek zawiera zbiór irlandzkich artefaktów, które umożliwią namwgląd w rozwój tej pięknej wyspy. Budynek znajduje się na Merrion Street Upper, Dublin 2. Wstęp jest bezpłatny.

Strona internetowa: http://www.museum.ie/en/info/opening-times-admission-national-museum-ireland-natural-history.aspx

Adres: Merrion Street Upper, Dublin 2

Dzielnica: Południowy Georgian Core

Telefon: 01 677 7444

Zamek w Dublinie

Obecnie budynekirlandzkiego rządu, zamek w Dublinie niegdyś był siedzibą brytyjskich rządów aż do roku 1922. Usytuowany na Dame Street, w pobliżu ulubionego przez turystów baruTemple Bar, w zabytkowym budynku znajdują siędwa muzea, kawiarnie i ogrody. Bilety dla dorosłych kosztują € 4.50.

Strona internetowa: http://www.dublincastle.ie/

Adres: Dame Street, Dublin 2

Dzielnica: Południowo-Wschodni Środek Miasta

Telefon: 01 645 8800

Kilmainham Gaol

Dawnewięzienie, obecnie muzeum, można znaleźć ten zabytkowy budynek w Inchicore Road, Kilmainham, Dublin 8. Koszt wstępu to 7 € za osobę dorosłą, tylko 3 € dla studentów.

Strona internetowa: http://www.heritageireland.ie/en/kilmainhamgaol/

Adres: Inchicore Road, Kilmainham, Dublin 8

Dzielnica: Południowo-Zachodni Środek Miasta

Telefon: 01 453 5984

Centrum miasta

Serce Dublinu. Usytuowany wokół rzeki Liffey, na sporej powierzchni znajduje się wiele kawiarni, restauracji oraz klubów nocnych, gdzie można pysznie zjeść a nocą potańczyć. Znajduje się tu także wiele sklepów- zwłaszcza natętniącej życiem Grafton Street, na południe od terenów Trinity College.

Sklepy Restauracje Centralny

Gregoriański Dublin

Dla podróżnych szukających kwintesencji Dublina, jest tuwiele ulic, zwłaszcza na południowy-wschód od centrum miasta, które koniecznie trzeba zobaczyć. Baggot Street, Merrion Square i Plac Fitzwilliam pełne są eleganckich kamiennic z jaskrawo pomalowanymi drzwiami.

Parki Deptaki Piękne budynki

Temple Bar

Znany jako stolica Kulturalnej Dzielnicy, Temple Bar jest odwiedzany przez miłośnikówbrukowanych uliczek, a jego wystrój czerpie z historii miasta- wielu turystów chętnie przychodzi tu napić się kawy. W soboty odbywa się tutajfood market, oraz znajdują się tu stragany z rękodziełem oraz odzieżą rozstawionewzdłuż Cows Lane, tuż obok Lord Edward Street.

Pchli targ Artystyczny Bary

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Dublinie (marzec)

Ten festiwal filmowy oferuje wiele różności. Od filmówniezależnych po największehity,Dublin jest gospodarzem tego festiwalu, który z roku na rok staje się coraz bardziej renomowany. Odbywa się w marcu.

Strona internetowa: http://www.jdiff.com/

Adres: City wide

Dzień Świętego Patryka

Być może najbardziej znany irlandzki towar eksportowy, dzień Świętego Patryka ma miejsce 17 marca. Warto zarezerwować sobie nocleg whostelu w Dublinie byprzeżyć tę niepowtarzalną imprezę. W tym dniu jest wiele atrakcji, występujązespoły z całego świata, a ulice przepełnione są zabawą i tańcem.

Strona internetowa: http://www.stpatricksfestival.ie/

Adres: City wide

Curiosity Festiwal

Od 23 - 26 lipca 2015, Dublinstał sięgospodarzem Festiwalu Curiosity. Jest to wydarzenie, które pełne jest nauki, sztuki i kultury. Impreza stała się jedną z najbardziej innowacyjnych festiwali w Europie. Spoglądaj nastronę internetową by poznać więcej szczegółów i ceny biletów.

Strona internetowa: https://festivalofcuriosity.ie/

Adres: Various venues

Festiwal Big Grill

Zapomnij, żo wizytach wpubach - Big Grill jest prezentuje zupełnieinny poziom. Usytuowany jest wHerbert Park w Ballsbridge a skosztować tu można potraw z grilla, piwa rzemieślniczego, posłuchać muzyki na żywo i popijać koktajle. Bilety na cały weekend kosztują 45 €, ale można kupić pojedyncze karnety dziennie.

Strona internetowa: http://www.biggrillfestival.com/

Adres: Herbert Park, Dublin, Ireland

Dzielnica: Pembroke

Zdjęcia: https://instagram.com/p/2a0mCMN2IG/

© Prawa autorskie: johnrelihan

Festiwal pisarzy

Dodaj trochę kultury do swojej wycieczki, i wybierz się na to ważne wydarzenie literackie, który odbywa się w różnych miejscach w mieście przez cały czerwiec. Ponad pięćdziesiąt pisarzy i poetów z całego świata gromadzą się w Dublinie by dawać odczyty, brać udział w dyskusji i debatach.

Strona internetowa: http://ilfdublin.com/

Adres: City wide

Festiwal Gitarowy (lipiec)

Jeśli kochasz dźwięk gitary, zarezerwuj swój hostel w pierwszym tygodniu lipca - ten festiwalkręci się właśnie wokół tego instrumentu. Wsłuchać podczas tej imprezywielu gatunków, w tym bluegrass i tradycyjnej muzyki irlandzkiej.

Strona internetowa: http://gfi.ie/

Adres: Various venues

Longitude

Brzmi znajomo? Longitude toirlandzki odpowiednik festiwalu Latitude z Anglii, i jest równie dobry i pełny żywej atmosfery. Wydarzenie rozgrywa się napołudnie od Dublina, ale nie oferuje noclegów, więc rezerwuj hostele w mieście, i decyduj się szybko!

Strona internetowa: http://www.longitude.ie/

Adres: Marlay Park Grange Road, Rathfarnham, Dublin 16

Festiwal Bluefire Street Fest (wrzesień)

Ten bezpłatny festiwal oferuje dzień muzyki na żywo, sztukę i rozrywkę a artyści malują graffitti. ZFestiwal odbywa się w Smithfield Square, Smithfield, blisko centrum miasta i hosteli w NorthInner City.

Strona internetowa: http://www.visitdublin.com/dublin-a-to-z/details/bluefire-street-fest-2015/509259/

Dzielnica: Smithfield

Telefon: 0 834998882

Madina

To jedno znajtańszych miejsc gdzie można wybrać się na curry w Dublinie, często odwiedzane przez mieszkańców i turystów. Pełny posiłek zamówisz tu zazaledwie 7 €.

Strona internetowa: http://www.madina.ie/

Adres: 60 Mary Street, Dublin 1

Dzielnica: Henry Street Core

Telefon: 018726007

Kanum Thai

Jeśli wyruszyłeś podanie na wynos, to jest to miejsce gdzie możesz się udać. Każdej nocy w tygodniu Kanum ma specjalnąofertęza jedyne € 9,99.Dorzucają do twojego zamówienia porcję ryżu i szklankę wody. Znajdują się w dwóch miejscach, ale Mespil Road, jest bliżej centrum.

Strona internetowa: http://www.kanum.ie/

Adres: 77 Mespil Rd, Dublin 4

Dzielnica: Południowo-Wschodni Środek Miasta

Telefon: 01 660 8616

Fish Shop

Chcesz koniecznie spróbowaćryby z frytkami? Odwiedź więc Fish Shop. Tutaj kucharze działają cuda, a posiłki kosztują poniżej € 7 - do tego można się napić i wrócićdo schroniska nie wydając nawet€10.

Strona internetowa: http://fish-shop.ie/

Adres: 6 Queen Street, Dublin

Dzielnica: Smithfield

E-mail: hello@fish-shop.ie

Zdjęcia: https://www.instagram.com/p/4pi80hHwTl/

© Prawa autorskie: thelocalsdublin

Gerry’s Coffee Shop

Za € 6.50 można zamówić sporą porcję jedzenia odGerry'egoi powrócićschroniska absolutnie najedzonym. Miejsce serwującesmaczne, obfite posiłki, Gerry jest to miejsce bardzo tanie i bardzo wesołe.

Strona internetowa: https://www.facebook.com/Gerrys.montague.st

Adres: 6 Montague St, Dublin

Dzielnica: Południowy Georgian Core

Telefon: 01 478 3524

Green 19

Za € 10 ty i twoi koledzy możecie dostać całą pieczeń na kolację w Green19. Serwowanaze wszystkimi dodatkami, a do tego o świetnejjakości- to naprawdę dobra rzecz.

Strona internetowa: http://green19.ie/

Adres: 19 Camden Street Lower, Dublin 2

Dzielnica: Południowy Georgian Core

Telefon: 01 478 9626

Zdjęcia: https://instagram.com/p/rrtOLbLE3Y/

© Prawa autorskie: denisemul

Alchemy

Położony w samym sercu miasta, przyjazny turystom podróżującym z niewielkim budżetem,w kulturalnej dzielnicy Dublina, Alchemy łączy styl z nowoczesnością. Znajduje się na 13 - 17 Fleet Street, Temple Bar, D2

Strona internetowa: http://www.alchemyclub.ie/

Adres: 13 – 17 Fleet Street, Temple Bar, Dublin 2

Dzielnica: Temple Bar

Telefon: 01 612 9241

Wiley Fox

Zaopatrzony w piwa z lokalnych browarówi pulsujące najlepszą muzyką na żywo The Wiley Fox jest doskonałym, wszechstronnym miejscem, gdzie zamowić można takżepizze i ciasta. I to tuż za rogiem od kilku hosteli w centrum miasta.

Strona internetowa: https://www.facebook.com/thewileyfox

Adres: 28 Eden Quay

Dzielnica: Północne Inner City

Telefon: 1 878 3075

Fibber Magees

W Dublinie znajduje się wiele ciekawychbarów koktajlowych, ale czasami po prostu szukasz czegoś ostrzejszego. Fibber aż buzuje odzespołów grających na żywo. Miejsce przyjazne backpackerom.

Adres: 80-81 Parnel Street, Dublin

Dzielnica: Północne Inner City

Telefon: 01 8722575

Club M

Klub M oferuje dobrą, nieskępowaną niczym zabawę - to popularny klub, gdzie pobawisz się w rytmach muzykidance i pop. Kieruj się na2 Cope St, Temple Bar, Dublin 2 dla niezapomnianejnocy.

Strona internetowa: http://clubm.ie/

Adres: 2 Cope St, Temple Bar, Dublin 2

Dzielnica: Temple Bar

Telefon: 01 671 5622

Soder + Ko

Połączenie skandynawsko-azjatyckie? Jesteśmy w środku - i podejrzewam, że większość turystów będzie również. Przyjdź na pyszne szwedzkie cynamonowe bułeczkiprzed południemlub kluskami z delikatnym bulionem wieczorową porą- a potem możesz tańczyć do białego rana.

Strona internetowa: http://www.soderandko.ie/

Adres: 64 South Great George’s Street

Dzielnica: Południowy Georgian Core

Telefon: 01 478 1590

Zdjęcia: https://instagram.com/soderandko/

© Prawa autorskie: soderandko

Waterways Visitor Centre Market

Udaj się do Waterways Visitor Centre Market w Grand Canal Dock na smaczne jedzenie w doskonałej lokalizacji. Działa w każdą środę, a możesz kupić tuwszystko od ryb do falafeli.

Strona internetowa: http://www.waterwaysirelandvisitorcentre.org/events.aspx

Adres: Waterways Ireland Visitors Centre Grand Canal Quay, Dublin

Dzielnica: Południowo-Wschodni Środek Miasta

Temple Bar Market

Rynek w Temple Bar ma świetną lokalizację w centrum miasta i serwuje smaczne posiłki dla osób z okrojonym budżetem. Stragany rozstawione są na okolicznych ulicach. Odbywa się wsoboty od 10:00 - 16:30.

Adres: Meeting House Square, Dublin, Ireland

Dzielnica: Temple Bar

Makeshop

Rozbudź swoją kreatywność wMakeshop, znajdującym się przy Muzeum Nauki w Dublinie. Stworzone z myślą o twórcach i odkrywcach, sprzedaje wszystko, od rękodziełado drukarek 3D.

Strona internetowa: https://dublin.sciencegallery.com/makeshop

Adres: 4 Lincoln Place, Dublin

Dzielnica: Południowy Georgian Core

Telefon: 01 662 4416

Dzień Świętego Patryka - jak go uniknąć

Jakkolwiek obchody Dnia Świętego Patryka w Dubliniesą atrakcyjne i przyciągają tłumy,to może być to kosztowny moment na podróże. Jeśli chcesz, aby twoja podróż oby się bez dodatkowych kosztówto chyba najlepiej zarezerwuj swój hostel w innej porze roku.

Leapcard

Rozważskorzystanie z kartyLeapcard. Może ona sprawić, że podróż po mieście będzieznacznie tańsze, ale wcześniej zapoznaj się zwarunkami użytkowania. Jej zakres może być dość ograniczony, więc upewnij się, że odpowiada Twoim potrzebom.

Podróż promem

Dla turystów udających się do Irlandii z Wielkiej Brytanii jest to dobry pomysł, aby zaznajomić się zkosztami promu przed zakupem biletu na przelot. Możesz znaleźć prawdziwe okazje.

Lotniska

Dublin Airport, to jedyne lotnisko w Dublinie. Jest to międzynarodowy port lotniczy, który oferuje połączenia z resztą Irlandii i całym światem, i to tylko 10 kilometrów od centrum miasta.  Autobusem AirLink numer 747 i autobusem Aircoach linii 700 można dojechać do centrum miasta i znajdujących się tam hosteli za 6-7 euro (25-30 zł). Jeśli jesteś w stanie wydać trochę więcej, skorzystaj z taksówek, które mają postój na zewnątrz obu terminali.

Kolej

W mieście są dwa główne dworce kolejowe. Connolly Station, położony na północ od centrum miasta, oraz Dublin Heuston. To nieco dalej od centrum miasta i stąd odchodzą pociągi kierujące się na południe i na zachód od miasta, oraz połączenia kolejowe z resztą kraju.

Autobus

Turyści, którzy docierają do Dublina autobusami, dojadą do dworca Central Bus Station, który znajduje się w samym sercu miasta. Stąd odchodzą autobusy lokalne i regionalne połączenia autobusowe i łatwo dojść do centrum miasta z tej lokalizacji. Można stąd dotrzeć na lotnisko również.

Poruszanie się

We większości autobusów miejskich musisz zapłacić gotówką za przejazd, najlepiej odliczoną kwotę. Większość kierowców nie będzie miała możliwości wydania reszty. Rozważ też tramwaje- czerwona linia będzie przeprowadzać przez miejsca, gdzie znajdują się niektóre z najpiękniejszych zabytków miasta.

Język: angielski / irlandzki

Waluta: Euro

Elektryczność Napięcie: 230v

Strefa czasowa: UTC + 00: 00

Numery kierunkowe: połączenia międzynarodowe kod 353. Numer kierunkowy Dublina to 1.

Poczta

General Post Office w Dublinie

O'Connell Street Lower

Dublin 1, Irlandia

Tel: 01 705 7000

Szpital

Szpital Świętego Jakuba

Ulica Jakuba

Dublin 8, Irlandia

Tel: 01 410 3000

Szpital Świętego Wincentego Uniwersytet

Elm Park

Merrion Road,

Dublin 4, Irlandia

Tel: 01 221 4000

Informacja turystyczna

Visit Dublin

25 Suffolk Street

Dublin 2, Irlandia

Godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia sklepów to 09.30 do 18.00, choć niektóre większe markety będą otwarte do 19.30, a liczne sklepy otwarte jeszcze później w czwartki. Typowe godziny otwarcia w niedzielę to od 12.00 do 18.00.

Większość pubów i barów zaprzestaje sprzedaży alkoholu około godziny 23.30. Kluby zamykają o 03.00.

Numery alarmowe

Możesz uzyskać dostęp do służb ratunkowych dzwoniąc pod numer 999 lub 112.

Hostel Hostele i Schroniska - Generator Dublin

No hostels in Dublin offer quite the same experience as Generator, with all kinds of cool conveniences on-site. There’s a shop for all your travel needs, a cinema room where you can meet others and unwind, and it doesn’t stop there. The restaurant and café offers chic surroundings for locals and travellers enjoying choice picks from celebrated menus. Then there’s the Generator bar, renowned throughout the city for its great vibes, excellent beverages and popular events.

Hostel Hostele i Schroniska - Avalon House

Avalon House - informacje Należący do grupy 'Europe's Famous Hostels' hostel Avalon House oferuje wszelkie udogodnienia, jakich oczekują klienci - i wiele więcej. Jest czysty, tani, bezpieczny i położony w samym sercu miasta - 5 minut od dzielnicy Temple Bar,...Avalon House - informacje Należący do grupy 'Europe's Famous Hostels' hostel Avalon House oferuje wszelkie udogodnienia, jakich oczekują klienci - i wiele więcej. Jest czysty, tani, bezpieczny i położony w samym sercu miasta - 5 minut od dzielnicy Temple Bar,...

Hostel Hostele i Schroniska - Spire Hostel

LOKALIZACJA!!! Najnowszy i NAJBARDZIEJ centralnie położony hostel w Dublinie, usytuowany zaledwie minutę od O'Connell Street. Jest to odpowiednie miesce dla grup i osób podróżujących samotnie. Oferuje 122 łóżka w różnej wielkości dormach, wszystkich z prywatną łazienką. Salon z kanapą, kuchnia i...LOKALIZACJA!!! Najnowszy i NAJBARDZIEJ centralnie położony hostel w Dublinie, usytuowany zaledwie minutę od O'Connell Street. Jest to odpowiednie miesce dla grup i osób podróżujących samotnie. Oferuje 122 łóżka w różnej wielkości dormach, wszystkich z prywatną łazienką. Salon z kanapą, kuchnia i...

Hostel Hostele i Schroniska - The Four Courts Hostel

Uwaga!!! Tylko rezerwacje VISA I MASTERCARD są akceptowane. Nie używaj innych - rezerwacja nie zostanie zaakceptowana. Kto? Ten znany Hostel Four Courts został ogłoszony Numerem 1 we wrześniu 2003 przez turystów na świecie, w 2003 jako najlepszy Hostel w Irlandii...Uwaga!!! Tylko rezerwacje VISA I MASTERCARD są akceptowane. Nie używaj innych - rezerwacja nie zostanie zaakceptowana. Kto? Ten znany Hostel Four Courts został ogłoszony Numerem 1 we wrześniu 2003 przez turystów na świecie, w 2003 jako najlepszy Hostel w Irlandii...

Hostel Hostele i Schroniska - Abbey Court

Oferujemy najbardziej centralnie położony niedrogi nocleg w Dublinie. Rzut kamieniem od dzielnicy Temple Bar, a krótki spacer do Trinity College, Grafton Street, oraz wszystkie główne atrakcje gości Dublin ma do zaoferowania, nasza lokalizacja jest najlepsza można dostać. Jesteśmy częścią dublińskich...Oferujemy najbardziej centralnie położony niedrogi nocleg w Dublinie. Rzut kamieniem od dzielnicy Temple Bar, a krótki spacer do Trinity College, Grafton Street, oraz wszystkie główne atrakcje gości Dublin ma do zaoferowania, nasza lokalizacja jest najlepsza można dostać. Jesteśmy częścią dublińskich...

Hostel Hostele i Schroniska - Kinlay House Dublin

Kinlay House to idealne miejsce, jeśli szukasz hostelu dla backpackerów w tętniącym życiem Temple Bar w Dublinie. Dostępne pokoje obejmują prywatne pokoje i wspólne dormy do 24 łóżek. W cenę wliczone jest bezpłatne śniadanie. Goście mogą korzystać ze wspólnej kuchni,...Kinlay House to idealne miejsce, jeśli szukasz hostelu dla backpackerów w tętniącym życiem Temple Bar w Dublinie. Dostępne pokoje obejmują prywatne pokoje i wspólne dormy do 24 łóżek. W cenę wliczone jest bezpłatne śniadanie. Goście mogą korzystać ze wspólnej kuchni,...

Hostel Hostele i Schroniska - Jacobs Inn

Jacobs Inn jest rekomendowany przez wiele przewodników jako najlepszy hostel w Dublin'ie. Oferuje bezpieczeństwo w samym centrum miasta i jest tylko 5 min. od Baru Temple, na przeciwko dworca kolejowego i autobusowego. Specjalizuje się w rezerwacja ch grupowych dla szkół,...Jacobs Inn jest rekomendowany przez wiele przewodników jako najlepszy hostel w Dublin'ie. Oferuje bezpieczeństwo w samym centrum miasta i jest tylko 5 min. od Baru Temple, na przeciwko dworca kolejowego i autobusowego. Specjalizuje się w rezerwacja ch grupowych dla szkół,...

Hostel Hostele i Schroniska - Short Stay Dublin © (near Trinity College)

Short Stay Dublin © - (w pobliżu Trinity College) jest przeznaczona dla użytkowników poszukujących bezpiecznej, bezpiecznego, wygodne i nowoczesne zakwaterowanie w stylu w centrum Dublin. Being tylko po drugiej stronie ulicy od Trinity College w samym sercu Dublina, Short Stay...Short Stay Dublin © - (w pobliżu Trinity College) jest przeznaczona dla użytkowników poszukujących bezpiecznej, bezpiecznego, wygodne i nowoczesne zakwaterowanie w stylu w centrum Dublin. Being tylko po drugiej stronie ulicy od Trinity College w samym sercu Dublina, Short Stay...

Hostel Hostele i Schroniska - Short Stay Dublin © - Stephen's Green

Short Stay Dublin ® - Stephen Green oferuje nowoczesne pokoje z łazienką i dostępem do wspólnej kuchni (kuchnia z kuchenką i lodówką) . Large i relaksujący chill-out, 24-godzinna recepcja oraz bezpłatny przechowalnię bagażu, bezpłatny WiFi. Continental śniadanie (zbóż, mleko, brązowy...Short Stay Dublin ® - Stephen Green oferuje nowoczesne pokoje z łazienką i dostępem do wspólnej kuchni (kuchnia z kuchenką i lodówką) . Large i relaksujący chill-out, 24-godzinna recepcja oraz bezpłatny przechowalnię bagażu, bezpłatny WiFi. Continental śniadanie (zbóż, mleko, brązowy...

Hostel Hostele i Schroniska - Isaacs Hostel Dublin

Schronisko jest zwycięzcą konkursu w dziedzinie turystyki - 'Dublin Tourism Enterprise Awards 2003' Jest najbardziej lubianym i kosmopolitycznym Hostelem w Dublin'ie. Znajduje się w centrum, za główną stacją dla autobusów i stacją kolejową Connolly. Dostępne są pokoje prywatne oraz wspólne...Schronisko jest zwycięzcą konkursu w dziedzinie turystyki - 'Dublin Tourism Enterprise Awards 2003' Jest najbardziej lubianym i kosmopolitycznym Hostelem w Dublin'ie. Znajduje się w centrum, za główną stacją dla autobusów i stacją kolejową Connolly. Dostępne są pokoje prywatne oraz wspólne...

Hostel Hostele i Schroniska - Barnacles Temple Bar House

Dlaczego warto zarezerwować nocleg w Barnacle Temple Bar House? W 2008 roku Lonely Planet napisało: jasny i przestronny, w sercu Temple Bar, nieskazitelnie czysty, przytulne pokoje i sale wspólne, doskonała lokalizacja, spokój doskonałe wyposażenie, wygoda, pościel i ręczniki' Spędź trochę...Dlaczego warto zarezerwować nocleg w Barnacle Temple Bar House? W 2008 roku Lonely Planet napisało: jasny i przestronny, w sercu Temple Bar, nieskazitelnie czysty, przytulne pokoje i sale wspólne, doskonała lokalizacja, spokój doskonałe wyposażenie, wygoda, pościel i ręczniki' Spędź trochę...

Hostel Hostele i Schroniska - Sky Backpackers

Sky Backpackers znajduje się w centrum Dublina. Jesteśmy rzut kamieniem od dzielnicy Temple Bar, O'Connell Street i jednych z najlepszych pubów, klubów i restaurants. Sky Backpackers był wcześniej Litton Lane przedślubna & Recording Studios i nasi klienci zawarte U2, Van...Sky Backpackers znajduje się w centrum Dublina. Jesteśmy rzut kamieniem od dzielnicy Temple Bar, O'Connell Street i jednych z najlepszych pubów, klubów i restaurants. Sky Backpackers był wcześniej Litton Lane przedślubna & Recording Studios i nasi klienci zawarte U2, Van...

Hostel Hostele i Schroniska - The Times Hostel - Camden Place

Położony w dublińskiej dzielnicy Village Quarter Hostel The Times - Camden Place oferuje przytulne, czyste i niedrogie zakwaterowanie dla turystów i turystow, położony tuż przy Camden Street w samym sercu Dublina 2. Trinity College, Grafton Street, Temple Bar, a wszystko...Położony w dublińskiej dzielnicy Village Quarter Hostel The Times - Camden Place oferuje przytulne, czyste i niedrogie zakwaterowanie dla turystów i turystow, położony tuż przy Camden Street w samym sercu Dublina 2. Trinity College, Grafton Street, Temple Bar, a wszystko...

Hostel Hostele i Schroniska - The Times Hostel - College Street

Najnowszy dodatek do Dublina Hostel Network, The Times Hostel - College Street ma trzy piętra nowoczesne, stylowe i wysokiej jakości hostelu accommodation. √Breakfast kontynentalne i jest bezpłatny charge. √ kawa / herbata jest wolny przez cały czas. √ Mamy bezpłatny...Najnowszy dodatek do Dublina Hostel Network, The Times Hostel - College Street ma trzy piętra nowoczesne, stylowe i wysokiej jakości hostelu accommodation. √Breakfast kontynentalne i jest bezpłatny charge. √ kawa / herbata jest wolny przez cały czas. √ Mamy bezpłatny...

Hotel Hostele i Schroniska - Uppercross House Hotel

Uppercross House Hotel został zbudowany w 1800 r. Uppercross House Hotel usytuowany jest na southside Dublina, dwie mile od centrum miasta, jeden i pół mil od RDS i Ballsbridge i krótkiego spaceru od imponujących gruzińskich kwadratów św Green, Fitzwilliam Square...Uppercross House Hotel został zbudowany w 1800 r. Uppercross House Hotel usytuowany jest na southside Dublina, dwie mile od centrum miasta, jeden i pół mil od RDS i Ballsbridge i krótkiego spaceru od imponujących gruzińskich kwadratów św Green, Fitzwilliam Square...

Hostel Hostele i Schroniska - Ashfield Hostel

Ashfield Hostel is located in Dublin City Centre, close to Trinity College, and O’Connell Bridge. It has been welcoming international visitors since 1995. Within a short 1 minute walk, guests can easily reach Temple Bar, Grafton Street and Dublin City’s...Ashfield Hostel is located in Dublin City Centre, close to Trinity College, and O’Connell Bridge. It has been welcoming international visitors since 1995. Within a short 1 minute walk, guests can easily reach Temple Bar, Grafton Street and Dublin City’s...

Hostel Hostele i Schroniska - My Place Dublin Hostel

* Free WIFI * Free Luggage Storage * Free Map * Choice of Breakfast, ( from only €4.50 in our Café ) * Common Room + Cooking Facilities An excellent hostel...* Free WIFI * Free Luggage Storage * Free Map * Choice of Breakfast, ( from only €4.50 in our Café ) * Common Room + Cooking Facilities An excellent hostel...

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.