Schroniska Młodzieżowe w mieście Amsterdam

Amsterdam - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Amsterdam na Hostele.com. Amsterdam - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Amsterdam.

Witamy w Amsterdamie

Amsterdam miasto portowe idealne: otwarte, wielokulturowe, przyciągające przyjazną atmosferą. Więc nic dziwnego, że przyciągał turystów przez setki lat i również dzisiaj jest bardzo popularny wśród turystów. Czy szukasz taniego schroniska dla grupy czy po prostu hostelu w doskonałej lokalizacji, znajdziesz je tutaj. Przejdź się szlakiem kanałów, podziwiaj po drodze zabytki, a następnie odpoczywaj w akademiku hostelu - czego więcej można chcieć? Amsterdam to także idealne miejsce na imprezy do białego rana, a po zabawie koniecznie wybierz się do jednego z najlepszych na świecie Muzeów Morskich. Zarezerwuj hostel w centrum miasta lub na przedmieściach a będziesz w samym sercu największych wydarzeń jakie Amsterdam ma do zaoferowania, włączając w to jego liczne nocne kluby. Czy szukasz tętniącej życiem przygody czy doświadczenia historii i kultury Holandii, Amsterdam wraz z dużym wyborem tanich hosteli jest idealnym do tego miejscem.

Splot kanałów

Jeśli jesteś w centrum miasta w jednym z tanich hosteli, wszystko co musisz zrobić, to tylko wyjść za drzwi. Wystarczy pospacerowaćpo tej holenderskiej stolicy aby doświadczyćbogactwa zabytków. Spacer wzdłuż starożytnych szlaków wodnychto okazja by poznać miasto z bliska.

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Cannabis College

Masz gwarancję, że w tym miejscu wpadniesz na innych turystów takich jak ty. Dowiedz się więcej o miłości do marihuany, podyskutuj o kawiarnianej etykiecie, i wypróbuj najlepszych sposób na spożywanie tej używki.

Adres: Oudezijds Achterburgwal 124, 1012 DT Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Stadsarchief (archiwa miasta)

Dowiedz się więcej na tematAmsterdamuw archiwach miejskich. Holenderska stolicajest domemdla większej liczbynarodowości niż mieszkaw jakimkolwiek innym mieście na świecie. Każdez nich pozostawia swój ślad.

Strona internetowa: https://stadsarchief.amsterdam.nl/

Adres: Vijzelstraat 32, 1017 HL Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Rijksmuseum

Muzeum Narodowe Holandii, jest to idealne miejsce, aby zgłębićtrochę sztuki i historii tego kraju.Warto zarezerwowaćwycieczkęz wyprzedzeniem, ponieważ muzeum jest oblegane. Podstawowe bilety kosztują € 17.50, ale są droższe opcje, które obejmują wycieczki, i pozwalają pominąć kolejki.

Strona internetowa: https://www.rijksmuseum.nl/en

Adres: Museumstraat 1, 1071 XX Amsterdam, Netherlands

Dzielnica: Amsterdam Oud Zuid

Pałac królewski w Amsterdamie

Po wyjściu z akademika skieruj się do tego pięknego ibogatego w atrakcje pałacu w Amsterdamie. Otwarty przez cały rok, z wyjątkiem uroczystości królewskich, jest to jedna z największych atrakcji turystycznych Amsterdamu. Wstęp kosztuje 10 € za osobę dorosłą.

Strona internetowa: http://www.paleisamsterdam.nl/en

Adres: Dam, Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

EYE Film Institute

Zasmakkuj się w holenderskim kinie i telewizji, wiele ciekawostek znajdziesz w tym muzeum i archiwum. Instytut prezentuje zarówno filmy krajowe i międzynarodowe kręcone w Holandii. Bilet normalny kosztuje 10 €, aleoferowane są liczne zniżki. Sprawdzić online, czyprzysługuje ci jakaś zniżka, lub wejdź za darmo w ramach kartyI Amsterdam City Card.

Strona internetowa: https://www.eyefilm.nl/en

Adres: IJpromenade 1, 1031KT Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Północna

Wycieczki rowerowe z przewodnikiem

Mieszkańcy kochają swoje rowery, nowo przybyli turyści również je pokochają gdy okaże się, że te dwukołowe pojazdy to świetny sposób na zwiedzanie miasta.Mike's Bike Tours oferuje zarówno długie i krótkie zwiedzanie - idealne, jeśli masz tylko kilka godzin do odlotu.

Strona internetowa: http://www.mikesbiketoursamsterdam.com/

Adres: Kerkstraat 134 H, 1017 GP Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Dom Anne Frank

Ten zabytkowy dom pozwala odwiedzającym zapoznać się z życiem pisarkiżydowskiej. Dom Anny Frank jest wzruszającym miejscem, które jawi się jako namacalne połączenie z historią Anny i jej rodziny. Wstęp kosztuje 9 €.

Strona internetowa: http://www.annefrank.org/en/Museum/

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Stare miasto

Jeśli szukasz hostelu w centrum miasta, jest to idealne miejsce do rozpoczęcia poszukiwań. To serce Amsterdamu, pełne kawiarni, barów i klubów nocnych, tętniące życiem. Dzielnica jest podzielona na dwie części - New Side i Old Side, w którym mieści się słynny Red Light District.

Kafejki Centralny Bary

Jordaan

Ta artystycznadzielnica Amsterdamu, Jordaan, jest pełna studentów, artystów i turystów, więc jest to bardzoprzyjazne miejsce- ale istnieje tu także wiele ekskluzywnych butików i restauracji, na które trzeba uważać.

Obserwowanie innych Butiki Modny

Waterfront i Noord

Miejscem dobrze się zapowiadającym aobecnie przebudowanym jest Waterfront. Każdy turysta znajdzie tu dużo kawiarni, barówi nocnych klubów gdzie czeka zabawa do rana, ta dzielnica przechodzi rewitalizację.

Restauracje Kluby

Dzień Króla (kwiecień)

Rezerwuj nocleg w Amsterdamie w schronisku pod koniec kwietnia aby doświadczyć wspaniałej uroczystości, rozgrywwającej się na ulicach miasta. 27 kwietnia to Dzień Króla i Holendrzy świętują z tej okazji organizując parady łodzi, huczne tańce i zabawy.

Strona internetowa: http://www.iamsterdam.com/en/visiting/whats-on/kings-day

Festiwal filmowy Imagine Film Festival

W kwietniu, holenderska stolica staje się gospodarzem Festiwalu Filmowego Imagine Film Festival. Przez dziesięć pełnych dni można rozkoszować się filmowymi pokazami różnych gatunków. Pokazy odbywają się w ultra nowoczesnymEYE Film Institute.

Strona internetowa: http://www.imaginefilmfestival.nl/en

De Parade - Parada

De Parade to huczny karnawał, który rozgrywa się w kilku miejscach, odRotterdamu, przez Hagę, Utrecht do Amsterdamu. Tutaj rozgrywa się przez prawiecały sierpień, głównie w parku Martin Luther Park i cieszy mieszkańców i turystów występami grupteatralnych,muzyką i filmem i występami cyrkowymi.

Strona internetowa: http://www.deparade.nl/

Parada gejów w Amsterdamie

Odbywa się w centrum miasta, rozgrywa się przez cały weekend iobejmuje imprezy uliczne, nocne kluby i parady. Wszyscy są mile widziani -geje, studenci, mieszkańcy i turyści.

Strona internetowa: http://www.amsterdamgaypride.nl/

Festiwal Holland Festival

Holland Festival to największy festiwal w Holandii. Jego wizytówką jest wspaniała muzyka, opera, teatr i taniec oraz pokazy filmowe. Ma miejsceod końca maja - do około 23 czerwca.

Strona internetowa: http://www.hollandfestival.nl/en/

Festiwal Latin Village Festival

Zacznij ćwiczyć kroki samby już w hostelu, ponieważ jest to jeden z największych festiwali o charakterze latynoskim w Europie. Impreza odbywa się w Spaarnwoude, na terenach rekreacyjnych.

Strona internetowa: http://www.a-venue.nl/events/latinvillage-festival-2016/183/

Adres: 2064 Spaarndam, Netherlands

Shoeless Open Air

Przetańcz całą noc w skarpetkach lub kapciach, a nawet boso, jeśli tylko masz na to ochotę. Ta rozgrywająca się przez dwa dniimpreza, mająca miejsce na północny-zachód od miasta rozbrzmiewa dźwiękami muzykipop i rock,znajdziesz tu także pokazy DJ-ów i spektakle teatralne.

Strona internetowa: http://shoeless.nl/

Adres: Ruigoord 76, 1047 HH Amsterdam

Dzielnica: Westport

Five Days Off

Turyści, którzy są fanamimuzyki elektronicznej powinny udają się do Amsterdamu w pierwszym tygodniu marca, gdy ma miejsce festiwal "Five Days Off". Miejsce zabaw toMelkweg i Paradiso, w samym sercu miasta.

Strona internetowa: http://5daysoff.nl/

Adres: Lijnbaansgracht 234a, 1017 PH Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Zdjęcia: https://www.instagram.com/5daysoff/

© Prawa autorskie: 5daysoff

Hap Hmm

Wyskoczdo Hap Hmm, kantyny przyjaznej dla turystów podróżujących jak najtaniej, urządzona wstylu jadalni. Możesz tu najeść się do syta.

Strona internetowa: http://www.hap-hmm.nl/

Adres: Eerste Helmersstraat 33, 1053 CZ Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Oud Zuid

Telefon: 020 618 1884

Kam Yin

Kam Yin jest kolejnym dobrym miejscem, gdzie możnaspróbowaćpysznego ale taniego jedzenia. Jest tochińskarestauracja, która serwuje dania, których koszto waha się między€ 6- € 7

Strona internetowa: http://www.kamyin.nl/

Adres: Warmoesstraat 6, 1012 JD Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Telefon: 020 625 3115

Getto

W samym centrum miasta, niedaleko od hosteli, mieści się Getto, które oferuje"domową kuchnię"w fantastycznych cenach. Mają duży wybór dań w cenachod € 3.50, a dania główne kosztują około 10 €.

Strona internetowa: http://www.getto.nl/

Adres: Warmoesstraat 51, 1012 HW Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Telefon: 020 421 5151

Leeman Doner

Jeśli masz ochotę na turecki kebab, lub pizzę w stylu tureckim wstąpdo Leeman Doner. To miejsce serwujące posiłki na wynos,słyni z wspaniałego jedzenia i niskich cen (2 € za kebab, 1,70 € zaturecką pizzę).

Adres: Van Woustraat 160, 1073 LW Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Oud Zuid

Telefon: 020 662 2596

Eetcafe ‘t Pakhuis

Eetcafe 't Pakhuis ma bogate menu, w przystępnej cenie - i jeśli masz ochotę na stek, można go tu zjeść z dodatkiem góry frytek za jedyne15 €.

Strona internetowa: http://www.eetcafehetpakhuis.nl/

Adres: Voetboogstraat 10, 1012 XL Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Telefon: 020 625 0856

Paradiso

Niegdyś kościół, teraz przepięknie urządzona sala koncertowa/ klub Paradiso był miejscem występówtakich gwiazd jakKings of Leon i Franz Ferdinand.

Strona internetowa: http://www.paradiso.nl/

Adres: Weteringschans 6-8, 1017 SG, Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Telefon: 0 20 626 4521

Chicago Social Club

Klub, który mieści się na dwóch poziomach, oferuje zróżnicowaną muzykę, w weekendy tańce do białego rana a w tygodniu przyjazny dla turystów bar z różnymi gatunkami piwa.

Strona internetowa: http://www.chicagosocialclub.nl/

Adres: Leidseplein 12, 1017 PT Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Telefon: 020 760 1171

Sugarfactory

Wstęp jest bezpłatny, napoje nie są zbyt drogie, a to nie wszystkie atuty tego popularnego klubu. Warto przyjechać wcześnieby obejrzeć spektakl amatorskiego teatru, lub kabaretu a nawet posłuchać odczytu poezji.

Strona internetowa: https://www.sugarfactory.nl/

Adres: Lijnbaansgracht 238, 1017 PH Amsterdam

Dzielnica: Oud Zachód

Telefon: 020 627 0008

Studio 80

Fani muzyki elektronicznej koniecznie powinni zajrzeć doStudio 80, gdzie mozna bawić sie już od wczesnego wieczorua w ciągu dnia można wziąć udział w lekcjach z DJ-em.

Strona internetowa: http://www.studio-80.nl/

Adres: Rembrandtplein 17, 1017 CT, Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

Telefon: 020 521 8333

Zdjęcia: https://www.instagram.com/p/4qyy8ZiMzK/

© Prawa autorskie: atakanakardere

Club 8

Każda środa to Dzień Międzynarodowy w klubie Club 8, można wówczas grać w bilard za darmo, pookazaniu paszportu. Zagraj w bilard, posłuchaj muzyki i spędż tu przyjemnie czas.

Strona internetowa: http://club-8.nl/

Adres: Admiraal De Rujiterweg 56B, 1056 GL, Amsterdam

Telefon: 020 685 1703

Pchli targ (Waterlooplein)

Złapokazję na najstarszym pchlim targuw Amsterdamie. Przekop się przez koszulki z Che Guevarą, stare plakaty z akcentamifilmowymi, i znaleźć coś wyjątkowego.

Adres: Waterlooplein 2, 1011 PG, Amsterdam

Dzielnica: Amsterdam Centrum

American Book Center - Amerykańskie Centrum Książki

Brakuje ci materiału do czytania? Zmień swój pokój w hostelu na mini-bibliotekę, kupując książkiw największej w Europie niezależnej księgarni językowejTutaj szybko mija czas.

Strona internetowa: http://www.abc.nl/

Adres: Spui 12, 1012 XA Amsterdam

Telefon: 020 625 5537

Dappermarkt

Zawsze zatłoczony, rynek ten zajmuje całą ulicę. Jest to idealne miejsce dla turystów, którzy za niewielką opłatą chcą kupićprzekąskę i wybrać pamiątki.

Strona internetowa: http://www.dappermarkt.nl/

Adres: Dapperstraat, 1093 BS, Amsterdam

Dzielnica: Oost Watergraafsmeer

Cenne rady

Karta I Amsterdam City Cardmoże być świetną inwestycją dla turystow. Jej koszt waha się w zależności od tego na jaki czas jest wystawionaKarta pozwala zaoszczędzić na komunikacji miejskiej, i oferuje jednorazowy bezpłatny wstęp do wielu atrakcji w całym mieście. Jeśli planujesz byćw Holandii nadłużejto może warto kupićMuseumkaart(kartę muzealną). Daje bezpłatny wstęp do ponad 440 muzeów w całym kraju przez rok. Kosztuje € 44.95. Po Amsterdamie można poruszać siębardzo tanio. Centrum miasta jest na tyle małe, że można wszędzie dojść,a na dłuższych trasach znakomicie sprawdzi się rower,zwłaszcza, że Amsterdam jest pełen wypożyczalni rowerowych i na pewno znajdziesz jedną przy swoim hostelu.

Lotniska


Samoloty docierają na lotnisko Schiphol, jedno z najbardziej ruchliwych węzłów lotniczych w Europie. Mimo swojej wielkości, jest dobrze oznakowane i łatwe do poruszania się. Pociągi do centrum miasta odchodzą stąd przez 24 godziny na dobę a podróż trwa 15 minut. Tańsza opcja to autobus Amsterdam Airport Express, który opuszcza platformę B9 co 15 minut. Bilet w jedną stronę kosztuje tylko € 4,75. Będziesz w hostelu, zanim się zorientujesz.


Pociąg


Dojazd pociągiem jest przyjemnością samą w sobie. Dworzec Główny Centraal Station Amsterdam to neorenesansowy budynek wręcz napakowany historią. Stacja końcowa zarówna dla podróżujących liniami krajowymi jak i międzynarodowymi, Centraal jest węzłem komunikacyjnym zapewniającym połączenia z resztą miasta i kraju. Połączenia lokalne obsługiwane są przez trzy linie metra, 10 linii tramwajowych, autobusowych oraz 5 promów.


Autobus


Jeśli podróżujesz do Amsterdamu autokarem, rawdopodobnie zakończysz podróż na jednym z dwóch dworców. Centraal Station, znajduje się w samym centrum miasta, a drugi dworzec nazywa się Amsterdam Amstel. Znajduje się dalej od centrum, ale nie jest problemem by szybko się do niego dostać - istnieje wiele połączeń transportu publicznego do innych dzielnic miasta.


Poruszanie się
Amsterdam ma dobrze funkcjonującą sieć pociągów, tramwajów, autobusów i promów. Zanim rozppoczeniesz podróżowanie po mieście warto zaopatrzyć się w specjalną kartę OV-chipkaart. Można ją używać w tramwajach, autobusach i metrze. To najbardziej wygodna opcja dla turystów by zwiedzić miasto.
Istnieje wiele dostępnych opcji, jeśli wolisz wypożyczyć rower. Jest to tradycyjny sposób, aby zobaczyć Amsterdam i to stosunkowo niedrogo.


Język: holenderski. Angielski jest językiem powszechnie używanym.
Waluta: Euro
Napięcie Prąd: 230V
Strefa czasowa: czas środkowoeuropejski (UTC + 01: 00)
Numery kierunkowe dla kraju i miasta: +31 kody do Holandii, 20 do Amsterdamu
Poczta
Położona w pobliżu placu Dam, główne biuro poczty znajduje się przy:
Emmalaan 9
1075 AT Amsterdam, Holandia
Tel: 020 662 4745
Apteka / szpital
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis
Oosterpark 9
1091 AC Amsterdam, Holandia
Tel: 020 599 9111
Informacja turystyczna
Amsterdam ma dwa główne biura informacji turystycznej. Jeden znajduje się w terminalu lotniska Schiphol. Znajdziesz je w Schiphol Plaza w hali przylotów 2. Obok pracowników, którzy tam pracują, można korzystać z ekranów dotykowych, aby uzyskać dostęp do ogólnych informacji na temat miasta. Jest otwarte codziennie od 07:00 do 22:00.
Drugie mieści się przed Centraal Station:
Stationsplein 10
1012 AB Amsterdam, Holandia
Tel: 020 702 6000
Godziny otwarcia
Typowe godziny otwarcia są zróżnicowane, często są odmienne w zależnościi od dzielnicy, w której jesteś. 

Numery alarmowe: 112 dla służb medycznych, straży pożarnej i policji.

Punkty orientacyjne

Hostel Hostele i Schroniska - Shelter Jordan Hostel

Okolica hostelu Jordan to urokliwe uliczki, piękne kanały i dziedzińce. Znajdziesz tutaj najlepsze butiki, modne restauracje i niezliczoną ilość barów i kafejek. Razem z nami odkryjesz prawdziwy Amsterdam, polecamy wybrać się do pobliskiego Muzeum Sera - Amsterdam Cheese Museum, oraz Muzeum Tulipanów - Amsterdam Tulip Museum, a także zajrzeć do jednej z wielu "brązowych" kawiarni.

Hostel Hostele i Schroniska - Shelter City Hostel

Nieuwmarkt jest tuż za rogiem a hostel jest położony tuż przy granicy z Dzielnicą Czerwonych Latarni. Dam square znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru a Dworzec Kolejowy to 10-minutowy spacer.

Hostel Hostele i Schroniska - ClinkNOORD Hostel

ClinkNOORD znajduje się w pełnej energii i atrakcji części Amsterdamu, Noord, tuż przy rzece IJ i około 10 minut od Dworca Głównego w Amsterdamie. Z hostelu do dalszej części miasta najlepiej dostać się płynąć promem, który jest bezpłatny i kursuje 24/7.

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Hostel Amsterdam Zuidoost

A&O Amsterdam Zuidoost znajduje się w dzielnicy Bullewijk w pobliżu stacji metra. Wystarczy wsiąść w linię metra numer M54 i w piętnaście minut można dojechać do centrum Amsterdamu. Bez względu na to czy jedziesz samochodem, pociągiem czy autobusem, z łatwością znajdziesz nasz hostel.

Hostel Hostele i Schroniska - Generator Amsterdam Hostel

Amsterdam Oost is one of the most up and coming areas in Amsterdam, with an exciting mix of cultures you’re bound to find the vibrancy that you’re expecting from your trip. Full of excellent restaurants, cafes and bars nearby you’ll have even more options if you decide to head out beyond the hostel for food and drink. When planning your trip be sure to check what’s on in the park, as it often plays host to markets and events that you wouldn’t want to miss.

Hostel Hostele i Schroniska - St Christopher's at the Winston, Amsterdam

Our hostel is overlooking the Red Light District, in the heart of Amsterdam's nightlife hub.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Van Gogh

JEDEN Z NAJLEPSZYCH HOSTELI W CENTRUM AMSTERDAMU! Hostel Van Gogh to nowoczesne miejsce ze wszystkimi udogodnieniami, które oferują hostele w hostelowych cenach. Czy podróżujecie sami, czy w grupie - Hostel Van Gogh to idealne miejsce, z którego można zacząć zwiedzać miasto!...JEDEN Z NAJLEPSZYCH HOSTELI W CENTRUM AMSTERDAMU! Hostel Van Gogh to nowoczesne miejsce ze wszystkimi udogodnieniami, które oferują hostele w hostelowych cenach. Czy podróżujecie sami, czy w grupie - Hostel Van Gogh to idealne miejsce, z którego można zacząć zwiedzać miasto!...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Meeting Point

Hostel Meeting Point Amsterdam to miejsce dla turystów i backpackerów, którzy nie boją się żyć pełnią życia i chcą odkryć prawdziwą atmosferę Amsterdamu! 2 rodzaje dormów: 8-osobowy mieszany oraz 18-osobowy mieszany. Wszystkie pokoje wieloosobowe są wspólne i mieszane. Prysznice i...Hostel Meeting Point Amsterdam to miejsce dla turystów i backpackerów, którzy nie boją się żyć pełnią życia i chcą odkryć prawdziwą atmosferę Amsterdamu! 2 rodzaje dormów: 8-osobowy mieszany oraz 18-osobowy mieszany. Wszystkie pokoje wieloosobowe są wspólne i mieszane. Prysznice i...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Cosmos Amsterdam

Położony obok znaku I Amsterdam, odnowione / urządzony i doskonała facilities. Welcome Hostel Cosmos Amsterdam (dawny Hostel Janson): pięknie położony w spokojnej części centrum miasta, jesteśmy blisko wszystkich głównych atrakcji, z łatwością podłączyć do Centralnej stacja, stacja Amstel i lotniska...Położony obok znaku I Amsterdam, odnowione / urządzony i doskonała facilities. Welcome Hostel Cosmos Amsterdam (dawny Hostel Janson): pięknie położony w spokojnej części centrum miasta, jesteśmy blisko wszystkich głównych atrakcji, z łatwością podłączyć do Centralnej stacja, stacja Amstel i lotniska...

Hostel Hostele i Schroniska - Amsterdam Hostel Orfeo

Hotel Orfeo został otwarty w 1969 i znajduje się w centrum miasta w pobliżu takich miejsc jak: Leidseplein, Kerkstraat, Reguliersdwarsstraat, Vondelpark, Rijksmuseum, Van Gogh Stedelijk Museums, Holland Casino i City Theater. Sniadanie jest serwowane od 8:00 do 10:00. W pobliżu...Hotel Orfeo został otwarty w 1969 i znajduje się w centrum miasta w pobliżu takich miejsc jak: Leidseplein, Kerkstraat, Reguliersdwarsstraat, Vondelpark, Rijksmuseum, Van Gogh Stedelijk Museums, Holland Casino i City Theater. Sniadanie jest serwowane od 8:00 do 10:00. W pobliżu...

Hostel Hostele i Schroniska - Stayokay Amsterdam Zeeburg

Stayokay Amsterdam Zeeburg otworzyła swoje podwoje w lipcu 2007. Ten nowy hostel mieści się we wschodniej części centrum. Wszystkie obowiązkowe atrakcje turystyczne do zobaczenia znajdują się w odlegąości 15 min. tranwajem lub rowerem. Możesz zwiedzać to miasto płynąc łódką po...Stayokay Amsterdam Zeeburg otworzyła swoje podwoje w lipcu 2007. Ten nowy hostel mieści się we wschodniej części centrum. Wszystkie obowiązkowe atrakcje turystyczne do zobaczenia znajdują się w odlegąości 15 min. tranwajem lub rowerem. Możesz zwiedzać to miasto płynąc łódką po...

Hostel Hostele i Schroniska - WOW Amsterdam

WOW Amsterdam to kreatywne miejsce w Bos en Lommer, zachodniej części Amsterdamu. Składa się z hostelu, studia dla artystów mieszkających w obiekcie, restauracji, miejskiej farmy, miejsc na wystawy i nie tylko... WOW Amsterdam oferuje 352 łóżka w różnych typach dormów...WOW Amsterdam to kreatywne miejsce w Bos en Lommer, zachodniej części Amsterdamu. Składa się z hostelu, studia dla artystów mieszkających w obiekcie, restauracji, miejskiej farmy, miejsc na wystawy i nie tylko... WOW Amsterdam oferuje 352 łóżka w różnych typach dormów...

Hostel Hostele i Schroniska - Stayokay Amsterdam Vondelpark

Zarezerwuj swój nocleg w samym zielonym sercu Amsterdamu! Stayokay Amsterdam Vondelpark; to najlepszy pomysł na komfort w dobrych cenach! Ten nowoczesny hostel HI znajduje się tuż obok słynnego Vondelpark, kilka kroków od muzeum Van Gogh- i Rijksmuseum, Leidseplein. Stayokay Amsterdam...Zarezerwuj swój nocleg w samym zielonym sercu Amsterdamu! Stayokay Amsterdam Vondelpark; to najlepszy pomysł na komfort w dobrych cenach! Ten nowoczesny hostel HI znajduje się tuż obok słynnego Vondelpark, kilka kroków od muzeum Van Gogh- i Rijksmuseum, Leidseplein. Stayokay Amsterdam...

Hostel Hostele i Schroniska - Hans Brinker Hostel Amsterdam

Hans-Brinker jest jednym z najsłynniejszych Hosteli w Amsterdamie lub znanym jako XXXeksklusywny budżetowy hotel. Brak parkingu Brak sauny Brak portierów Brak klimatyzacji Brak minibar'ów Brak room service ALE tutaj znajdziesz czyste pokoje w centrum Amsterdamu. Kerkstraat jest spokojną ulicą w...Hans-Brinker jest jednym z najsłynniejszych Hosteli w Amsterdamie lub znanym jako XXXeksklusywny budżetowy hotel. Brak parkingu Brak sauny Brak portierów Brak klimatyzacji Brak minibar'ów Brak room service ALE tutaj znajdziesz czyste pokoje w centrum Amsterdamu. Kerkstraat jest spokojną ulicą w...

Hostel Hostele i Schroniska - White Tulip

'Biały Tulipan' znajduje się na słynnej ulicy Warmoestraat i jest doskonałym miejscem na spotkanie turystów z różnych zakątków świata. Schronisko posiada 81 łóżek i jest otwarte zarówno dla podróżujących grup jak i pojedyńczych turystów. Naszych gosci możemy zakwaterować w pokojach...'Biały Tulipan' znajduje się na słynnej ulicy Warmoestraat i jest doskonałym miejscem na spotkanie turystów z różnych zakątków świata. Schronisko posiada 81 łóżek i jest otwarte zarówno dla podróżujących grup jak i pojedyńczych turystów. Naszych gosci możemy zakwaterować w pokojach...

Hostel Hostele i Schroniska - Princess Hostel Amsterdam

Princess Hostel mieści się w starym, historycznym budnyku, dlatego goście będą musieli się przygotować na klasyczne amsterdamskie klastki schodowe. Personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić przytulną i przyjazną atmosferę, idealną, aby poznać innych podróżników, uciąć miłą pogawędkę w dormie i...Princess Hostel mieści się w starym, historycznym budnyku, dlatego goście będą musieli się przygotować na klasyczne amsterdamskie klastki schodowe. Personel dokłada wszelkich starań, aby zapewnić przytulną i przyjazną atmosferę, idealną, aby poznać innych podróżników, uciąć miłą pogawędkę w dormie i...

Hostel Hostele i Schroniska - Dutchies Hostel

Located in West Amsterdam, Dutchies Hostel is a modern and newly built hostel in Amsterdam. It is situated on the ground floor of a student house building. Located close to Amsterdam Sloterdijk, it is connected very easily by bus, tram...Located in West Amsterdam, Dutchies Hostel is a modern and newly built hostel in Amsterdam. It is situated on the ground floor of a student house building. Located close to Amsterdam Sloterdijk, it is connected very easily by bus, tram...

Hostel Hostele i Schroniska - Train Lodge Amsterdam

Pociąg Lodge Amsterdam to świetny sposób na zwiedzanie Amsterdamu w nietypowy way. What kiedyś częścią wagonie z Zurych - Rzym nocnym pociągiem, został przekształcony w dziwnych kolejowego hostelu na kółkach The wagonów zostały przekształcone wygodne hostel room. The Train Lodge...Pociąg Lodge Amsterdam to świetny sposób na zwiedzanie Amsterdamu w nietypowy way. What kiedyś częścią wagonie z Zurych - Rzym nocnym pociągiem, został przekształcony w dziwnych kolejowego hostelu na kółkach The wagonów zostały przekształcone wygodne hostel room. The Train Lodge...

Hostel Hostele i Schroniska - The Bulldog Hotel Amsterdam

Hotel Bulldog należy do 10 najlepszych hosteli na świecie. Bulldog jest 5 gwiazdkowym hostelem, i kreuje swój własny styl. Mieści się na spokojnej ulicy w dzielnicy Red Light (Czerwonych świateł). Masz do wyboru pokoje prywatne i sale wspólne. Wieczorem możesz...Hotel Bulldog należy do 10 najlepszych hosteli na świecie. Bulldog jest 5 gwiazdkowym hostelem, i kreuje swój własny styl. Mieści się na spokojnej ulicy w dzielnicy Red Light (Czerwonych świateł). Masz do wyboru pokoje prywatne i sale wspólne. Wieczorem możesz...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Croydon

Położony w samym sercu Amsterdamu, zaledwie kilka kroków od Pałacu Królewskiego, pomiędzy placem Dam i dzielnicy czerwonych latarni, zaledwie 5 minut spacerem od dworca kolejowego, leży Budget Hostel Amsterdam Hostel Croydon pokoje. All pokoje są z łazienkami. Łazienki są w...Położony w samym sercu Amsterdamu, zaledwie kilka kroków od Pałacu Królewskiego, pomiędzy placem Dam i dzielnicy czerwonych latarni, zaledwie 5 minut spacerem od dworca kolejowego, leży Budget Hostel Amsterdam Hostel Croydon pokoje. All pokoje są z łazienkami. Łazienki są w...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostelle - Female Only

Hostelle znajduje się w pobliżu Amsterdam Arena, domu światowej sławy klubu piłkarskiego w Amsterdamie, Ajax. Również można znaleźć klubów muzycznych, takich jak Heineken Music Hall, a nowy Ziggo Dome, która otwiera się na wiosnę 2012. Jesteśmy tylko 15 minut jazdy...Hostelle znajduje się w pobliżu Amsterdam Arena, domu światowej sławy klubu piłkarskiego w Amsterdamie, Ajax. Również można znaleźć klubów muzycznych, takich jak Heineken Music Hall, a nowy Ziggo Dome, która otwiera się na wiosnę 2012. Jesteśmy tylko 15 minut jazdy...

Hostel Hostele i Schroniska - Amsterdam Hostel Annemarie

WITAJCIE W AMSTERDAM ANNEMARIE HOSTEL Wybieracie się do Amsterdamu? Szukacie odpowiedniego taniego zakwaterowania? Amsterdam Annemarie Hostel to idealne miejsce dla Was! To będzie niezapomniany pobyt. Centralna lokalizacja blisko głównych atrakcji miasta: Leidseplein Vondelpark Museumsquare Targ kwiatowy Plac Dam Rembrandsquare Dom...WITAJCIE W AMSTERDAM ANNEMARIE HOSTEL Wybieracie się do Amsterdamu? Szukacie odpowiedniego taniego zakwaterowania? Amsterdam Annemarie Hostel to idealne miejsce dla Was! To będzie niezapomniany pobyt. Centralna lokalizacja blisko głównych atrakcji miasta: Leidseplein Vondelpark Museumsquare Targ kwiatowy Plac Dam Rembrandsquare Dom...

Hostel Hostele i Schroniska - Amsterdam Hostel Sarphati

Amsterdam Hostel Sarphati, położony w pobliżu Parku Sarphati, znajduje się w ogledłości krótkiego spaceru od śródmieścia i 20 minut tramwajem od Centrum RAI. Hostel zapewnia zakwaterowanie w przystępnej cenie. Oferujemy pokoje w 6, 8 lub 10-osobowych dormach z prywatnymi łazienkami....Amsterdam Hostel Sarphati, położony w pobliżu Parku Sarphati, znajduje się w ogledłości krótkiego spaceru od śródmieścia i 20 minut tramwajem od Centrum RAI. Hostel zapewnia zakwaterowanie w przystępnej cenie. Oferujemy pokoje w 6, 8 lub 10-osobowych dormach z prywatnymi łazienkami....

Hostel Hostele i Schroniska - Stayokay Amsterdam Stadsdoelen

Amsterdam city centre is famous for its numerous bars, canals, shops and museums. What could be more fun than having your home base in the heart of the city that never sleeps? And at Stayokay Amsterdam Stadsdoelen, you can meet...Amsterdam city centre is famous for its numerous bars, canals, shops and museums. What could be more fun than having your home base in the heart of the city that never sleeps? And at Stayokay Amsterdam Stadsdoelen, you can meet...

Hostel Hostele i Schroniska - Amsterdam Hostel Uptown

ZAPRASZAMY DO Amsterdam Hostel UPTOWN Amsterdam Hostel Uptown znajduje się w samym centrum Amsterdamu, w odległości spaceru od wszystkich atrakcji turystycznych. Hostel położony jest w bardzo niewielkiej odległości od słynnej dzielnicy rozrywki Leidseplein z licznymi, restauracji, teatrów i kin. Ponadto...ZAPRASZAMY DO Amsterdam Hostel UPTOWN Amsterdam Hostel Uptown znajduje się w samym centrum Amsterdamu, w odległości spaceru od wszystkich atrakcji turystycznych. Hostel położony jest w bardzo niewielkiej odległości od słynnej dzielnicy rozrywki Leidseplein z licznymi, restauracji, teatrów i kin. Ponadto...

Hotel Hostele i Schroniska - MEININGER Hotel Amsterdam City West

Hotel został otwarty w czerwcu 2012 roku. Oferujemy prawdziwą atmosferę stolicy Holandii, wyjątkowy design, lobby i olbrzymie chodaki przy wejściu. Starzy Mistrzowie to główna tematyka dekoracji. Nasz młody, wielojęzyczny personel jest do Waszej dyzpozycji przez 24 godziny. Nie możemy doczekać się...Hotel został otwarty w czerwcu 2012 roku. Oferujemy prawdziwą atmosferę stolicy Holandii, wyjątkowy design, lobby i olbrzymie chodaki przy wejściu. Starzy Mistrzowie to główna tematyka dekoracji. Nasz młody, wielojęzyczny personel jest do Waszej dyzpozycji przez 24 godziny. Nie możemy doczekać się...

Hotel Hostele i Schroniska - Hotel Slotania

Hostel Slotania jest komfortowym hostelem oferującym pokoje 2 i 3-osobowe i sale wspólne. Maksymalnie możemy zakwaterować 210 gości. Łazienka z wanną lub prysznicem, toaleta, TV, telefon z budzikiem, śniadanie kontynentalne – bufet. Hostel Slotania to nie tylko komfortowe warunki w...Hostel Slotania jest komfortowym hostelem oferującym pokoje 2 i 3-osobowe i sale wspólne. Maksymalnie możemy zakwaterować 210 gości. Łazienka z wanną lub prysznicem, toaleta, TV, telefon z budzikiem, śniadanie kontynentalne – bufet. Hostel Slotania to nie tylko komfortowe warunki w...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Centraal

Amsterdam to destynacja w kategorii COOL! Lubisz się dobrze bawić i mieć wszędzie blisko? Hostel Centraal to ok. 15 min od dworca kolejowego, placu Dam i placu Rembrandta. Hostel Centraal posiada 14 rożnych pomieszczeń i może yakwaterować max.do 51osób. Dostępne...Amsterdam to destynacja w kategorii COOL! Lubisz się dobrze bawić i mieć wszędzie blisko? Hostel Centraal to ok. 15 min od dworca kolejowego, placu Dam i placu Rembrandta. Hostel Centraal posiada 14 rożnych pomieszczeń i może yakwaterować max.do 51osób. Dostępne...

Hotel Hostele i Schroniska - Hotel Marnix City Centre

Marnix Hotel jest dwugwiazdkowym hotelem w samym sercu Amsterdamu w pobliżu placu Leidseplein - centrum życia nocnego , wielu barów, restauracji, klubów... Hotel proponuje niskie ceny ponieważ wiemy, że nie chcesz spędzać czasu w pokoju ale szukasz miejsca tylko...Marnix Hotel jest dwugwiazdkowym hotelem w samym sercu Amsterdamu w pobliżu placu Leidseplein - centrum życia nocnego , wielu barów, restauracji, klubów... Hotel proponuje niskie ceny ponieważ wiemy, że nie chcesz spędzać czasu w pokoju ale szukasz miejsca tylko...

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.