Camping w pobliżu Lotnisko San Pablo

Sewilla - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Sewilla na Hostele.com. Sewilla - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Sewilla.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Nuevo Suizo

Old Town is a great choice for travelers interested in architecture, tapas and atmosphere.

Hostel Hostele i Schroniska - Arc House Sevilla

Hostel Arc House Sevilla znajduje się tylko 900 metrów od Isla de la Cartuja, 1,3 km od Magic Island i 9 km od lotniska. Historyczne centrum Sevilli to miejsce idealne dla miłośników architektury, ale też świetne na spróbowanie tradycyjnych hiszpańskich tapas.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel One Catedral Sevilla

Some of Seville´s main attractions are in a walking distance: -Just one minute walking from the Cathedral and Alcazar -12 minutes walk to Plaza de España -1 km Triana Bridge -1,3 km Plaza de Armas -300 mts. Archivo de Indias -2,6 km Isla Mágica -Seville´s Airport 9 km

Hostel Hostele i Schroniska - Oasis Backpacker's Palace Sevilla

Znajdujemy się 500 metrów od dworca autobusowego w Sewilli, oraz niedaleko Calle Sierpes, jednej z popularniejszych ulic w mieście. Tuż obok Oasis Palace znajdziesz Muzeum Sztuk Pięknych i Plaza de Armas i w kilka kroków dotrzesz do historycznego centrum miasta. Do Katedry i Alcazar dojdziesz w 15 minut. Czy można chcieć więcej?

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel One Sevilla Centro

Old town is a great choice for travellers interested in architecture, atmosphere and good food. (We love tapas!) The fabolous Seville’s cathedral and the Alcázar Palace are 10 minutes’ walk away. Hostel is located in San Andrés square where you can find a restaurant. Getting to the airport by car only takes around 20 minutes.

Hostel Hostele i Schroniska - La Flamenka Hostel

Nasz dom położony jest pomiędzy handlowym, rekreacyjnym i zabytkowym centrum miasta a mostem Isabel II, który prowadzi do magicznej dzielnicy Barrio de Triana, jednej z najbardziej charakterystycznych i flamenco dzielnic Sewilli.

Hostel Hostele i Schroniska - Oasis Backpacker's Sevillla Hostel

Nasz hostel znajduje się w samym centrum miasta, tuż obok skweru, który przez miejscowych jest znany jako "las setas". Tylko 10 minut na piechotę od katedry i pałacu Alkazar.

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.