Pokoje w mieście Sewilla

Sewilla - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Sewilla na Hostele.com. Sewilla - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Sewilla.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Nuevo Suizo

Old Town is a great choice for travelers interested in architecture, tapas and atmosphere.

Hostel Hostele i Schroniska - Arc House Sevilla

Hostel Arc House Sevilla znajduje się tylko 900 metrów od Isla de la Cartuja, 1,3 km od Magic Island i 9 km od lotniska. Historyczne centrum Sevilli to miejsce idealne dla miłośników architektury, ale też świetne na spróbowanie tradycyjnych hiszpańskich tapas.

Hostel Hostele i Schroniska - Oasis Backpacker's Sevillla Hostel

Nasz hostel znajduje się w samym centrum miasta, tuż obok skweru, który przez miejscowych jest znany jako "las setas". Tylko 10 minut na piechotę od katedry i pałacu Alkazar.

Hostel Hostele i Schroniska - Oasis Backpacker's Palace Sevilla

Znajdujemy się 500 metrów od dworca autobusowego w Sewilli, oraz niedaleko Calle Sierpes, jednej z popularniejszych ulic w mieście. Tuż obok Oasis Palace znajdziesz Muzeum Sztuk Pięknych i Plaza de Armas i w kilka kroków dotrzesz do historycznego centrum miasta. Do Katedry i Alcazar dojdziesz w 15 minut. Czy można chcieć więcej?

Hostel Hostele i Schroniska - La Flamenka Hostel

Our house is located between the commercial, leisure and historic centre of the city and the Isabel II Bridge, which leads to the magic Barrio de Triana, one of the most emblematic and flamenco flavoured neighbourhoods of Sevilla.

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.